DenizBank’tan Öğretmenler Günü’ne özel taşıt kredisi

DenizBank’tan Öğretmenler Günü’ne özel taşıt kredisi

İSTANBUL (AA) - DenizBank, Öğretmenler Günü’ne özel kampanyası kapsamında devlet ya da özel sektörde görevli tüm öğretmenlere tahsis ücretsiz ve...

İSTANBUL (AA) - DenizBank, Öğretmenler Günü’ne özel kampanyası kapsamında devlet ya da özel sektörde görevli tüm öğretmenlere tahsis ücretsiz ve 3 aya varan taksit erteleme seçeneğiyle taşıt kredisi sunuyor.

DenizBank tarafından yapılan açıklamaya göre, meslek gruplarına avantajlar sunmaya devam eden banka, Öğretmenler Günü’ne özel kampanyasıyla; 16 Aralık 2016 tarihine kadar, sıfır ya da ikinci el taşıt almak isteyen öğretmenlere, tahsis ücretsiz ve taksit ödemelerini 3 ay sonra başlatabileceği taşıt kredisi sunuyor. Böylece DenizBank’tan taşıt kredisi kullanan öğretmenler hem kredi için tahsis ücreti ödemiyor hem de isterlerse ödemelerine 2017’de başlayabiliyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen DenizBank Konut ve Taşıt Finansmanı Grup Müdürü Hakan Varol, hizmet sundukları müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak için sürekli daha yenilikçi düşünmeye odaklandıklarını ve onların ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler üzerinde çalıştıklarını kaydetti.

Faaliyet gösterdiği her alanda değer yaratmayı, müşterilerine avantajlar sunmayı amaçlayan bankanın, taşıt almak isteyen öğretmenlerin de hayatını 'Deniz'de güzel kılmak için çalışmalarını sürdürdüğünü aktaran Varol, "Uygun faiz oranları ve ister 0 km ister ikinci el araç için olsun, sunduğumuz tahsis ücretsiz, 3 ay taksit öteleme fırsatı ile taşıt kredisi kullanmak isteyen müşterilerimize kolaylık sağlıyoruz. Yenilikçi çalışmalarımız önümüzdeki dönemde de sürecek." ifadelerini kullandı.

AA

Kaynak:Haber Kaynağı