Fatma D.'den İşadamı Hacı Sabancı'ya Babalık Davası

Fatma D.'den İşadamı Hacı Sabancı'ya Babalık Davası

Hacı Sabancı'ya babalık davası açıldı. Fatma D., Sabancı ile birlikteliğinden 3 yaşında bir erkek çocuklarının olduğunu iddia ediyor.

Arzu ile Ömer Sabancı'nın oğlu olan ve 2021 yılında Nazlı Kayı ile evlenen iş adamı Hacı Sabancı, Fatma D. tarafından babalık davasıyla karşı karşıya. Fatma D., Hacı Sabancı ile bir dönem birliktelik yaşadıklarını ve bu birliktelikten 3 yaşında bir erkek çocuklarının dünyaya geldiğini iddia ediyor. İstanbul Aile Mahkemesi'ne açılan davada, Fatma D.'nin Sabancı ile 14 yıl önce sosyal medya aracılığıyla tanıştığı ve sık sık bir araya geldikleri belirtiliyor.

Sosyal Medya Tanışıklığı ile Başlayan İlişki

İddiaya göre, Fatma D. ile Hacı Sabancı 14 yıl önce sosyal medya üzerinden tanıştı ve uzun süre bir araya geldi. Ancak 2019 yılında çiftin arası bozulunca Fatma D., başka biriyle evlenerek Belçika'ya yerleşti. Davaya konu olan dilekçede, Fatma D.'nin boşanma sürecinde Hacı Sabancı'dan avukat bulması için yardım istediği, Sabancı'nın da Fatma D.'nin hesabına para gönderdiği ifade ediliyor.

2021 Yılında Doğan Çocuk

Dilekçede yer alan bilgilere göre, Fatma D., 2 Şubat 2021'de bir erkek çocuk dünyaya getirdi. Sabancı'nın çocuğun kendisinden olduğunu öğrenmesinin ardından tarafların arası tekrar bozuldu. Fatma D., çocuğun daha fazla mağdur edilmemesi için Hacı Sabancı ile çocuk arasında soybağının DNA incelemesi yoluyla tespit edilmesini talep ediyor. Ayrıca, Hacı Sabancı'nın babalığının kabul edilerek çocuğun nüfusa kaydının yapılmasını istiyor.

DNA İncelemesi Talebi

Fatma D.'nin avukatı tarafından sunulan dilekçede, çocuğun mağdur edilmemesi için Hacı Sabancı ile çocuk arasında DNA testi yapılması talep ediliyor. Bu testin sonucunda soybağının tespit edilmesi ve çocuğun Sabancı tarafından nüfusa kaydedilmesi isteniyor. Davanın sonucu merakla bekleniyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.