Halk Tv'de Yaşar Nuri Öztürk'le Müjdat Gezen'in küfür yarışı

Halk Tv'de Yaşar Nuri Öztürk'le Müjdat Gezen'in küfür yarışı

Halk TV’de yayınlanan Halk Arenası programına konukların küfürlü sohbeti damga vurdu. Yaşar Nuri Öztürk ve Müjdat Gezen’in konuk olarak katıldığı programda küfürler havada uçuştu. ekrandaki bu skandala seyirci de alkışlarıyla destek verdi.

 

CHP’nin kanalı Halk TV’de yayınlanan Halk Arenası programında  tam bir skandal yaşandı. Programın konuklarından konukları Yaşar Nuri Öztürk ve Müjdat Gezen adeta küfür etme yarışına girdiler. Açık açık küfürlerin havada uçuştuğu programda sunucu Uğur Dündar’ın küfürleri engellemek bir yana çok eğlendiği görüldü.

İzmir’den yayınlanan ve Uğur Dündar’ın sunduğu Halk Arenası’nın bu haftaki konukları Yaşar Nuri Öztürk, Müjdat Gezen ve Levent Üzümcü’ydü.

Programda Yaşar Nuri ve Müjdat Gezen, küfür etmenin en doğal hakları olduğu konusunda birleşti.

”BEN A.. KOYACAĞIM”
Önce Yaşar Nuri Öztürk, “milletin a.. koyanların ben a.. koyacağım” dedi. Müjdat Gezen buna destek verek “ben yorgunum benim için de koy” ifadelerini kullandı. Yaşar Nuri Öztürk’ün başlattığı küfürlü sohbette uzun süre devam etti. Halk TV ekranlarını açanlarsa küfürlü program için RTÜK'ü göreve çağırdı.

”SİZE NE P*ZEVENKLER”

Yaşar Nuri Öztürk’ün küfürlerinin ardından bu kez sahnede sıra Müjdat Gezen’e geldi. Hızını alamayan Gezen, içkisine karışanlara yönelik olarak, “size ne lan dallamalar, p*zevenkler” diye konuştu.

SALON YIKILDI
İkilinin karşılıklı küfürlü sohbeti uzun süre devam etti ve her iki diyalogda da salondaki seyirci ve Uğur Dündar’ın oldukça eğlendiği gözlendi. 

Önceki ve Sonraki Haberler