Büyükşehir Belediye Başkanı Şahin'den Afrin gazisine ziyaret

Büyükşehir Belediye Başkanı Şahin'den Afrin gazisine ziyaret

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Zeytin Dalı Harekatı'nda yaralanan Uzman Çavuş Onur Doğan'ı hastanede ziyaret etti

GAZİANTEP (AA) - Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Zeytin Dalı Harekatı'nda yaralanan Gaziantepli Uzman Çavuş Onur Doğan'ı tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti.

Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavisi devam eden Doğan'ı ziyarete eden Şahin, gazinin ailesiyle sohbet ederek doktorlardan bilgi aldı.

Şahin, burada gazetecilere yaptığı açıklamada, gazilerin sağlığına kavuşması için her türlü tedbiri aldıklarını söyledi.

Gazi Onur Doğan'ın tedavisini yakından takip ettiklerini belirten Şahin, daha iyi bakımı için özel bir bölüm hazırlandığını belirtti.

Hastane Başhekimi Dr. Mesut Özkaya da Onur Doğan'ın 6 gündür tedavi gördüğünü ve hızla iyileştiğini söyledi.

Doğan'ın bulunduğu alana füze düşmesi sonucu ayağında ve sol dirseğinde şarapnel parçaları bulunduğunu aktaran Özkaya, "Hekim arkadaşlarım çok iyi ilgileniyor. Dirseği toparladı, ayağı da iyileşiyor. Bir iki güne buradan taburcu etmeyi düşünüyoruz. Mücahitler ek binamızda Mehmetçikler için servis açıyoruz. Gazimizin de fiziksel olarak daha iyi olabilmesi için oraya alacağız." dedi.

Gazi Onur Doğan'da iyileşir iyileşmez yeniden görev yerine dönmek istediğini söyledi.

Doğan'ın esas görev yerinin Kars'ın Sarıkamış ilçe olduğu, daha önce de Fırat Kalkanı Harekatı'na katıldığı öğrenildi.
AA

Kaynak:Haber Kaynağı

Önceki ve Sonraki Haberler