Garanti Paramatik şimdi de denizin üstünde

Garanti Paramatik şimdi de denizin üstünde

İSTANBUL (AA) - Garanti Bankası, Migros Deniz Market içerisinde hizmete sunduğu Paramatik'le denizde de müşterilerinin para ihtiyacını karşılıyor.Garanti'den...

İSTANBUL (AA) - Garanti Bankası, Migros Deniz Market içerisinde hizmete sunduğu Paramatik'le denizde de müşterilerinin para ihtiyacını karşılıyor.

Garanti'den yapılan açıklamaya göre banka, sunduğu yenilikçi çözümlerle müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor.

Buna göre Garanti, Türkiye genelindeki toplam 4 bin 650 ATM'siyle müşterilerine sunduğu hizmeti Migros Deniz Market içerisinde hizmete sunduğu Paramatik'le şimdi de denizin üstüne taşıyor.

Garanti, Fethiye ve Göcek koylarında seyreden deniz taşıtlarının yanı sıra, denizde ve kara ulaşımı zor olan kıyı bölgelerinde, bankacılık hizmetlerine erişim ve nakit ihtiyacının yarattığı zorluklara da çözüm sunuyor.

40 metre uzunluğu ve 172 metrekarelik satış alanıyla, süpermarket formatında tasarlanan Migros Deniz Market teknesi, eylül sonuna kadar haftanın 7 günü 09.00-19.00 saatleri arasında, Fethiye ve Göcek koyları arasında sefer yapacak ve her akşam 19.00'dan 22.00'ye kadar da Fethiye Limanında hizmet vermeye devam edecek.

Migros Deniz Market üzerinde hizmete açık olan Garanti Paramatik'le, diğer tüm Paramatik'lerde olduğu gibi para çekme ve yatırma işlemlerinin yanı sıra para transferleri, bakiye sorgulama, nakit avans çekme, fatura, vergi ve kredi kartı borcu ödemeleri gibi, 200'e yakın bankacılık işlemi hızlı ve güvenli bir şekilde yapılabiliyor.

Müşteriler kartlı işlemler dışında, kartları yanında olmasa dahi birçok işlemi rahatlıkla gerçekleştirebiliyor.

Garanti Paramatik'in, tüm banka kartlarıyla işlem yapılabilen "ortak ATM" özelliğiyle de para çekme, yatırma ve hesap bakiyesi sorgulama işlemleri kapsamında sadece Garanti müşterilerinin değil, tüm kullanıcıların hayatı kolaylaşıyor.

AA

Kaynak:Haber Kaynağı

Etiketler :