İşte il il AK Parti milletvekili adayları

İşte il il AK Parti milletvekili adayları

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, milletvekili aday listesini YSK teslim etti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in oğlu Osman Gökçek’in aday olmadığını belirterek, “6 bin 223 aday başvurumuz vardı. 550 adaydan 451’i erkek, 99 kadın” dedi.

7 Haziran genel seçimleri için milletvekili aday listeleri YSK’ya teslim edildi. AK Parti’nin listesini YSK’ya getiren AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, “Uzun bir çalışma oldu. 120 bine yakın sivil toplum kuruluşlarının katıldığı ‘hangi illerde kimi milletvekili istersiniz’ diye sorduk. 12 komisyon kurduk. 6 bin 223 aday başvurumuz vardı. 550 adaydan 451’i erkek, 99 kadın. Kadın adaylarımızda artış olacak. 142 kişiden 105 arkadaşımız değerlendirilemedi. 10 kişi başvuru yapamadı. 15 Nisan’da aday çalışması yapacağız” dedi.

Şentop, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın bugün yaptığı iddia edilen “Hatırım varsa Osman Gökçek’i aday yapmazsınız” açıklamalarının sorulması üzerine ise, “Sadece akrabalık ilişkisiyle değerlendirmemek gerekir. Akrabalık ilişkisi olanları listeye koymadık” diye konuştu.

Osman Gökçek’in aday olup olmadığı yönündeki soruya ise Şentop, “Hayır” yanıtını verdi.

