İsmail Balaban nişanlısından ayrılacak mı?

İsmail Balaban nişanlısından ayrılacak mı?

'Tv8 Survivor 2021 yarışmasının şampiyonu İsmail Balaban yarışma bittikten sonra İsmail Balaban 'nişanlısı Gamze Atakan'dan ayrılıp ayrılmadığı'na yönelik ilk kez konuştu.

TV8 ekranlarının en sevilen yarışma programlarından olan Survivor 2021'in şampiyonu İsmail Balaban'ın nişanlısından ayrılıp ayrılmadığı merak ediliyor.

Survivor 2021 şampiyonu İsmail Balaban yarışma sırasında annesi ve nişanlısı arasında çıkan gerginlik sebebiyle zor durumda kalmıştı. Peki İsmail Balaban ve Gamze Atakan ayrıldı mı?

Hürriyet'ten Hakan Gence'ye samimi açıklamalarda bulunan İsmail Balaban, hakkında ne çok merak edilen konu olan 'nişanlısı Gamze Atakan'dan ayrılıp ayrılmayacağı'na ilişkin açıklama yaptı.

Survivor 2021 şampiyonu İsmail Balaban, yarışma sırasında nişanlısı ve annesi arasında yaşanan sorunlar sebebiyle zor durumda kaldı. Son olarak şampiyon olduktan sonra Survivor yarışmacıları ile Demet Akalın'ın da olduğu grupla organizasyonda görüldü.

Gence'nin "Adadayken annenle telefon konuşmanda, nişanlınla ailen arasında bir sorun yaşandığını öğrendin. Şimdi durum nasıl?" sorusuna Balaban şöyle yanıt verdi:

"DAHA KONUŞMADIK. MEMLEKETE GİDİNCE HEM AİLEMLE HEM ONUNLA GÖRÜŞECEĞİM."

"İletişim oyununda annemle konuşacağımı duyunca çok sevindim. Ama annem bir anda telefonda ağlamaya başladı.

"Çok üzüldüm, ağladım, etkilendim ama güçlü kalmaya çalıştım. ‘Bir şeyler yaşanmış ama bu adada bir hedefim var’ diye düşündüm. Dışarıya yansıtmamaya çalıştım ama zordu."
Yarışmacı İsmail Balaban'ın annesi Ümmü Gülsüm Balaban, telefonda oğlunun nişanlısı için, "Nişanlının adını ağzına alma, o bıraktığın kız değil. Tam bir yılan" şeklinde konuşmuş ve sözleri gündem olmuştu.

İsmail Balaban olayın ardından, nişanlısı Gamze Atakan ile konuştu. İsmail Balaban annesiyle nişanlısı arasında yaşanan olayları bu defa nişanlısı Gamze Atakan'dan dinledi.

İsmail'in nişanlısı Gamze Atakan, ''Herkesin sağlığı yerinde, kimsenin bir sağlık problemi yok. Elimizde olmayan sebeplerden dolayı çok talihsiz bir olay oldu. Senle İstanbul'a gittiğimizde benim görünmemden başlayan bir problem oldu. Nişanlı olduğun ortaya çıkmasın, nişanlı olduğun için SMS gelmez gibi olaylar döndü. Gülsüm anneme böyle şeyler söylemiş etraftan insanlar. Konu bu. İsmail zaten orada başarısıyla öne çıkacak insan, bunları düşünmüyor. Dışarıdan insanlar annene böyle şeyler söylemiş. Akrabalar, eş dost böyle söylemiş.'' şeklinde konuşmuştu.

Gamze Atakan ev İsmail Balaban çifti 2020 yılında nişanlandı.

Gamze Atakan ve İsmail Balaban çiftinin nişan yüzüklerini Finike Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi takmıştı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler