Kale: Cihanbeyli’den fark bekliyoruz

Kale: Cihanbeyli’den fark bekliyoruz

Cihanbeyli İlçesindeki AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezinde düzenlenen ‘Gönül Buluşmaları’ programına katılan Konya Milletvekili Selman Özboyacı, birlik ve beraberlik mesajları verdi.

Özboyacı “Ülkemizi karıştırmak isteyen odaklara inşallah 31 Mart’ta çok güçlü bir mesaj vereceğiz. Cihanbeyli’den de bütün dünyaya mesaj niteliğinde bir oy farkı bekliyoruz” dedi.

AK Parti Konya Milletvekili Selman Özboyacı, seçim çalışmaları kapsamında Konya’nın Cihanbeyli İlçesinde vatandaşlarla buluştu. Belediye Başkanı ve yeni dönem AK Parti adayı Mehmet Kale ile esnaf ziyaretlerinde bulunan ve ilçedeki sporcularla bir araya gelen Özboyacı, akşam da Seçim Koordinasyon Merkezi’ndeki ‘Gönül Buluşmaları’ programına katıldı. Burada düzenlenen programda ilk konuşmayı Cihanbeyli Belediye Başkanı Mehmet Kale yaptı. İlçeye 90 yıllık tarihinde yapılamayan hizmetlerin kat be katını son 5 yılda kazandırdıklarını ifade eden Kale “Cihanbeyli’miz bu dönemde sergilediği birlik, beraberlik ve kardeşlikle de örnek oldu. Seçim öncesi mahallelerimize yaptığımız ziyaretlerde hemşehrilerimizin büyük teveccühüyle karşılaşıyoruz. Bu da bize doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. Önümüzdeki süreçte ilçemizin daha da kalkınması için çok önemli projeler hazırlardık. Doğalgaz hizmetiyle buluşmuş, çevre yolu çalışması tamamlanmış, termal tesisleri hayata geçmiş, hayvan borsası kurulmuş, sahipsiz hayvan bakımevi açılmış, Organize Sanayi Bölgesi bitirilmiş, yarı olimpik yüzme havuzu ve spor tesisi faaliyete sunulmuş, Yeni Adalet Sarayı yapılmış, şehir meydanı düzenlenmiş, halk kütüphanesi oluşturulmuş, Millet Kıraathanesi hizmete başlamış bir Cihanbeyli için hazırlıklarımızı tamamladık. Yaptıklarımız yapacaklarımızın garantisidir” diye konuştu.

kale--(2).jpg

ÖZBOYACI: 31 MART’TA ÇOK GÜÇLÜ BİR DESTEK VERMELİYİZ

AK Parti Konya Milletvekili Selman Özboyacı ise Cihanbeyli’deki birlik ve beraberlik tablosunu görmekten dolayı büyük mutluluk duyduğunu ifade etti. Belediye Başkanı Mehmet Kale’nin son 5 yılda ilçeye büyük hizmetlerde bulunduğunu ifade eden Özboyacı, şöyle devam etti: “Cihanbeyli’mize yapılan yatırımların daha da artması için belediye başkanımız Mehmet Kale’ye 31 Mart’ta çok güçlü bir destek vermeliyiz. Zaten buradaki coşkulu kalabalık bize gösteriyor ki, Cihanbeyli kararını vermiş ve ‘Benim Başkanım Mehmet Kale’dir’ diye haykırıyor. Cihanbeyli bilsin ki Hükümetimiz, Milletvekillerimiz ve Büyükşehir Belediyemiz, Mehmet Kale başkanımızın arkasındadır”

kale--(4).jpg

KALE: TÜM TÜRKİYE’YE ÖRNEK OY ORANI BEKLİYORUZ

31 Mart seçimlerinin Türkiye’nin geleceği için çok büyük bir öneme sahip olduğunu ifade eden Başkan Kale “Bu ülkenin kutlu yürüyüşünü durdurmak, ülkemizi karıştırmak isteyen odaklara 31 Mart’ta çok güçlü bir mesaj vereceğiz. Cihanbeyli’den de bütün Türkiye’ye mesaj niteliğinde bir oy farkını bekliyoruz” dedi.

kale--(5).jpg

kale--(9).jpg

HABERE YORUM KAT

UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.