7 Haziran seçimlerinde AK Parti'den seçime girecek milletvekili aday listesi belli oldu.

Ankara 1. Bölge

1- YALÇIN AKDOĞAN

2- AHMET GÜNDOĞDU

3- ALİ İHSAN ARSLAN

4- JÜLİDE SARIEROĞLU

5- MURAT ALPARSLAN

6- ERTAN AYDIN

7- TÜLAY SELAMOĞLU

8- FATİH ŞAHİN

9- MEHMET EMİN ZARARSIZ

10- HASAN ALBAYRAK

11- ERCAN KINACI

12- BARIŞ AYDIN

13- MURAT KÖSE

14- HASAN KARAGÖZ

15- HATİCE DEMİRTAŞ

16- HAYDAR ŞAHİN

17- FATMA COŞAR KARACAN

18- MEHMET ALİ CANLI

Ankara 2. Bölge

1- EMRULLAH İŞLER

2- AHMET İYİMAYA

3- LÜTFİYE SELVA ÇAM

4- VEDAT BİLGİN

5- AYDIN ÜNAL

6- AYHAN YILMAZ

7- MAHMUT SAMİ MALLI

8- NEVZAT CEYLAN

9- AHMET BABA

10- NURİ ELİBOL

11- ADEM CEYLAN

12- SELİM CERRAH

13- BÜLENT YAĞMUR

14- NESLİHAN CENK

Diyarbakır

Cevdet Yılmaz

Mehmet Ensarioğlu

Haşim Haşimi

Oya Eronat

Fazıl Hüsnü Erdem

Abdurrahman Kurt

BİLECİK

1. HALİL ELDEMİR

2. RAMAZAN KURTULMUŞ

İSTANBUL 1. BÖLGE

1- İDRİS GÜLLÜCE

2- MİHRİMAH BELMA SATIR

3- EROL KAYA

4- AHMET BERAT ÇONKAR

5- OSMAN CAN

6- BERAT ALBAYRAK

7- İSMET UÇMA

8- METİN KÜLÜNK

9- RAVZA KAVAKCI KAN

10- ERKAN KANDEMİR

11- ALEV DEDEGİL

12- MEHMET ALİ PULCU

13- HASAN SERT

14- HÜSEYİN YAYMAN

15- OSMAN BOYRAZ

16- FAİK IŞIK

17- HULUSİ ŞENTÜRK

18- ŞEYMA DÖĞÜCÜ

19- BİLAL TOPÇU

20- RABİA İLHAN

21- FATMA VARANK

22- ADEM SEFER

23- HURŞİT YILDIRIM

24- FAHRİ YASİN ŞENER

25- PINAR KANDEMİR HACIBEKTAŞOĞLU

26- AYŞE KARTAL

27- MUSTAFA DEMİRAL

28- MUSTAFA ÖZMEN

29- ESMA ERSİN

30- ALİM ERDEMİR

31- COŞKUN KOÇ

İstanbul 2. Bölge

1- VOLKAN BOZKIR

2- AYŞE NUR BAHÇEKAPILI

3- EKREM ERDEM

4- AZİZ BABUŞCU

5- DURMUŞ ALİ SARIKAYA

