Çöp Kamyonu ezdiği kadının üzerinden iki defa geçti

Çöp Kamyonu ezdiği kadının üzerinden iki defa geçti

Esenyurt'ta bir çöp kamyonu yolun karşısına geçmek için bekleyen kadını fark etmeyince üzerinden geçti. Kaza sonrası neye uğradığını şaşıran sürücü, kamyonu geriye kaçırınca kadının üzerinden bir kez daha geçti.

Akşam saatlerinde Esenyurt Mandıra Caddesi üzerindeki çöp konteynırını boşaltmak için bekleyen Rıdvan A. isimli sürücünün kontrolündeki çöp kamyonu beklemeye başladı.

Arkada bulunan temizlik görevlileri konteynırı boşaltmak için çalışmaya başladı. Nergis Çiftçi A. isimli bir kadın marketten ekmek aldıktan sonra yolun karşısına geçmek için çöp kamyonunun önünde beklemeye başladı.

Bu sırada çöp kamyonunun sürücüsü Rıdvan A. önünde bekleyen kadını fark etmeyerek bir anda hareket edince, Nergis Çiftçi A. isimli kadını altına alarak ezdi.

GERİ KAÇAN KAMYON EZDİĞİ KADININ ÜZERİNDEN BİR KEZ DAHA GEÇTİ

Çöp kamyonu sürücüsü Rıdvan A., neye uğradığını şaşırdı, aracın arkasında bulunan temizlik görevlileri de indi.

Bu sırada geri kaçan kamyon kadının üzerinden bir kez daha geçti. Çevrede bulunan vatandaşlar hemen kadına müdahale ederek kamyon altındaki kadın sıkıştığı yerden çıkarttı.

PANİKLE OLAY YERİNDEN KAÇAN SÜRÜCÜ YAKALANDI

Kaza sonrası araç sürücü olay yerinden kaçtı. İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edilerek, ekipler kaçan sürücüyü kısa sürede yakaladı.

Olay yerine gelen sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından yaralı Nergis Çiftçi A., ambulansla Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Kadının hayatı tehlikelisinin olduğu öğrenildi.

Çöp kamyoneti sürücüsü Rıdvan A. İfadesi alınmak üzere gözaltına alınarak emniyete götürüldü.

manset-001.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler