Başkan Kılca: Merkezdeki yaşam standartlarını Karatay’ın tamamına yayıyoruz

Başkan Kılca: Merkezdeki yaşam standartlarını Karatay’ın tamamına yayıyoruz

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, mahalle ziyaretlerini sürdürüyor

Karakaya, Göçü, Hayıroğlu, Beşağıl, Ağsaklı, Yağlıbayat, Karadona ile Kızören’i ziyaret eden ve belediyenin yatırımlarını yerinde inceleyip vatandaşlarla buluşan Başkan Hasan Kılca, “Hemşehrilerimizle el ele gönül gönüle vererek ilçemizin dört bir yanındaki ihtiyaçları ve eksiklikleri gidererek merkezdeki yaşam standartlarını Karatay’ın tamamına yayıyoruz” dedi.

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, ilçe merkezinin yanı sıra merkeze uzak mahalle ziyaretleriyle de vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Başkan Hasan Kılca, Karatay’a bağlı Karakaya, Göçü, Hayıroğlu, Beşağıl, Ağsaklı, Yağlıbayat, Karadona ve Kızören’i ziyaret etti. Karatay Belediye Başkan Yardımcıları, Birim Müdürleri, AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç, İlçe Teşkilatı Başkan Yardımcıları ve belediye meclisi üyelerinin de yer aldığı mahalle ziyaretleri kapsamında ilk önce Karakaya’ya geçen, burada vatandaşlarla bir araya gelen Hasan Kılca, yöre sakinlerinin taleplerini dinledi istişarelerde bulundu.

BAŞKAN KILCA GÖÇÜ’DE YOL ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ 

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Karakaya’nın ardından Göçü Mahallesi’nde de hemşehrileriyle buluştu ve sorunlarını dinledi.

Başkan Hasan Kılca, Karatay Belediye Başkan Yardımcıları, Birim Müdürleri, AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç, İlçe Teşkilatı Başkan Yardımcıları ve belediye meclisi üyeleri; belediye fen işleri müdürlüğü ekiplerinin Göçü Mahallesi’nde yürüttüğü yol çalışmalarını da yerinde inceledi.

Karatay Belediyesi olarak yürüttükleri yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarını değerlendiren Hasan Kılca, yolu medeniyet olduğu anlayışıyla Karatay’ın ilçemizin dört bir yanında altyapı çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek Yeni Büyükşehir Yasası ile Karatay’a bağlanan mahallelerdeki çalışmalara ise ayrı bir önem verdiklerini aktardı.

ŞEHİR MERKEZİ’NDEKİ YAŞAM STANDARTLARINI TÜM KARATAY’A YAYACAĞIZ

Kılca, “Mahalle ziyaretlerimize devam ediyoruz ve şu anda da Göçü Mahallemizdeyiz. Burada hem yeni yol açma çalışmalarımızı hem de yayla yollarının satıh kaplamasını gerçekleştiriyoruz. Ekiplerimiz ara vermeden bu çalışmalarını sürdürüyor. Şu ana kadar ekiplerimiz Göçü’de 9 kilometrelik yeni yol açtı. Göçü ile Sakyatan arasındaki yolumuz tamamlanmış oldu. Yine 6,5 kilometrelik Göçü Mahallemizin yayla yollarının satıh kaplamasını da sürdürüyoruz. Söz konusu çalışmalarımızın büyük bir bölümünü tamamladık. Amacımız, şehir merkezindeki yaşam standardını ve kalitesini ilçemizin tamamında da hayata geçirmek. Hemşehrilerimizin refahı ve mutluluğu için tüm ekiplerimizle sahadayız. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Karatayımızın ve Karataylının her türlü ihtiyacını karşılamak için gece gündüz demeden gayret etmeye devam edeceğiz” dedi.

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, belediye başkan yardımcıları, birim müdürleri, AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç, İlçe Teşkilatı mensupları ve belediye meclisi üyeleri, Göçü’nün yanı sıra Hayıroğlu, Beşağıl, Ağsaklı, Yağlıbayat, Karadona ile Kızören’de de vatandaşlarla bir araya geldiler.

TÜM MAHALLELERİMİZDE EL ELE GÖNÜL GÖNÜLE ÇALIŞIYORUZ 

Karatay Belediyesi tarafından yapılan hizmetleri yerinde inceleyen, mahallelerin eksikliklerini yerinde tespit eden ve bölgedeki yeni planlamaları vatandaşlarla istişare eden Başkan Hasan Kılca, mahalle ziyaretlerinin öneminden söz etti.

baskan-kilca-merkezdeki-yasam-standartlarini--(2).jpg

Başkan Kılca, sözlerini şöyle tamamladı, “Gönül Belediyeciliği anlayışıyla yola çıktığımız günden bu yana da bunun gayretini gösteriyoruz. Zira bizler, yalnızca seçim dönemlerinde değil, her zaman hemşehrilerimizle bir aradayız. Karatay Belediyesi olarak ilçe merkezinden Karatay’ın en uzak mahallesindeki en son evin sakinlerinin ihtiyaçlarından ve eksikliklerinden bizler sorumluyuz. Mahallelerimizin ve hemşehrilerimizin ihtiyaçlarını her fırsatta yine hemşehrilerimizden dinleyerek bölgenin eğilimine göre çözümler üretiyoruz. Bu sayede Karatay’ımızın her bir mahallesi, sokağı ve insanı gerekli hizmete kavuşmuş oluyor. Hemşehrilerimizle el ele gönül gönüle vererek yılmadan, yorulmadan çalışıyoruz.”

baskan-kilca-merkezdeki-yasam-standartlarini--(3).jpg

baskan-kilca-merkezdeki-yasam-standartlarini--(4).jpg

HABERE YORUM KAT

UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.