KONTİMDER üyeleri Aslım'da sokak hayvanlarını besledi

KONTİMDER üyeleri Aslım'da sokak hayvanlarını besledi

Konya Tesisat ve İnşaat Malzemecileri Derneği (KONTİMDER), sokak hayvanları besleme etkinliği hafta sonu Aslım bölgesinde gerçekleştirildi

KONTİMDER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Eda Yaman, ‘’KONTİMDER olarak sosyal sorumluluğumuzun farkındayız. Doğaya, hayvanlarımıza sahip çıkıp çevremizi korumalıyız’’ dedi.

Konya Tesisat ve İnşaat Malzemecileri Derneği (KONTİMDER) Sosyal İşler Komisyonunun organize ettiği sokak hayvanları besleme etkinliği hafta sonu gerçekleştirildi. Aslım bölgesinde gerçekleştirilen etkinliğe KONTİMDER yönetim kurulu üyeleri katıldı.

KONTİMDER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Eda Yaman, her yıl sokak hayvanların besleme etkinliğini düzenli olarak yaptıklarını söyledi. Doğaya ve canlılara olan sorumluluklarımızı yerine getirmek için çaba gösterdiklerini belirten Eda Yaman, bu tür etkinliklerle farkındalık oluşturmak istediklerin ifade etti.

Sokak hayvanları noktasında yeterli hassasiyetin gösterilmediğini vurgulayan KONTİMDER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Eda Yaman, ‘Hayvan sever dostlarımız ile birlikte sokak hayvanlarına yardımcı olmaya çalışıyoruz. Dünyamız iklim krizi yaşıyor. İklim krizine çözüm için herkesin duyarlı olması gerekiyor. İklim değişikliği doğayı, hayvanların habitatlarını, yaşadığımız çevreyi olumsuz etkiliyor. Doğaya, hayvanlara sahip çıkmak için üzerimize düşeni yapmalıyız“ ifadelerini kullandı.

konttt.jpeg

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.