6- ETHEM TOLGA

7- ŞİRİN ÜNAL

8- FATMA BENLİ

9- HÜSEYİN BÜRGE

10- SEVİM SAVAŞER

11- HAYDAR ALİ YILDIZ

12- MARKAR ESEYAN

13- OKTAY SARAL

14- AHMET HALDUN ERTÜRK

15- AHMET BAHA ÖĞÜTKEN

16- AHMET HAMDİ ÇAMLI

17- HÜSEYİN HÜSNÜ KILIÇ

18- İBRAHİM SOLMAZ

19- BEDRİ BAŞ

20- İSMAİL ERGÜNEŞ

21- MEHMET ER

22- PERİHAN TOĞAY

23- MUHARREM BALTACI

24- REŞİDE YÜKSEL

25- MAHMUT DOĞAN

26- SÜLEYMAN ENES KILIÇ

3. Bölge

1- MUSTAFA ŞENTOP

2- ÖZLEM ZENGİN

3- FEYZULLAH KIYIKLIK

4- MEHMET MUŞ

5- MEHMET DOĞAN KUBAT

6- TÜLAY KAYNARCA

7- ABDURRAHİM BOYNUKALIN

8- HARUN KARACA

9- UĞUR IŞILAK

10- MUSTAFA YENEROĞLU

11- MUSTAFA AFŞIN YAZICIOĞLU

12- MEHMET METİNER

13- HALİS DALKILIÇ

14- MAHMUT ÖVÜR

15- YILDIZ SEFERİNOĞLU

16- FATMA BETÜL SAYAN KAYA

17- TÜLİN MAZLUMOĞLU KESTANE

18- MEHMET BAYKAN

19- RESUL KURT

20- BETÜL BİRER

21- ABDULLAH BAŞCI

22- ZEYNEP İŞCEN ÇEVİKER

23- CELAL BABAYİĞİT

24- HAKAN BAHADIR

25- HATİCE KÜBRA ÖZTÜRK

26- YEŞİL AYTULUM TURUT

27- YASİN ZÜLBAHAROĞLU

28- ABDULLAH SADIKSOY

29- ARİF KALMAZ

30- FATMA NUR YAVUZ

31- FEVZİ DURMUŞ

İzmir 1. Bölge:

1. VEYSEL EROĞLU

2. FATMA SENİHA NÜKHET HOTAR

3. CEMİL ŞEBOY

4. HÜSEYİN KOCABIYIK

5. OZAN CEYHUN

6. NECİP NASIR

7. CEMAL BEKLE

8. MAHMUT ATİLLA KAYA

9. BEDİHA TÜRKYILMAZ

10. TALİP UZUN

11. KAZIM ERTEN

12. ÖMER SERTBAŞ

13. GÜRBÜZ AKBULUT

İzmir 2. Bölge:

1. MUSTAFA İBRAHİM TURHAN

2. NESRİN ULEMA

3. HAMZA DAĞ

4. KEREM ALİ SÜREKLİ

5. DURMUŞ BOZTUĞ

6. MEHMET BAYINDIR

7. SAVCI SAYAN

8. NEŞE GÜRÇAY

9. TANSU KAYA

10. BİLAL KIRKPINAR

11. ESRA ALADAĞ

12. ALİ HADİM

13. MÜJDE ÇELİK

AK PARTİ'NİN KONYA ADAYLARI:

