Günün ilk yarısında Borsa İstanbul'da İttifak Holding kaybettirdi Konya Çimento kazandırdı

Günün ilk yarısında Borsa İstanbul'da İttifak Holding kaybettirdi Konya Çimento kazandırdı

Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanıy rakamları yayınlandı.

Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

HisselerSon FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (B)39.221,90 -3,16
İş Bankası (C)7,14-0,422,00
İş Fin.Kir.3,90-0,261,04
İş Girişim19,150,681,06
İş GMYO2,56-0,800,79
İş Y. Men. Değ.17,82-0,800,91
İş Yat. Ort.3,580,851,70
İşbir Holding4.250,0010,0055,11
Işıklar Enerji Yapı Hol.1,18-1,653,51
İttifak Holding2,22-0,88-0,45
İz Hayvancılık Tarım19,002,845,56
İzmir Demir Çelik10,85-1,290,74
İzmir Fırça6,08-3,249,35
Jantsa Jant Sanayi574,009,9973,05
Kafein Yazılım20,88-0,57-2,34
Kaplamin36,90-10,009,17
Kardemir (A)6,31-2,946,05
Kardemir (B)5,992,0413,66
Kardemir (D)6,44-0,7811,42
Karel Elektronik24,62-2,026,76
Karsan Otomotiv3,77-2,8416,00
Karsu Tekstil9,004,665,26
Kartonsan93,202,95-2,46
Katmerciler Ekipman3,23-1,224,87
Kent Gıda360,001,651,24
Kerevitaş Gıda6,650,001,06
Kervan Gıda15,731,8118,99
Kervansaray Yat. Holding1,25-4,58-0,79
Kiler GMYO2,54-0,391,20
Klimasan Klima18,931,0211,55
Koç Holding22,10-0,904,64
Konfrut Gıda17,160,771,54
Kontrolmatik Teknoloji Enerji29,682,5325,34
Konya Çimento1.275,306,1012,86
Kordsa Teknik Tekstil18,256,9017,36
Koza Altın112,80-4,0316,65
Koza Madencilik16,32-4,515,36
Körfez GMYO6,02-0,663,79
Kristal Kola3,555,54-9,44
Kron Telekomünikasyon46,209,9725,41
Kuştur Kuşadası Turizm189,301,3520,34
Kuyumcukent Gayrimenkul2,49-0,798,26
Kütahya Porselen55,60-9,9910,21
Lider Faktoring3,32-0,60-2,64
Link Bilgisayar30,000,46-5,88
Logo Yazılım139,203,0310,92
Lokman Hekim Sağlık13,471,2625,28
Lüks Kadife33,96-10,0017,51
Makina Takım3,100,64-9,09
Marka Yatırım Holding6,39-1,11-0,62
Marmaris Altınyunus172,209,9755,00
Marshall333,10-0,728,61
Martı GMYO3,05-2,5710,91
Martı Otel2,433,1514,08
Mavi Giyim54,10-0,653,64
Mazhar Zorlu Holding34,20-1,678,64
Mega Polietilen8,380,489,40
Menderes Tekstil3,160,002,27
Merit Turizm104,004,3424,25
Merko Gıda8,701,030,69
Metemtur Otelcilik23,54-1,726,52
Metro Holding2,150,473,37
Metro Petrol ve Tesisleri3,05-2,865,54
Metro Yatırım Ortaklığı2,37-0,421,72
Migros Ticaret45,441,456,17
Milpa4,89-5,926,30
Mistral GMYO5,37-2,3914,01
MLP Sağlık22,920,8915,35
MMC San. Ve Tic. Yat.4,752,953,26
Mondi Tire Kutsan7,72-2,751,58
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret37,20-5,164,38
Net Holding3,49-2,011,75
Netaş Telekom.28,760,142,42
Niğbaş Niğde Beton43,020,00-17,27
Nuh Çimento47,92-0,12-2,68
Nurol GMYO8,343,5714,40
Odaş Elektrik3,930,250,77
Olmuksan-IP8,33-0,84-29,70
Orge Enerji Elektrik7,680,674,07
Orma Orman Mahsulleri19,23-2,5730,64
Osmanlı Menkul31,10-1,900,32
Ostim Endüstriyel Yat4,05-0,73-0,74
Otokar441,806,8638,76
Oyak Çimento8,83-0,450,57
Oyak Yat. Ort.9,748,0540,14
Oylum Sınai Yatırımlar4,975,345,52
Özak GMYO5,07-0,98-0,59
Özbal Çelik Boru6,621,821,07
Özderici GMYO2,43-2,369,46
Özerden Plastik8,53-0,11-5,22
Pamukova Elektrik20,00-6,37-6,19
Panora GMYO6,35-1,092,58
Papilon Savunma22,08-2,84-2,99
Park Elek.Madencilik5,360,19-0,19
Parsan25,50-0,624,94
Pegasus77,304,043,62
Peker GMYO2,52-0,40-3,45
Penguen Gıda5,38-3,606,53
Pera GMYO2,301,304,55
Pergamon Dış Ticaret33,5210,0070,07
Petkim5,19-2,084,22
Petrokent Turizm919,50-2,281,45
