Konya hafta sonu futbol programı

Konya hafta sonu futbol programı

Konyalı futbolseverleri hafta sonu dolu dolu bir futbol programı bekliyor. Futbolseverler 1922 Konyspor-Zonguldakspor maçının yanısıra amatör küme, Kadınlar Futbol Ligine dair maçların heyecanına ortak olabilecek.

09 KASIM 2019 CUMARTESİ   
11:00Anadolu KartalsporKasırgasporU-16-ADumlupınar
13:00Konya TelekomsporKonya 1907 SporU-16-ADumlupınar
15:00Ülküm Spor ve Gençlik KulübüKonya KadıköysporU-16-ADumlupınar
10:001922 KonyasporÖntür HavzansporU-16-BŞht.Muharrem Samur
12:00Ülküm GençliksporKayseri KılıçarslansporKadınlar 3.ligŞht.Muharrem Samur
14:00Pema Koleji Gençlik ve SporKonya İdman YurdusporKadınlar 3.ligŞht.Muharrem Samur
16:00Meram KarakartallarsporKonya HilalsporU-14-AŞht.Muharrem Samur
11:00TümosansporKonya DemirsporU-16-CŞht.Süleyman Ballan
13:00YıldırımsporSelçuklu DirilşsporU-16-BŞht.Süleyman Ballan
12:00Ç.Çumra BelediyesporMeram KarakartallarsporU-16-BÇumra
13:00YeşilyurtsporSelçuklu BelediyesporU-16-BEreğli Sentetik
13:00Beyşehir GölsporYıldızelisporU-16-CBeyşehir Sentetik
13:00Seydişehir Belediye SanayisporToki İdman YurdusporU-16-CSeydişehir Atatürk stadı
10 KASIM 2019 PAZAR   
FUTBOL    
13:301922 KONYASPORZONGULDAKSPORTFF 2.LİGS.Ü. 15 Temmuz stadı
12:00Meram KarakartallarsporCihanbeyli BelediyesporSüper KümeŞht.Muharrem Samur
14:00Öntur HavzansporÇ.Çumra BelediyesporSüper KümeŞht.Muharrem Samur
16:00Öntur HavzansporÇ.Çumra BelediyesporU-14-AŞht.Muharrem Samur
12:00SelçuksporIlgın BelediyesporSüper KümeDumlupınar
14:00Selçuklu İdman YurdusporKonya Hilalspor1 Küme ADumlupınar
16:00Ülküm Spor ve Gençlik KulübüAnadolu KartalsporU-14-BDumlupınar
11:00TümosansporYıldızelisporU-14-AŞht.Süleyman Ballan
13:00TaşkentsporBeyşehir Belediyespor1 Küme BŞht.Süleyman Ballan
15:00Toki İdman Yurduspor1922 KonyasporU-14-AŞht.Süleyman Ballan
11:00Konya TelekomsporKasırgagücüU-14-BCumhuriyet
12:30Yeşil BeyazsporIlgın G.B.U-14-BCumhuriyet
14:00Selçuklu BelediyesporAkşehir MartısporU-14-BCumhuriyet
12:00Konya Engelliler Sk.Şişli YeditepeAmputeSelçuklu Sentetik
14:00Konya EreğlisporDenizli SarayköysporBALEreğli 
14:00Sarayönü BelediyesporAkşehirsporBALSarayönü
12:00SarayönüsporTavşançalıspor1 Küme ASarayönü Sentetik
13:00A.KültürsporKarapınar BelediyesporSüper KümeAkören
13:00Saiteli Kadınhanı BelediyesporGölyazı BeledidyesporSüper KümeKadınhanı
12:00Seydişehir GücüAnadolu Kartalspor1 Küme BSeydişehir Atatürk 
14:00Seydişehir BelediyesporKulu BelediyesporSüper KümeSeydişehir Atatürk 
12:00Ergessporİçeri Çumra Belediyespor1 Küme AEreğli Sentetik
14:00Ereğli AnadolusporKonya Demirspor1 Küme AEreğli Sentetik
13:00Yeni DoğanhisarsporKonya Monivaspor1 Küme BDoğanhisar
13:00Bozkır G.B.Ülküm Spor ve Gençlik Kulübü1 Küme BBozkır
13:00YunaksporHuğluspor1 Küme BYunak

HABERE YORUM KAT

UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.