1-AHMET DAVUTOĞLU

2-MUSTAFA BALOĞLU

3-HÜSNÜYE ERDOĞAN

4-ZİYA ALTUNYALDIZ

5-MUHAMMET UĞUR KALELİ

6-LEYLA ŞAHİN USTA

7-MEHMET BABAOĞLU

8-ABDULLAH AĞRALI

9-HALİL ETYEMEZ

10-RÜVEYDE GÜLSEREN IŞIK

11-HACI AHMET ÖZDEMİR

12-ÖMER ÜNAL

13-MUSTAFA KAYA

14-ÖMER FARUK KANIK

BATMAN

 

1.ZİVER ÖZDEMİR

2.MEHMET EMİN EKMEN

3.MURAT GÜNEŞTEKİN

4.ADİLE GÜRBÜZ

BAYBURT

1.NACİ AĞBAL

2.BÜNYAMİN ÖZBEK

Çanakkale

Bülent Turan

İsmail Kaşdemir

Jülide İskenderoğlu

Sebahattin Güner

ŞANLIURFA

1 - Nurettin Nebati

2 - Kasım Gülpınar

3 - Seydi Eyüpoğlu

4 - Mazhar Bağlı

5 - Halil Özcan

6 - Hamide Sürücü

7- Ahmet Eşref Fakıbaba

8 - Mehmet Akyürek

9 - Mahmut Kaçar

10 - Yusuf Eğilmez

11 - Yıldız Süslü

12 - Abdullah Yeşil

GAZİANTEP

1- Mehmet Şimşek

2- Abdülhamit Gül

3- Şamil Tayyar

4- Canan Candemir

5- Nejat Koçer

6- Mehmet Erdoğan

7- Serpil Kavlak

8- Ali Şahin

9- Fikret Tural

10- Yüksel Güzelbey

11- Menderes Karaduman

12- Hakan Tanrıöver

ADANA

1. NECDET ÜNÜVAR

2. FATMA GÜLDEMET SARI

3. SADULLAH KISACIK

4. TALİP KÜÇÜKCAN

5. MEHMET ŞÜKRÜ ERDİNÇ

6. ESRA YALVAÇ

7. MEHMET CAN

8. MUSTAFA ÇALIŞKAN

9. ASUMAN TEKİN

ANTALYA

1. LÜTFİ ELVAN

2. MUSTAFA KÖSE

3. HÜSEYİN SAMANİ

4. GÖKCEN ÖZDOĞAN ENÇ

5. SENA NUR ÇELİK

6. İBRAHİM AYDIN

 

BİNGÖL

 

1.ŞEBNEM KOCAKELÇİ

2.ENVER FEHMİOĞLU

3.FEYZİ BERDİBEK

 

BİTLİS

 

1.VEDAT DEMİRÖZ

2.EDİP SAFTER GAYDALI

3.FATİH KADİRİOĞLU

 

BOLU

 

1.ALİ ERCOŞKUN

2.FEHMİ KÜPÇÜ

3.MEHMET EMİN GÜZ

 

BURDUR

 

1.REŞAT PETEK

2.İBRAHİM EKİCİ

3.KAMİL ÖZCAN

ÇANKIRI

 

1.MUHAMMET EMİN AKBAŞOĞLU

2.HÜSEYİN FİLİZ

 

ÇORUM

 

1.SALİM USLU

2.CAHİT BAĞCI

3.LÜTFİYE İLKSEN CERİTOĞLU KURT

4.AHMET SAMİ CEYLAN

 

DENİZLİ

 

1.NİHAT ZEYBEKCİ

2.MEHMET YÜKSEL

3.BİLAL UÇAR

4.NURCAN DALBUDAK

5.OSMAN YÜCELİŞ

6.EMİN OKKAYA

7.PERAL ULUKÖY

 