Pınar Et Ve Un23,600,871,37
Pınar Su8,691,2016,96
Pınar Süt24,262,095,11
Plastikkart17,04-0,1817,92
Polisan Holding3,98-0,253,11
Politeknik Metal437,400,057,21
Prizma Press Matbaacılık5,774,005,29
QNB Finans Fin. Kir.122,00-2,97-2,63
QNB Finansbank67,70-0,22-3,77
Ral Yatırım Holding4,512,701,58
Ray Sigorta16,109,954,21
Reysaş GMYO5,470,750,37
Reysaş Lojistik8,69-0,81-5,95
Rhea Girişim3,767,561,08
Rodrigo Tekstil14,82-9,958,10
Royal Halı3,20-1,54-6,98
RTA Laboratuvarları29,34-0,40-3,10
Sabancı Holding11,66-0,171,75
Safkar Ege Soğutmacılık11,649,976,99
Sanel Mühendislik3,580,284,68
Sanifoam Sünger16,500,6221,32
Sanko Pazarlama9,170,99-2,34
Saray Matbaacılık9,730,8310,95
Sarkuysan9,597,328,48
Sasa Polyester23,82-1,9217,80
Say Yenilenebilir Enerji8,470,60-0,47
Sekuro Plastik16,23-1,9716,26
Selçuk Ecza Deposu13,26-2,76-2,86
Selçuk Gıda5,302,166,43
Senkron Güvenlik25,06-3,50-4,57
Serve Film Prodüksiyon15,00-3,23-6,25
Servet GMYO107,200,6636,73
Seyitler Kimya31,48-0,3325,46
Silverline Endüstri10,132,0317,79
Sinpaş GMYO5,292,3826,56
Smartiks Yazılım8,712,22-1,69
Sodaş Sodyum Sanayii32,008,1819,97
Söktaş4,84-0,82-4,91
Sönmez Filament76,502,648,97
Sönmez Pamuklu29,58-2,5323,25
Sumaş Suni Tahta83,700,6063,32
Şeker Fin. Kir.6,65-1,883,91
Şekerbank1,65-0,629,27
Şişe Cam7,824,456,98
Şok Marketler14,090,5711,65
T. Halk Bankası5,760,183,60
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası27,70-1,41-10,82
T.S.K.B.1,900,006,74
T.Tuborg18,10-0,440,17
Tat Gıda11,342,25-4,38
TAV Havalimanları22,501,095,63
Taze Kuru Gıda290,007,8434,07
Tek-Art Turizm2,28-1,3012,87
Tekfen Holding18,981,5115,73
Teknosa İç ve Dış Ticaret14,000,439,55
Temapol Polimer Plastik12,469,968,35
TGS Dış Ticaret25,609,95101,42
Tofaş Oto. Fab.37,68-2,0611,08
Torunlar GMYO4,09-0,734,87
Trabzon Liman36,36-8,6913,20
Trabzonspor Sportif2,61-1,906,97
Trend GMYO10,23-4,24-18,62
TSKB GMYO5,19-2,23-9,74
Tuğçelik7,86-0,63-2,72
Tukaş9,590,42-1,03
Turcas Petrol4,94-1,591,86
Turkcell17,122,766,34
Tümosan Motor ve Traktör15,37-3,099,24
Tüpraş110,30-0,732,13
Türk Hava Yolları13,383,273,64
Türk Prysmian Kablo12,97-1,957,19
Türk Telekom8,841,153,51
Türk Traktör187,004,002,35
Türker Proje Gayrimenkul143,60-3,3327,19
Türkiye Sigorta7,02-1,966,36
Ufuk Yatırım13,900,583,73
Ulaşlar Turizm Yat.4,361,222,83
Ulusoy Elektrik50,00-2,47-2,63
Ulusoy Un Sanayi12,132,365,48
Umpaş Holding3,454,5532,18
Uşak Seramik2,360,000,85
Utopya Turizm43,96-2,9313,30
Uzertaş Boya86,759,4353,27
Ülker Bisküvi23,80-1,902,85
Vakıf Fin. Kir.4,66-1,719,39
Vakıf GMYO3,68-1,341,66
Vakıf Yat. Ort.7,58-0,132,99
Vakıflar Bankası4,920,414,46
Vakko Tekstil6,36-0,62-2,45
Vanet Gıda7,811,321,03
Verusa Holding48,06-0,756,56
Verusaturk Girisim14,372,119,86
Vestel25,768,0422,32
Vestel Beyaz Eşya41,621,121,81
Viking Kağıt8,499,96-5,67
Yapı Kredi Koray GMYO4,83-5,208,54
Yapı ve Kredi Bank.3,260,005,84
Yaprak Süt ve Besi Çift.117,809,9662,71
Yataş15,660,668,37
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş4,23-2,95-3,86
Yeni Gimat GMYO12,82-0,473,14
Yeşil GMYO1,61-1,9416,67
Yeşil Yapı2,220,9520,65
Yeşil Yatırım Holding165,50-5,2973,57
Yibitaş İnşaat Malzeme16.299,80-3,214,48
Yonga Mobilya34,647,8015,47
Yükselen Çelik5,26-2,520,54
Yünsa14,880,131,50
Zorlu Enerji3,073,0410,83

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Son)

Kaynak:Haber Kaynağı

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.