Konya Şehir Hastanesi’nde görev yapan hemşireler piknikte buluştu

Konya Şehir Hastanesi’nde görev yapan hemşireler piknikte buluştu

Konya Şehir Hastanesi’nde görev yapan hemşireler Karatay Şehir Parkı’nda düzenlenen piknik programında buluştu. Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca da programa katılarak hemşirelerin haftasını kutlayarak, teşekkür etti

Konya Şehir Hastanesi’nde görev yapan hemşireler 12-18 Mayıs Hemşireler Haftası’ münasebetiyle Karatay Şehir Parkı’nda düzenlenen piknik programında buluştu. Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca da programa katılarak hemşirelerin haftasını kutlayarak, teşekkür etti.

"DÜNYAYA ÖRNEK BİR FEDAKARLIK ORTAYA KOYDUNUZ"

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, ‘12-18 Mayıs Hemşireler Haftası’ dolayısıyla Konya Şehir Hastanesi’nde görevli sağlık personeliyle düzenlenen programa katıldı. Sağlık çalışanlarının Hemşireler Haftası’nı kutlayan Başkan Hasan Kılca, özellikle salgın sürecindeki fedakâr çalışmalarından dolayı hemşirelere teşekkür etti. Kılca, "Tüm dünyayı etkisi altına alan salgın sürecinde hepiniz çok çalıştınız ve dünyaya örnek bir fedakarlık ortaya koydunuz. Sizlere minnettarız, iyi ki varsınız. Karatay Belediyesi olarak sağlık alanındaki yatırımlarımız ve desteklerimizle sizlerin yanında olmayı sürdüreceğiz" dedi.

MESLEĞİNİZİ FEDAKARCA YAPIYORSUNUZ

Programda kısa bir konuşma yapan Konya Şehir Hastanesi Başhekimi Dr. Öğretim Üyesi Oğuzhan Günenc, sözlerine tüm sağlık çalışanlarının Hemşireler Haftası’nı tebrik ederek başladı. Günenc şunları aktardı; ‘Bizler, vatandaşlarımızın sağlığı için çalışıyoruz. Sizlerin bu konudaki gayretleri de her türlü takdiri hak ediyor. Dolayısıyla bizler de bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da sizlerin yanındayız. Hepinizin Hemşireler Haftasını tebrik ediyorum.’

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca ise 12-18 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Hemşireler Haftası’nda sağlık çalışanlarıyla bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

"KONYA ŞEHİR HASTANESİ KONYAMIZIN VE ÜLKEMİZİN BİR MARKASI OLDU"

Sağlık çalışanlarının özellikle Pandemi dönemi boyunca gayretli ve fedakâr çalışmasına hep birlikte şahit ettiklerinin altını çizen Kılca şunları söyledi: Tüm dünyada olduğu gibi son birkaç yıldır ülkemizi de etkisi altına alan salgın sürecinde hepiniz çok çalıştınız, çok gayret ettiniz ve dünyaya örnek bir fedakarlık ortaya koydunuz. Hepinizden Allah razı olsun. Sizlere minnettarız, iyi ki varsınız. Sizleri çok seviyoruz. Ülkemiz özellikle sağlıkta çok önemli mesafeler kat etti. Konya Şehir Hastanemiz de Konyamızın ve ülkemizin bir markası oldu. Hastane yönetimimiz ve sizlerle her zaman görüşüyoruz. Dolayısıyla Karatay Belediyesi olarak hastanemize her türlü desteği vermeye ve sizlerin yanında olmaya devam edeceğiz. Vatandaşlarımızın çok daha iyi sağlık hizmeti alabilmesi adına belediye olarak bizler de bugüne kadar birçok aile sağlığı merkezi, sağlıklı yaşam merkezi ve daha birçok projeyi hayata geçirdik. Bundan sonra da bu ve daha birçok projeyle ilçemize, insanımıza katkı sunmayı sürdüreceğiz. Bir kez daha tüm sağlık çalışanlarımızın haftasını tebrik ediyorum.

hemsireler-haftasi-3.jpg

HABERE YORUM KAT
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler