GÜNCELLEME - İzmir merkezli fuhuş operasyonu

GÜNCELLEME - İzmir merkezli fuhuş operasyonu

İzmir ve Aydın'ın Kuşadası ilçesindeki eş zamanlı operasyonda 14 kişi gözaltına alındı, olayla ilgili 86 kişinin yakalanması için çalışma başlatıldı- Zanlıların fuhuşla ilgili 42 olaya karıştığı öğrenildiARANAN KİŞİ SAYISI VE OLAY SAYISI GÜNCELLENDİ

İZMİR (AA) - İzmir ve Aydın'ın Kuşadası ilçesinde gerçekleştirilen fuhuş operasyonunda 14 kişi gözaltına alındı, 86 zanlının da yakalanması için çalışma başlatıldı.

İzmir Emniyet Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği tarafından yürütülen operasyonda fuhşa aracılık yapıldığı ve yer temin edildiği belirlenen İzmir'de 9, Kuşadası'nda bir olmak üzere toplam 10 adrese eş zamanlı operasyon düzenlendi.

Operasyonda 8'i Ukrayna uyruklu 14 kişi gözaltına alındı.

Adreslerde yapılan aramalarda ise 7 bin 600 lira, 4 bin 400 dolar, 2 bin 500 avro, 200 sterlinle 2 bilgisayar, 23 cep telefonu, uçak biletleri ve cinsel güç arttırıcı haplar ele geçirildi.

Zanlıların fuhuşla ilgili 42 olaya karıştığı belirlenirken, bu olaylara karıştığı tespit edilen 17'si Ukrayna, 2'si Rus ve 3'ü Moldova uyruklu 22 kadın ve bu kadınlarla fuhuş amaçlı birlikte olan 64 erkeğin yakalanması için çalışma başlatıldı.

AA

Kaynak:Haber Kaynağı

Önceki ve Sonraki Haberler