KONTİMDER'in online eğitimleri sürüyor!

KONTİMDER'in online eğitimleri sürüyor!

KONTİMDER, TİMDER Akademi işbirliği ile gerçekleştirilen online eğitimlerle üyelerini güncel gelişmeler konusunda bilgilendirme devam ediyor. Eğitimler her hafta salı günü ve herkese açık

KONTİMDER Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Küçük, “Günümüzde bilginin ne kadar önemli olduğu tartışmasız. Pandeminin etkilerini ve yeni trendleri iyi gözlememiz gerekiyor. Bir araya gelemesek de konusunda uzman eğitmenlerle üyelerimize pandemi şartlarında online bir şekilde bilgilendirmeye ve eğitimlere devam ediyoruz.’’

KONTİMDER, TİMDER Akademi işbirliği ile gerçekleştirilen online eğitimlerle üyelerini güncel gelişmeler konusunda bilgilendirme devam ediyor. Kısa adı TİMDER olan Tesisat İnşaat Malzemecileri Derneği bünyesinde faaliyetlerini 16 yıldır sürdüren TİMDER Akademi, sektörün yetişmiş işgücü ihtiyacına çözüm üretme, sektör çalışanlarının yeniliklerden haberdar olarak uyum sağlama süreçlerini kolaylaştırma misyonunu ile pandemi şartları dolayısıyla bu yıl eğitimlerini online olarak gerçekleştirmeye devam ediyor.

Konuya ilişkin yazılı açıklama yapan KONTİMDER Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Küçük, KONTİMDER’in Tesisat İnşaat Malzemecileri Federasyonu (TİMFED) çatısı altındaki 7 dernekten biri olduğunu belirterek, ‘’Pandemi sürecinin her alanda değişim getirdiği bir gerçek. KONTİMDER olarak 5 yıldır yüz yüze gerçekleştirdiğimiz eğitim, seminer, konferans ve diğer etkinliklerimizi pandemi şartlarında artık online olarak gerçekleştiriyoruz’’ dedi.

PANDEMİ ETKİLERİ VE YENİ TRENDLER

Sektöre ve dernek üyelerine pandemi sürecinde katkı vermeye devam ettiklerini vurgulayan Gökhan Küçük, “Günümüzde bilginin ne kadar önemli olduğu tartışmasız. Pandeminin etkilerini ve yeni trendleri iyi gözlememiz gerekiyor. Bir araya gelemesek de konusunda uzman eğitmenlerle üyelerimizi online eğitimler ile bilgilendirmeye devam ediyoruz.’’ diye konuştu.

EĞİTİMLER HER HAFTA SALI GÜNLERİ VE HERKESE AÇIK

TİMDER Akademi Eğitimleri’nin 12 Ocak 2021 tarihinde başladığı ve her hafta Salı günleri saat 19.30’da online olarak devam ettiğini hatırlatan Başkan Küçük, ‘’Online eğitimler ücretsizdir ve bu eğitimlere sadece üyelerimiz değil sektörde faaliyet gösteren tüm firmalar katılabilirler. Eğitimlere katılmak için KONTİMDER sosyal medya hesaplarından ve www.kontimder.org.tr web sitesi etkinlikler kısmından kayıt yaptırılması yeterlidir” dedi.

Sektörde faaliyet gösteren firmalara yönelik olan eğitimlerin; konusunda uzman eğitmenler tarafından verildiğini ve online eğitimlerin 17 hafta olarak planlandığını belirten Gökhan Küçük, “Bu kapsamda online olarak verilen 7’inci eğitim seminerimiz tamamlandı. Bundan sonra da her hafta eğitimlerimiz devam edecek. Eğitimlerimizin içerikleri güncel ve pandeminin etkilerini değerlendiği için önemli. KONTİMDER üyelerimizin sektördeki gelişmeleri ve yeni normalde bizi ne gibi şeylerin beklediğini öğrenmesi açısından eğitimler son derece faydalı. Eğitim konuları satış tekniklerinden, marka yönetimi, kişisel gelişimden, zaman yönetimi ve e-ticarete kadar zengin bir içerikle hazırlandı.” dedi.

timder-akademi-egitmenleri.jpg

DEVAM EDEN TİMDER AKADEMİ EĞİTİM PROGRAMLARI İSE ŞU ŞEKİLDE:

2 Mart 2021 İçerik Pazarlaması ve Sosyal Ağlar için İçerik Oluşturma

9 Mart 2021 Etkin Sosyal Medya Kullanımı

16 Mart 2021 Pazarlama ve Satış Yönetiminin Sırları

23 Mart 2021 Pandemi Döneminde İyi Performans, Motivasyon ve Mutluluk

30 Mart 2021 Yeni Normal Dönemde İşletmecilik Anlayışı

6 Nisan 2021 Uzaktan Nefes Teknikleri ile Stres Yönetimi

13 Nisan 2021 Değişen Tedarik Zinciri Yönetimi

20 Nisan 2021 Pandemi Döneminde Etkin Nakit Akış Yönetimi

27 Nisan 2021 E-Ticarette Satışları Arttırma Taktikleri ve Web Sitesi Yönetimi

4 Mayıs 2021 Dış Ticarette Vizyon, Strateji ve Hedef Belirleme

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler