Başkan Kavuş'tan sevindiren haber: Yeni Meram Sanayimiz için güzel günler çok yakında

Başkan Kavuş'tan sevindiren haber: Yeni Meram Sanayimiz için güzel günler çok yakında

Konya'nın Meram İlçesi Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, Yeni Meram Sanayi'nde esnafla çay simit sohbetinde bir araya gelerek, sorunlarını dinledi. Sanayide çalışmaların sürdüğünü belirten Kavuş, "Sanayimiz için güzel günler çok yakında" dedi

Konya'nın Meram İlçesi Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, Yeni Meram Sanayi'nde Konya Büyükşehir Belediyesi Çalışan Gençlik Meclisi üyeleriyle esnaf ve çalışan gençlerle buluştu. "Geleceği inşa etmenin öncelikle her kesimden gençliği inşa etmekle başlayacağı bilinciyle çalışıyor ve proje üretiyoruz" diyen Kavuş, sanayi esnasına bir de sevindiren haber verdi.

Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, Konya Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi'nin "Simit bizden, çay esnaftan" sloganıyla başlattığı buluşmalar çerçevesinde Yeni Meram Sanayi esnafı ve burada çalışan gençlerle buluştu. Çalışan Gençlik Meclisi Başkanı Veli Vural ve Meram Belediyesi Meclisi ve Çalışan Gençlik Meclisi üyesi Muhammed Işık'ın da katıldığı buluşmada Başkan Mustafa Kavuş, sanayi esnafıyla sohbet ederek onların taleplerini dinledi.

"EN DEĞERLİ BULUŞMALARIMIZ GENÇLERİMİZLE! BİZE GELEMEYENLERE BİZ GİDİYORUZ"

Göreve başladığı günden bu yana kapısının tüm hemşehrilerine açık olduğunu hatırlatan Başkan Kavuş, "Bize gelemeyenlere biz gidiyoruz. Onlarla buluşup dertlerini, sıkıntılarını dinliyor, birlikte çözüm yolları arıyoruz. Bu buluşmaların en değerlisi de hangi kesimden olursa olsun gençlerimizle gerçekleştirdiğimiz buluşmalardır. Çünkü onların her biri Meram'ımızın geleceğidir. Onlara ne kadar sahip çıkarsak, onlar için ne kadar proje üretirsek geleceğimiz de o denli parlak olacaktır. Tam da bu noktada çalışan gençlerimizin, rahat bir ortamda çalışmaları, bu ilçede yaşamaktan mutluluk duymaları, boş vakitlerini en güzel şekilde değerlendirmeleri bizler için çok önemli. Bunları yerine getirmek amacıyla ciddi bir çalışma sergiliyoruz" dedi.

KAVUŞ: YENİ MERAM SANAYİMİZ İÇİN GÜZEL GÜNLER ÇOK YAKINDA

Yeni Meram Sanayi'nin şartlarının iyileştirilmesi, esnafların konforlu bir ortamda hizmet vermesi ve vatandaşların rahat bir şekilde hizmet alabilmesi adına önemli çalışmalar gerçekleştirdiklerini ifade eden Mustafa Kavuş, şunları söyledi:

Bu bölgenin bir cazibe merkezi olması adına esnaflarımızla el birliği ile çalışıyoruz. Hepimiz üzerimize düşeni yapmaya çalışıyoruz. Bu çerçevede önceki yıl başladığımız altyapı ve asfaltlama çalışmalarına öncelik ve hız verdik. Esnaflarımız bu çalışmalardan da bir hayli memnun kaldı. Tüm çalışmalar tamamlandığında esnaflarımız çok daha rahat bir ortamda çalışacak, daha iyi ve daha kaliteli hizmet alan müşteriler buraya daha çok rağbet edecek, sonunda kazanan hem sanayicimiz hem Meram olacak. Bu yüksek tempo sayesinde Yeni Meram Sanayisi için güzel günlerin çok da uzak olmadığını tüm esnaflarımızın bilmesini istiyorum..

Başkan Kavuş'tan sevindiren haber: Yeni Meram Sanayimiz için güzel günler çok yakında

Başkan Kavuş'tan sevindiren haber: Yeni Meram Sanayimiz için güzel günler çok yakında

Başkan Kavuş'tan sevindiren haber: Yeni Meram Sanayimiz için güzel günler çok yakında

Kaynak:Haber Kaynağı

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum