Başkan Karaca’dan Hüma Okullarına ziyaret

Başkan Karaca’dan Hüma Okullarına ziyaret

Konya Tbip Odası Başkanı Seyit Karaca, Hüma Okulları’nı ziyaret etti.

Hüma Okulları Kurucu-Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mehmet Birekul ile görüşen Dr. Seyit Karaca, Konya’ya hizmet noktasında önemli bir eğitim anlayışına sahip olan Hüma Okulları’nı ziyaret ederek bu memnuniyetini dile getirdi.

Yeni eğitim yılı için faaliyete geçtiği andan itibaren farkını ortaya koyan Hüma Okulları, heyecanlı bir şekilde 9 Eylül’ü beklediklerini ifade etti. Eğitim kadrosunun deneyiminden, hazırlık sınıfından, bireysel rehberlik sisteminden ve H-UZEM (Hüma Okulları Uzaktan Eğitim Merkezi) gibi yenilikçi eğitim teknolojilerinden bahseden okul yönetimi, bu yıl Konya’da eğitime farklı bir bakış açısı kazandıracaklarını söyledi. Bilime verdiği önem ile bilinen Dr. Seyit Karaca“Konya’da böyle bir eğitim kurumunun açılmasından dolayı duyduğu mutluluk duyuyorum. İfade edilen eğitim anlayışının da tüm fiziki binaya yansıdığını gördüm. Ayrıca yöneticilerinin eğitimci olması da bir kurum için ayrıcalıktır.” dedi. Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Hüma Okulları, Dr. Seyit Karaca’ya günün anısına hediyelerini takdim etti.


HABERE YORUM KAT

UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.