Konya Sanayi Odası'ndan Üyelere Ücretsiz Dijital Olgunluk Analizi

Konya Sanayi Odası'ndan Üyelere Ücretsiz Dijital Olgunluk Analizi

Konya Sanayi Odası, 2 binin üzerindeki üye sanayicisine ücretsiz Dijital Olgunluk Analizi hizmeti sunarak, dijital dönüşüm süreçlerinde destek olmayı sürdürüyor. Analiz sonuçları doğrultusunda sanayi işletmelerine özel bir yol haritası oluşturulacak.

Konya Sanayi Odası (KSO), sanayi sektöründe dijitalleşme sürecini hızlandırmak ve rekabet güçlerini artırmak amacıyla yeni bir projeyi hayata geçirdi. Oda, 2 binin üzerindeki üye sanayicisine ücretsiz Dijital Olgunluk Analizi sunarak, sanayi işletmelerinin dijital dönüşüm süreçlerine destek olacak.

Dijital Olgunluk Yol Haritası Oluşturulacak

Konya Sanayi Odası Başkanı Mustafa Büyükeğen, dijital dönüşümün günümüz işletmeleri için kritik bir öneme sahip olduğunu vurguladı. Büyükeğen, "Dijital dönüşüm, firmalarımızın rekabet güçlerini artırmaları için kaçınılmaz bir süreçtir. Konya Sanayi Odası olarak bu süreçte üyelerimizin yanında olmayı sürdüreceğiz" dedi.

Yapılacak Dijital Olgunluk Analizi ile sanayi işletmelerinin teknoloji, kültür, üretim, yönetim, verimlilik ve rekabet gibi 6 başlık altında değerlendirileceğini belirten Büyükeğen, "Firmalarımızın bu başlıklardaki sorulara vereceği cevaplara göre dijital olgunluk puanları belirlenecek. Alınan puanlara göre bir yol haritası oluşturacak ve eksik yönlerin iyileştirilmesi konusunda yönlendirmeler yapacağız. Böylece hem dijital dönüşüm süreçlerine destek vermiş olacağız hem de işletmelerimizin verimliliklerini artıracağız" ifadelerini kullandı.

Başvurular İçin Web Sitesi Üzerinden Form Doldurulabilir

Konya Sanayi Odası, tüm üyelerini bu ücretsiz hizmetten yararlanmaya davet ediyor. Başkan Büyükeğen, üyelerin analiz sürecini başlatmak için Oda’nın web sitesinde yer alan formu doldurmaları gerektiğini belirtti. Üyeler, formu doldurmak için www.kso.org.tr adresini ziyaret edebilirler.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.