Karatay'da asfaltlama çalışmaları! Başkan Kılca da oradaydı

Karatay'da asfaltlama çalışmaları! Başkan Kılca da oradaydı

Konya'da Karatay Belediyesi fen işleri müdürlüğü ekipler Karaaslan Dede Mahallesinde yol yapım ve asfalt çalışmalarına devam ediyor. Başkan Hasan Kılca da çalışmaları yerinde inceledi

Konya'nın Karatay İlçesi Belediye Başkanı Hasan Kılca, fen işleri müdürlüğüne bağlı ekiplerin Karaaslan Dede Mahallesinde yürüttüğü yol yapım ve asfaltlama çalışmalarını inceleyerek açıklamalarda bulundu.

Karatay Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, geçtiğimiz asfalt sezonunda olduğu gibi bu sezonda da ilçe merkezi ve merkeze en uzak mahallelerdeki yol yapım, asfaltlama, bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor. Bu çerçevede ekipler, yeni sezonun başladığı günden bu yana ilçenin birçok noktasında yol yapım ve asfalt serimi gerçekleştiriyor. Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca da Karaaslan Dede Mahallesini ziyaret ederek Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerin bölgede yaptığı yol yapım ve asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Hasan Kılca, ekiplerin 3 yıl içerisinde 650'ye yakın sokakta yol yapım çalışması yaptıklarını ve bu konuda önemli bir mesafe kaydettiklerini ifade ederek bu dönemde de gayretlerine devam ettiklerini söyledi.

KILCA: TÜM EKİBİMİZLE SAHADA KARATAYIMIZ İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Gelişimde, değişimde ve yenilikte süreklilik anlayışı ile hareket ettiklerine dikkat çeken Kılca, hizmetleri vatandaşlara ulaştırırken doğru planlamadan ve kaliteden ödün vermediklerinin altını çizdi. Kılca açıklamasında şu ifadelere yer verdi; "İlçemizin tüm yaşam alanlarındaki trafik akışının rahat ve konforlu olması için yollarımızın düzgün olması adına büyük bir gayret içerisindeyiz. Sokaklarımızı, mahallelerimizi, caddelerimizi düzenli olarak izleyerek sorun olan yerde çözüm üretiyoruz. Üç yılda hayata geçen alt ve üst yapı yatırımlarıyla ilçemizin 80 mahallesine aynı seviyede kaliteli ve kalıcı hizmetler ulaştırdık. Bu çerçevede Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz birçok noktada çalışmalarını yürütüyor. Yine Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz birçok noktada park yapımını devam ettiriyor. Bugün Karaaslan Dede Mahallemizde asfalt serimi gerçekleştiren arkadaşlarımızı ziyaret ettik. Hizmetlerimizi hemşehrilerimize ulaştırırken, doğru bir planlama, alt yapı ve tesisleşmeyi baz alarak kaliteden ödün vermeyen bir anlayışıyla yapıyoruz. Göreve geldiğimiz günden bugüne kadar Karatay'ımızda 650'ye yakın sokakta asfalt serimi gerçekleştirdik. Her yıl bu rakamları geçecek şekilde çalışmalarımızı devam ettireceğiz. Şu anda da tüm ekibimiz sahadayız. Gelecek nesillere kaliteli ulaşım ağına sahip bir ilçe bırakmak adına var gücümüzle çalışmayı sürdüreceğiz."

Karatay'da asfaltlama çalışmaları! Başkan Kılca da oradaydı

Karatay'da asfaltlama çalışmaları! Başkan Kılca da oradaydı

Karatay'da asfaltlama çalışmaları! Başkan Kılca da oradaydı

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler