Emekli öğretmenden 9 gündür haber alınamıyor

Emekli öğretmenden 9 gündür haber alınamıyor

ANTALYA (AA) - Antalya'nın Kumluca ilçesinde geçen hafta salı gününden bu yana haber alınamayan 65 yaşındaki emekli öğretmen Zekai Etlican'ın bulunması...

ANTALYA (AA) - Antalya'nın Kumluca ilçesinde geçen hafta salı gününden bu yana haber alınamayan 65 yaşındaki emekli öğretmen Zekai Etlican'ın bulunması için jandarma ekipleri tarafından çalışma başlatıldı.

Alınan bilgiye göre, Antalya'da yaşayan emekli öğretmen Etlican, zaman zaman kaldığı Kumluca ilçesi Hızırkahya Mahallesi'ndeki evine geldi. En son geçen hafta salı sabahı komşuları tarafından görülen Etlican'dan bir daha haber alınamadı.

Etlican'a ait evin ışıklarının, son görüldüğü tarihten itibaren iki gün boyunca açık olduğunu gören komşuları, durumu emekli öğretmenin ailesine bildirdi. Kilitli kapı açılarak eve girildiğinde pencerelerin açık, salonda da sofra kurulu olduğu görüldü.

Aile üyelerinin haber vermesi üzerine Zekai Etlican'ın bulunması için çalışma başlatıldı. Jandarma ekiplerinin, bölgedeki güvenlik kamerası kayıtlarını incelemeye başladığı öğrenildi.


AA

Kaynak:Haber Kaynağı