GİV Konya Başkanı Ceylan'dan önemli zirve için Cumhurbaşkanı Erdoğan ve katkıda bulunanlara teşekkür

GİV Konya Başkanı Ceylan'dan önemli zirve için Cumhurbaşkanı Erdoğan ve katkıda bulunanlara teşekkür

Girişimci İşadamları Vakfı Konya Şube Başkanı Fatih Ceylan, Konya'da gerçekleştirilen 'Türkiye Girişimci Buluşması Zirvesi'nin ardından başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, katkıda bulunan kurum ve kuruluşlara teşekkür etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan himayesinde 3- 4 Kasım 2021 tarihinde iki günlük bir program olarak Konya’da icra edilen 'Türkiye Girişimci Buluşması Zirvesi ve Sergisi” aynı zamanda uluslararası bir girişimcilik ve inovasyon araştırmaları Kongresi’ne de ev sahipliği yaptı.

Girişimci İşadamları Vakfı Konya Şube Başkanı Fatih Ceylan, Konya'da gerçekleştirilen ve çok sayıda girişimci ve yatırımcıyı buluşturan programın ardından başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, katkıda bulunan kurum ve kuruluşlara teşekkür açıklamasında bulundu.

GİV Konya Başkanı Fatih Ceylan açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

Cumhurbaşkanlığımızın himayesinde 3- 4 Kasım 2021 tarihinde iki günlük bir program olarak Konya’da icra edilen ”Türkiye girişimci buluşması Zirvesi ve Sergisi” aynı zamanda uluslararası bir girişimcilik ve inovasyon araştırmaları Kongresi’ne de ev sahipliği yaptı.

6 girişimcinin projesi yatırımcılar ile ön protokol imzaladı

Ülkemizin 44 şehrinden ve yurtdışından iki merkezden girişimcilerin başvurduğu 677 projenin incelendiği jüri heyetinin toplam 677 proje içerisinden 130 projeyi seçtiği ve sergilenmeye değer gördüğü iki gün boyunca 130 projenin 40 şehirden 100 girişimci eliyle sergilendiği ve sekiz oturumda 40 konuşmacının yer aldığı zirve programı ve uluslararası katılımla gerçekleştirilen 100 akademisyenin yer aldığı uluslararası girişimcilik ve inovasyon araştırmaları kongresi icra edildi. İki günlük programların sonunda 6 girişimcinin projesi yatırımcılar ile ön protokol imzaladı.

2 günlük zirve gençlerin ufkunu açtı

Girişimcilerimiz için bir tecrübe ve eğitim olan 2 günlük zirve ve sergide hem ziyaretçiler hem girişimciler keyifli vakit geçirirken hayatları boyunca ihtiyaç duyacakları birçok alanda tecrübe kazandılar. Girişimcilerimizi ve projelerini görmeye gelen gençlerimiz ve öğrencilerimiz için ise bir ufuk ve hedef oluşmasına vesile oldu.

Bu programın Konya’mıza etkisi ise, girişimci şehri Konya için yeni girişimler ve bu girişimlere yatırım hesapları açısından önemli oldu. Karşılıklı görüş ve fikir alışverişi ile de yeni girişimlere ufuk oldu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve katkıda bulunanlara teşekkür

Himayelerinden dolayı sayın Cumhurbaşkanımıza katılım ve desteklerinden dolayı başta Sayın Valimiz olmak üzere, Konya Büyükşehir Belediye Başkanımıza, Selçuklu Belediye Başkanımıza, Karatay Belediye Başkanımıza, Meram Belediye Başkanımıza, Konya Ticaret Odası Başkanımıza, Konya Sanayi Odası Başkanımıza, Konya Ticaret Borsası Başkanımıza, Mevka Genel Sekreterimize, Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektörümüze, Konya Teknik Üniversitesi Rektörümüze, Selçuk Üniversitesi Rektörümüze, Karatay Üniversitesi Rektörümüze, Gıda ve Tarım Üniversitesi Rektörümüze teşekkür ederim.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler