Konya Büyükşehir Belediyesi şoför alacak! E-mail dışında başvuru kabul edilmiyor

Konya Büyükşehir Belediyesi şoför alacak! E-mail dışında başvuru kabul edilmiyor

Konya Büyükşehir Belediyesi bünyesinde görevlendirmek üzere otobüs şoförü alınacak. Adayların en geç 12 Ekim 2020 saat 17.30’a kadar gerekli evrakları 'isbasvuru@konya.bel.tr' adresine göndermeleri gerekiyor. E-mail dışında başvuru kabul edilmiyor

Konya Büyükşehir Belediyesi bünyesinde görevlendirmek üzere otobüs şoförü alımı gerçekleştirilecek. Başvurmak isteyen adayların en geç 12 Ekim 2020 saat 17.30’a kadar gerekli evrakları “isbasvuru@konya.bel.tr” adresine göndermeleri gerekiyor.

Konya Büyükşehir Belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere otobüs şoförü alımı gerçekleştirilecek.

Konya merkez İlçeleri, Karapınar Merkez, İsmil, Ovakavağı, Sızma, Hayıroğlu mahallelerinde görevlendirilmek üzere alımı yapılacak otobüs şoförlerinde aranan koşullar şu şekilde:

1. Askerlik durumu itibariyle muvazzaf askerlik hizmetini yapmış olmak.

2. 22.05.2003 tarihli ve 4857 sayılı iş kanununun 30. maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak.

3. Türk Ceza Kanununun 53. maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, (…)(1) zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

4. Fuhuş, cinsel saldırıda bulunma, çocukların cinsel istismarı, zorla fuhuşa sevk etme, cinsel dokunulmazlığa karşı suçlar, cinsel saldırı, cinsel taciz, uyuşturucu veya uyarıcı madde imal ve ticareti, suç işlemek amacıyla örgüt kurma, tefecilik suçlarından ceza almamış olmak.

5. Ehliyetine alkol, uyuşturucu madde vb. nedenlerden dolayı herhangi bir sebeple işlem yapılmamış olmak.

6. Şoför olarak çalışmaya bedenen ve ruhen elverişli olmak.

7. Otobüs kullanabilir sürücü belgesine sahip olmak. (01.01.2016 tarihinden önce alınmış E sınıfı sürücü belgesine veya 31.12.2015 tarihinden sonra alınmış D sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.)

8. SRC-1 veya SRC-2 belgelerinden en az birine sahip olmak.

9. Geçerli psikoteknik belgesine sahip olmak.

10. Başvuru tarihi itibariyle 26 yaşından küçük, 48 yaşından büyük olmamak.

11. En az ilkokul mezunu olmak.

12. Tercihen Konya Merkez İlçeleri, Karapınar Merkez veya İsmil, Ovakavağı, Sızma, Hayıorğlu mahallelerinde ikamet ediyor olmak.

107 adet otobüs şoförü alım ilanına başvurmak isteyen ve yukardaki koşulları taşıyan adayların en geç 12 Ekim 2020 saat 17.30’a kadar gerekli evrakları “isbasvuru@konya.bel.tr” adresine göndermeleri gerekiyor. E-mail dışında başvuru kabul edilmiyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.