DİYARBAKIR

 

1.CEVDET YILMAZ

2.MEHMET SELİM ENSARİOĞLU

3.SEYYİT HAŞIM HAŞİMİ

4.OYA ERONAT

5.FAZIL HÜSNÜ ERDEM

6.ABDURRAHMAN KURT

7.ALİ İHSAN MERDANOĞLU

8.MUSTAFA ELGÖRMÜŞ

9.NETİCE ARSLAN

10.ALAATTİN PARLAK

11.ABBAS BARIŞ

 

BURSA

1. Mehmet Müezzinoğlu

2. Emine Yavuz Gözgeç

3. Cemalettin Kani Torun

4. Hüseyin Şahin

5. İsmet Su

6. Hakan Çavuşoğlu

7. Önder Matlı

8. Zekeriya Birkan

9. Bennur Karaburun

10. Gürsel Dönmez

11. Yüksel Yeni

12. Nihat Nasır

13. Harun Akın

14. Ahmet Kılıç

15. Osman Mesten

16. Halide Serpil Şahin

17. Cemile Yiğit

18. Salih Başparmak

TOKAT

1. COŞKUN ÇAKIR

2. CELİL GÖÇER

3. FATMA GAYE GÜLER

4. FATİH AKGÜN

5. MUSTAFA ARSLAN

SAKARYA

Ayşenur İslam

Mustafa İsen

Ali İhsan Yavuz

Recep Uncuoğlu

Ali İnci

Recep Hacıeyüpoğlu

Bilgehan Doğru

KÜTAHYA

Mustafa Şükrü Nazlı

Vural Kavuncu

İshak Gazel

Ahmet Tan

ADIYAMAN

1. AHMET AYDIN

2. ADNAN BOYNUKARA

3. İBRAHİM HALİL FIRAT

4. SALİH FIRAT

5. İCLAL YALÇIN TUTUŞ

AFYONKARAHİSAR

1. HALİL ÜRÜN

2. ALİ ÖZKAYA

3. REMZİYE SIVACI

4. AKİF ÖZKALDI

5. FATİH BEDER

AĞRI

1. ABDULLAH ATALAY

2. YILMAZ ENSAROĞLU

3. HALİL ÖZYOLCU

4. ALİ KONYAR

AKSARAY

1. İLKNUR İNCEÖZ

2. NEVZAT PALTA

3. HÜSEYİN HÜYÜK

AMASYA

1. MEHMET NACİ BOSTANCI

2. SAİT YÜCE

3. HASAN ALİ CESUR

DÜZCE

1- FARUK ÖZLÜ

2- FEVAİ ARSLAN

3- AYŞE KEŞİR

EDİRNE

1- ŞEMSETTİN EMİR

2- FATMA AKSAL

3- MUSTAFA OKUR

ELAZIĞ

1- ŞUAY ALPAY

2- METİN BULUT

3- SERPİL BULUT

4- ÖMER SERDAR

ERZİNCAN

1- TALHA EROL DURMAZ

2- SERKAN BAYRAM

ERZURUM

1- EFKAN ALA

2- ADNAN YILMAZ

3- ZEHRA TAŞKESENLİOĞLU

4- İBRAHİM AYDEMİR

5- ABDURRAHİM FIRAT

6- ZAFER TARİKDAROĞLU

Eskişehir

1- NABİ AVCI

2- SALİH KOCA

3- EMİNE NUR GÜNAY

4- MUSTAFA KEMAL BİÇERLİ

5- YETKİN TETİK

6- ALİ DEMİREL

GAZİANTEP

1. MEHMET ŞEMŞEK

2. ABDULHAMİT GÜL

3. ŞAMİL TAYYAR

4. CANAN CANDEMİR ÇELİK

5. ABDULLAH NEJAT KOÇER

6. MEHMET ERDOĞAN

7. SERPİL KAVRAK

8. ALİ ŞAHİN

9. FİKRET MURAT TURAL

10. YUSUF ERDEM GÜZELBEY

11. MEHMET MENDERES KARADUMAN

12. MUHAMMED HAKAN TANRIÖVER

GİRESUN

1. TURHAN ALÇELİK

2. ADEM TATLI

3. MEHMET GELDİ

4. HATİCE KOCAOĞLU

GÜMÜŞHANE

1. KEMALETTİN AYDIN

2. FERAMUZ ÜSTÜN

HAKKARİ

1-OSMAN KIZILBAN

2-RÜSTEM ZEYDAN

3-MEHMET ERTUŞ

TOKAT

1-COŞKUN ÇAKIR

2-CELİL GÖÇER

3-FATMA GAYE GÜLER

4-FATİH AKGÜN

5-MUSTAFA ARSLAN

HATAY

1-ADEM YEŞİLDAL

2-ORHAN KARASAYAR

3-MEHMET ÖNTÜRK

4-MEHMET ALĞAN

5-HACI BAYRAM TÜRKOĞLU

6-TÜLİN DURGUN YETİM

7-İBRAHİM NACİ YAPAR

8-MEHMET HACIOĞLU

9-CANAN KAHRAMAN

10-AHMET DEMİRTAŞ

IĞDIR

1. FERDİ TURAN

2. CENGİZ ŞEYRAN

-ISPARTA

1. SÜREYYA SADİ BİLGİÇ

2. RECEP ÖZEL

3. İSMAİL ÖZDEMİR

4. AYŞE USTA

KAHRAMANMARAŞ:

1. MAHİR ÜNAL

2. NURSEL REYHANLIOĞLU

3. VEYSİ KAYNAK

4. SEVDE BAYAZIT KAÇAR

5. MEHMET UĞUR DİLİPAK

6. MEHMET İLKER ÇİTİL

7. TÜRK İSLAM KARAKOÇ

8. İMRAN KILIÇ

KARABÜK:

1. OSMAN KAHVECİ

2. SEDAT NAMAL

KARAMAN:

1. RECEP KONUK

2. RECEP ŞEKER

KARS:

1. MEHMET UÇUM

2. YUSUF SELAHATTİN BEYRİBEY

3. ENSAR ERDOĞDU

KASTAMONU:

1. MUSTAFA GÖKHAN GÜLŞEN

2. METİN ÇELİK

3. ZAFER NALBANTOĞLU

KAYSERİ:

1. MEHMET ÖZHASEKİ

2. AHMET DOĞAN

3. YAŞAR KARAYEL

4. KEMAL TEKDEN

5. HAVVA TALAY ÇALIŞ

6. HALİL ERGEN

7. İSMAİL TAMER

8. AVŞAR ASLAN

9. AYDIN KALKAN

KİLİS

1. REŞİT POLAT

2. AHMET SALİH DAL

KIRIKKALE

1. OĞUZ KAĞAN KÖKSAL

2. RAMAZAN CAN

3. ABDULLAH ÖZTÜRK

KIRKLARELİ

1. HAMDİ IRMAK

2. VOLKAN GÖÇ

3. AYTAÇ AKSOY

KIRŞEHİR

1.    SALİH ÇETİNKAYA   

2.    HACI TURAN   

KİLİS

1.    REŞİT POLAT   

2.    AHMET SALİH DAL   

KOCAELİ

1.    FİKRİ IŞIK   

2.    RADİYE SEZER KATIRCIOĞLU   

3.    ZEKİ AYGÜN   

4.    İLYAS ŞEKER   

5.    MEHMET AKİF YILMAZ  

6.    CEMALETTİN KAFLI  

7.    SAMİ ÇAKIR     

8.    AYŞE MÜGE OLŞEN  

9.    HALİT ÇOKAN    YÜKSEK   

10.    YALÇIN COŞTUR    YÜKSEK  

11.    YAHYA COŞKUN    YÜKSEK   

KONYA

1.    AHMET DAVUTOĞLU  

2.    MUSTAFA BALOĞLU   

3.    HÜSNÜYE ERDOĞAN   

4.    ZİYA ALTUNYALDIZ   

5.    MUHAMMET UĞUR KALELİ   

6.    LEYLA ŞAHİN USTA  

7.    MEHMET BABAOĞLU   

8.    ABDULLAH AĞRALI  

9.    HALİL ETYEMEZ   

10.    RÜVEYDE GÜLSEREN IŞIK   

11.    HACI AHMET ÖZDEMİR   

12.    ÖMER ÜNAL    YÜKSEK   

13.    MUSTAFA KAYA    YÜKSEK   

14.    ÖMER FARUK KANIK    YÜKSEK  

KÜTAHYA

1.    MUSTAFA ŞÜKRÜ NAZLI   

2.    VURAL KAVUNCU   

3.    İSHAK GAZEL  

4.    AHMET TAN  

MALATYA

1.    ÖZNUR ÇALIK   

2.    TAHA ÖZHAN   

3.    MUSTAFA ŞAHİN   

4.    NURETTİN YAŞAR   

5.    BÜLENT TÜFENKCİ   

6.    BAYRAM TAŞKIN   

MANİSA

1.    RECAİ BERBER   

2.    UĞUR AYDEMİR   

3.    SELÇUK ÖZDAĞ   

4.    MURAT BAYBATUR   

5.    ŞULE TUNALI   

6.    İSMAİL BİLEN  

7.    MUSA YILMAZ   

8.    GÜZİDE İÇEN KASAP   

9.    BİLAL TEMEL   

MARDİN

1.    ORHAN MİROĞLU  

2.    GÖNÜL BEKİN ŞAHKULUBEY   

3.    MEHMET VEJDİ KAHRAMAN   

4.    ABDULLAH ERİN    YÜKSEK   

5.    CENGİZ DEMİRKAYA   

6.    MEHMET EMİN DENİZ   

MERSİN

1.    MUSTAFA MUHAMMET GÜLTAK   

2.    YILMAZ TEZCAN   

3.    MUHSİN KIZILKAYA   

4.    ZEYNEP GÜL YILMAZ   

5.    İBRAHİM GÜL       

6.    ARİF YILDIRIM  

7.    MEHMET EMİN KAPLAN   

8.    PINAR NAR   

9.    CEMAL BALKAYA  

10.    ABDULLAH KUZ   

11.    MEHMET TAŞKIRAN   

MUĞLA

1.    HASAN ÖZYER   

2.    HASAN KÖKTEN  

3.    ELVAN GÖÇER   

4.    MEHMET YAVUZ DEMİR  

5.    MUHİTTİN KAYABAŞ   

6.    ÖZBEN YELDA EROL GÖKCAN   

MUŞ

1.    MEHMET EMİN ŞİMŞEK   

2.    ABDULSELAM ER   

3.    HALİS SALTIK  

NEVŞEHİR

1.    MUSTAFA AÇIKGÖZ   

2.    MURAT GÖKTÜRK   

3.    EBUBEKİR GİZLİGİDER   

NİĞDE

1.    ALPASLAN KAVAKLIOĞLU  

