Bem-Bir-Sen Konya’da görev değişimi

Bem-Bir-Sen Konya’da görev değişimi

Bem-Bir-Sen Konya Şube Başkanı olarak görev yapan Sait Közoğlu’nun KOSKİ Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığına atanması nedeniyle Şube Başkanlığı görevinden ayrıldı.

 

Bem-Bir-Sen Konya Şube Başkanı olarak görev yapan Sait Közoğlu’nun KOSKİ Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığına atanması nedeniyle Şube Başkanlığı görevinden ayrıldı. Bem-Bir-Sen Konya Şube Başkanlığına, teşkilatın her kademesinde görev almış Şube Başkan Vekili Mehmet Büyükaslan, Şube Yönetiminin oybirliği kararı ile görevlendirildi.

Bem-Bir-Sen Konya Şube Başkanı Mehmet Büyükaslan açıklamasında; “İzun süre birlikte çalıştığımız KOSKİ İnsan Kaynakları Dairesi Başkanımız Sait Közoğlu’na şahsım ve sendikamız adına, bugüne kadar yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür eder, yeni görevinin hayırlı olmasını dilerim. Başkan Büyükaslan, kendisine layık görülen bu görevde yerel yönetim çalışanlarının ortak haklarını korumak ve geliştirmek için üyelerimizin desteği ile daha yukarılara taşımaya çalışacağız. Üyelerimizin beklenti ve taleplerinin karşılanması için yeni dönemde yanlarında olacağız. Bem-Bir-Sen  kurumsal yapısını tamamlamış güçlü ve yetkili sendikadır. Üyelerimizin mali haklarında iyileştirme yapılmasını öngören Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi (SDS), ilimizdeki belediyeler çoğunda imzalanmıştır. Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi eksik kalan belediyeler ile ise görüşmelerimiz devam etmektedir. Bu kapsamda çalışanlarının yanında olan Belediye Başkanlarımıza teşekkür ederim” dedi.  

Halen Selçuklu Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürlüğü görevini yürüten Mehmet Büyükaslan; “Sendikamız, insan onuruna yaraşır bir hayat düzeyi sağlamak için elverişli aylık ve ücret ile daha iyi çalışma şartları ve mesleki saygınlık kazandırmak gibi temel amaçlar üstlenmiştir. Çalışanların demokratik hakları çerçevesinde, çalışma barışını korumak için taraflarla diyalog zemininin oluşturulmasına özen göstermekte, teşkilatın ve üyelerimizin gelişimini sürekli ve süresiz eğitim ve bilgilendirme faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu kapsamda Bem-Bir-Sen Konya Şubesi olarak emek hareketinin yaşadığı ortak sorunlar karşısında, değişimi öngörebilen stratejiler geliştirilmesi için yerel ve ulusal çalışmalara destek vereceğiz.” dedi.

YÖNETİM KURULUNDAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Bem-Bir-Sen Konya Şubesi Başkan Yardımcıları Latif Erdoğan, Eyüp Çelik, Şaban Dişçi ve Hacer Önder yönetim kurulu olarak Mehmet Büyükaslan’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi

HABERE YORUM KAT

UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.