Hüyük'te hareketli günler! Bugün de Konya Milletvekili Özboyacı ziyaret etti

Hüyük'te hareketli günler! Bugün de Konya Milletvekili Özboyacı ziyaret etti

Konya'nın Hüyük ilçesinde ziyaretlerde bulunan AK Parti Konya Milletvekili Selman Özboyacı, Başkan Çiğdem ile bir araya geldi ve ilçedeki çalışmalara ilişkin bilgi aldı. Dün de SÜ Rektörü Metin Aksoy Hüyük'ü ziyaret edip istişarelerde bulunmuştu

AK Parti Konya Milletvekili Selman Özboyacı, Konya'nın Hüyük ilçesinde ziyaretlerde bulundu.

Özboyacı, Hüyük Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem ile bir araya geldi ve ilçedeki çalışmalara ilişkin bilgi aldı.

Ardından Çiğdem ve AK Parti Konya İl Başkan Yardımcısı Yavuz Selim Özkan, AK Parti Hüyük İlçe Başkanı Muammer Karaaslan ve meclis üyeleriyle, ilçe merkezinde esnaf ziyareti yapan Özboyacı, Çukurkent, Budak, Kıreli, Tolca mahallelerini de gezdi.

oo.jpg

Kahvehanelerde bir araya geldiği vatandaşlarla sohbet ederek istek ve sorunlarını dinleyen Özboyacı, Kıreli Mahallesi'nde yanına gelen 12 yaşındaki Hüseyin isimli çocuğa, Konyasporlu olma sözünü vermesi üzerine Konyaspor forması hediye etti.

oooooooooo.jpg

Milletvekili Özboyacı, ziyaretiyle ilgili yaptığı değerlendirmede, Hüyüklü vatandaşların memnuniyetini görmelerinin kendilerini mutlu ettiğini söyledi.

ooooo.jpg

Hüyük Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem de Özboyacı'nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Seçimlerde ne söz verdiysek, canla başla çalışarak bahanelerin ardına sığınmadan halkımıza hizmet etmek, yaşam standartlarını yükseltmek için elimizden geleni yapıyoruz. Bu ülke, ilçemiz ve ilimiz için çalışmaya devam edeceğiz." diye konuştu.

Kaynak:Haber Kaynağı