2.    ERDOĞAN ÖZEGEN   

3.    YAŞAR ATAÇ   

ORDU

1.    NUMAN KURTULMUŞ   

2.    OKTAY ÇANAK   

3.    İHSAN ŞENER   

4.    AYŞE NİLGÜN TOMAKİN   

5.    ŞAKİR ÇOBAN    ORTA   

OSMANİYE

1.    SUAT ÖNAL   

2.    MÜCAHİT DURMUŞOĞLU  

3.    MEHMET SARI   

4.    EMİR HASAN ARSLANTAŞ   

RİZE

1.    HASAN KARAL   

2.    HİKMET AYAR   

3.    OSMAN AŞKIN BAK  

SAKARYA

1.    AYŞENUR İSLAM   

2.    MUSTAFA İSEN   

3.    ALİ İHSAN YAVUZ   

4.    RECEP UNCUOĞLU   

5.    ALİ İNCİ   

6.    RECEP HACIEYÜPOĞLU    

7.    BİLGEHAN DOĞRU 

SAMSUN

1.    AKİF ÇAĞATAY KILIÇ   

2.    AHMET DEMİRCAN  

3.    FUAT KÖKTAŞ   

4.    ÇİĞDEM KARAASLAN 

5.    HASAN BASRİ KURT  

6.    KAMURAN ÖZDEN  

7.    YILMAZ HOCAOĞLU   

8.    HÜSEYİN AVNİ ÇATAL

9.    ADEM TUNCER   

SİİRT

1.    YASİN AKTAY   

2.    HAŞİM TAŞKIRAN   

3.    ALİ İLBAŞ   

SİNOP

1.    CENGİZ TOKMAK

2.    NAZIM MAVİŞ  

SİVAS

1.    İSMET YILMAZ 

2.    HİLMİ BİLGİN  

3.    SELİM DURSUN   

4.    ADEM YILDIRIM  

5.    YALÇIN ÖZDEMİR   

ŞANLIURFA

1.    NUREDDİN NEBATİ   

2.    MEHMET KASIM GÜLPINAR   

3.    SEYİT EYYÜPOĞLU   

4.    MAZHAR BAĞLI   

5.    HALİL ÖZCAN   

6.    HAMİDE SÜRÜCÜ  

7.    AHMET EŞREF FAKIBABA 

8.    MEHMET AKYÜREK   

9.    MAHMUT KAÇAR  

10.    YUSUF EĞİLMEZ  

11.    YILDIZ KONAL SÜSLÜ 

12.    ABDULLAH YEŞİL

ŞIRNAK

1.    ARSLAN TATAR   

2.    ADNAN ŞIK   

3.    LEZGİN ADIYAMAN   

4.    RİZGİN BİRLİK   

TEKİRDAĞ

1.    MUSTAFA YEL 

2.    AYŞE DOĞAN   

3.    METİN AKGÜN 

4.    EYÜP KANAR   

5.    HAKAN SUNAL   

6.    AHMET ÜZGÜN  

TOKAT

1.    COŞKUN ÇAKIR 

2.    CELİL GÖÇER   

3.    FATMA GAYE GÜLER   

4.    FATİH AKGÜN 

5.    MUSTAFA ARSLAN   

TRABZON

1.    SÜLEYMAN SOYLU   

2.    MUHAMMET BALTA   

3.    AYŞE SULA KÖSEOĞLU 

4.    ADNAN GÜNNAR   

5.    NİHAT TOSUN  

6.    SALİH CORA  

TUNCELİ

1.    MEHMET TUNÇ   

2.    ALİ ULVİ SEYREK   

UŞAK

1.    MEHMET ALTAY   

2.    EYÜP GÖKHAN ÖZEKİN   

3.    HÜSEYİN KESKİN

VAN

1.    BURHAN KAYATÜRK   

2.    ÖMER ÇAHA  

3.    NAHİDE HAKAN   

4.    FARUK ALPASLAN   

5.    HAMDULLAH ŞEVLİ 

6.    ÖZGE BURAK DEGER 

7.    YAKUP ALADAĞ 

8.    NİZAMETTİN AĞAR   

 

YALOVA

1.    FİKRİ DEMİREL  

2.    MEHMET DEMİRHAN 

YOZGAT

1.    ABDULKADİR AKGÜL   

2.    ERTUĞRUL SOYSAL   

3.    YUSUF BAŞER   

4.    İSKENDER MİNAR  

ZONGULDAK

1.    HÜSEYİN ÖZBAKIR   

2.    FARUK ÇATUROĞLU   

3.    ÖZCAN ULUPINAR  

4.    EMİNE ÇİFT  

5.    AKIN KAYMAK