CHP Konya Milletvekili Barış Bektaş, Oğuz Kaan Salıcı'nın listesinde

CHP Konya Milletvekili Barış Bektaş, Oğuz Kaan Salıcı'nın listesinde

Seçim döneminde CHP Genel Başkan Yardımcısı olan ve ittifak görüşmelerini yürüten Oğuz Kaan Salıcı'nın, CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in listesine alternatif olarak yayınladığı anahtar listede Konya Milletvekili Barış Betaş da yer aldı.

Kurultayda eski Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu yarışı kaybettiği için PM için liste çıkarmadı ancak Salıcı, “Denge Denetleme Listesi” adı altında bir “karşı liste” çıkardı. Kılıçdaroğlu’nu destekleyen milletvekilleri, parti yöneticileri ve eski milletvekilleri bu listede yer aldı.

Oğuz Kaan Salıcı'nın Parti Meclisi üyesi adayları listesi:

Oğuz Kaan Salıcı, Mehmet Tahtasız, Mahmut Tanal, Mehmet Tüm, Gaye Usluer, Koza Yardımcı, Melisa Yıldırım, Mehmet Yıldız, Ayşegül Yıldız, Bülent Yücetürk, Mustafa Adıgüzel, Armağan Akyüz, Hakkı Aydos, Saniye Barut, Barış Bektaş, Recep Bilal, Nevaf Bilek, Adem Demir, Semra Dinçer, Mahmut Duyan, Burkay Düzce, Aykut Erdoğdu, Ayten Gülsever, Ali Haydar Hakverdi, Feray Karagöz, Ecevit Keleş, Cevahir Kılıç, Yüksel Mansur Kılınç, Emrah Köksal, Nihat Arda Mercan, Aylin Nazlıaka, Gonca Yelda Orhan, Veli Özdemir, Ali Özgündüz, Kübra Öztürk, Aysun Paşalı Köktaş, Eren Can Patır, Hakkı Anıl Pektaş, Necdet Saraç, Müslim Sarı, Orhan Sarıbal, Çetin Soysal, Uğur Şevran ve Berhan Şimşek.

Yüksek Disiplin Kurulu üyeliğine ise İnan Savaş Yüksel, Melike Yüksel, Tayfun Ceyhan, Sertaç Eke, Cem Sultan Ermiş, Zuhal Mercan, Ebru Okay, Subutay Özgür aday gösterildi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.