Başkan Saygılı, esnafla bir araya geldi

Başkan Saygılı, esnafla bir araya geldi

KIRIKKALE (AA) - Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, esnafla bir araya geldi.Başkan Saygılı, Toprak Mahallesi esnafıyla kahvaltı programında bir...

KIRIKKALE (AA) - Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, esnafla bir araya geldi.

Başkan Saygılı, Toprak Mahallesi esnafıyla kahvaltı programında bir araya gelerek onların sorunlarını dinledi, taleplerini aldı.

Başkan Saygılı, burada yaptığı açıklamada, Kırıkkale Belediye Başkanlığına seçileli 4 yılı geçtiğini hatırlattı.

Bu süre sarfında gece gündüz demeden hemşehrileri için çalıştığını belirten Saygılı, şunları kaydetti:

"Kırıkkalemiz bildiğiniz gibi sonradan il olmuş bir kentimiz. Şehirleşme anlamında çok hormonlu bir yapısı var. Biz belediye başkanlığına seçildiğimizde belediyemiz çalışanlarına maaşını dahi veremiyordu. Biz geldiğimizde ilk işimiz bu probleme son vermek oldu. Allah'a şükür çalışanlarımız tıkır tıkır maaşlarını zamanında alıyor. Projelerimizin çoğu bitmek üzere altyapı çalışmaları, kaldırım çalışmaları, asfalt çalışmaları şehrimizin genelinde devam ediyor. Biz Kırıkkalemiz için elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret ediyoruz. İnşallah projelerimizin bitmesiyle birlikte daha yaşanabilir bir Kırıkkale haline dönecek. Millet Bulvarı'nda halen yapımı devam eden köprülü kavşak çalışması inşallah eylül ayında tamamlanacak. Kavşak açıldığı anda Millet Bulvarı'nın trafiğinde bir rahatlama olacak. Aynı bulvar üzerinde 3 tane daha kavşak çalışmamız devam ediyor. İnşallah onları da yakın zamanda açmayı planlıyoruz. Ardiyeciler Sitesi'ni kaldıracağız. Yerine bir park projemiz var. Mülk sahipleriyle anlaştık. En kısa zamanda orayı kaldırıp park çalışmasına başlayacağız. Biz seçimler öncesinde Kırıkkale için ne söz verdiysek yerine getiriyoruz."

Esnaf da Başkan Saygılı'ya sorunlarını iletti.


AA

Kaynak:Haber Kaynağı