Konya Ekonomi Ödülü Comdata'nın oldu

Konya Ekonomi Ödülü Comdata'nın oldu

İŞKUR ile Müşteri Temsilciliği Sektöründe en fazla işbirliği yapan ve işbaşı eğitim programı düzenleyen Comdata Teknoloji ve Müşteri Hizmetleri Konya Lokasyonuna Konya Ekonomi Ödülü verildi

Konya Ticaret Odası, Konya Ticaret Borsası, Konya Sanayi Odası, Konya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, Konya Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası, Konya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü ve Konya Vergi Dairesi Başkanlığı işbirliği ile Konya ekonomisine katkı sağlayan firmaları ödüllendirmek amacıyla 2011 yılından bu yana her yıl geleneksel olarak verilen Konya Ekonomi Ödülleri sahiplerini buldu.

Bu kapsamda, İŞKUR ile Müşteri Temsilciliği Sektöründe en fazla işbirliği yapan ve işbaşı eğitim programı düzenleyen Comdata Teknoloji ve Müşteri Hizmetleri Konya Lokasyonuna ödülü verildi.

Düzenlenen Programa Konya Milletvekili Halil Etyemez, Konya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Emrah Keleş ve Comdata Konya Lokasyon Müdürü Rahmi Bilgen katıldı.

Konya Milletvekili Halil Etyemez “Sürekli değişen dünyada dijital çözümlerin her geçen gün önemi artmaktadır. Teknolojik gelişmeye ayak uyduran firmalar rekabet gücünü artırmakta istihdama destek vererek işsizlikle mücadelede önemli katkılar sunmaktadır.

Bu itibarla, gerek Ülkemiz gerekse de ilimizde müşteri hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren ve bu alanda önemli hizmetlere imza atan Comdata Teknoloji ve Müşteri Hizmetleri Konya lokasyonu her yıl artarak devam eden istihdam sayısıyla, yüzde % 80 kadın çalışanıyla, kadın istihdamına da destek vererek, Konya'da talep edilen firmalardan biri olmayı başarmıştır.” dedi.

Konya Çalışma ve İş Kurumu Emrah Keleş’te yaptığı açıklamada “İlimizde faaliyete geçtiği tarihten bugüne Kurumumuzla hem istihdam hem işbaşı eğitim programı hem de işgücü piyasasının diğer etkinliklerinde işbirliği yapan Comdata firması müşteri temsilciliği sektöründe Konya Ekonomi

Ödülüne layık görülmüştür. Gelecek dönemde de Kurumumuzla işbirliğinin artarak devam etmesini diliyor, hayırlı işler temenni ediyorum.” Dedi.

Comdata Teknoloji ve Müşteri Hizmetleri Konya Lokasyonu Müdürü Rahmi Bilgen yaptığı açıklamada” firmalarının istihdam ve diğer aktif işgücü politikaları konusunda İŞKUR’dan her zaman destek gördüklerini ve ödüle layık görüldükleri içinde memnun olduklarını ifade etti.

Lokasyon Müdürü Rahmi Bilgen, verdikleri hizmet türü nedeniyle uzaktan çalışmaya müsait olduklarını, teknik olarak altyapılarını da buna göre geliştirdiklerini pandemi nedeniyle bazı sektörlerde yaşanan zorlukları kendi sektörlerinde yaşamadıklarını söyledi.

Program, Konya Milletvekili Halil Etyemez’in, Comdata Konya Lokasyonu Müdürü Rahmi Bilgen’e

“İŞKUR ile Müşteri Temsilciliği Sektöründe en fazla işbirliği yapan ve işbaşı eğitim programı düzenleyen firma” kategorisindeki ödülünün takdimi ile sona erdi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.