Hikmet Genç  yine "CHPyle" dalgasını geçti

Hikmet Genç yine "CHPyle" dalgasını geçti

CHP ve Kemal Kılıçdaroğlu'nu ti'ye aldığı yazılarla tanınan Hikmet Genç bu kez CHP Çekmeköy Adayı Seyfettin Yıldırım'ın vaadini köşesine taşıdı.

CHP ve Kemal Kılıçdaroğlu'nu ti'ye aldığı yazılarla tanınan Hikmet Genç bu kez CHP Çekmeköy Adayı Seyfettin Yıldırım'ın "tarihi geçmiş ilaç" vaadini köşesine taşıyarak dalgasını geçti.

"Çalış, üret, onca masraf, koştur dur.., Ne gerek var?.. Nüfusu azaltıp halkın tüm imkanlardan rahatlıkla faydalanmasını sağlıyorsun!.."  diyen Genç, " Tarihi geçmiş ilaçları “ihtiyaç sahiplerine” verecekmiş üstelik!.. Demek ki CHP gelse Çekmeköy’de fakir de kalmayacak?!.." ifadelerini kullandı.

Genç şunları yazdı:

ŞİMDİYE KADAR DUYDUĞUM EN İYİ CHP PROCESİ!..

CHP Çekmeköy Adayı Seyfettin Yıldırım’ın vaadine şapka çıkartırım arkadaş. 

“Vatandaşın kullanmadığı tarihi geçmiş ilaçları toplayacağız, ihtiyaç sahipleri insanlarımıza ücretsiz vermiş olacağız” demiş… 

Yol, köprü, havuz yapacağım, kültür merkezi kuracağım, ağaç dikeceğim.., ne arkadaş?.. 

Çalış, üret, onca masraf, koştur dur.., Ne gerek var?.. 

Nüfusu azaltıp halkın tüm imkanlardan rahatlıkla faydalanmasını sağlıyorsun!.. 

Otobüste ayakta kalmak yok, parklar sakin git oyna, yollar bomboş trafik yok. Nüfus az çöp az. Sınıflarda öğrenci düşmüş. Hiçbir yatırıma ihtiyaç yok! Oh ne güzel… 

Tarihi geçmiş ilaçları “ihtiyaç sahiplerine” verecekmiş üstelik!.. 

Demek ki CHP gelse Çekmeköy’de fakir de kalmayacak?!.. 

Ulan süper proce ha!.."

HABERE YORUM KAT

UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.