Başkan Dursun Konya Büyükşehir Belediyesi'nin Ereğli'deki yol yapım çalışmalarını inceledi

Başkan Dursun Konya Büyükşehir Belediyesi'nin Ereğli'deki yol yapım çalışmalarını inceledi

AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Zübeyir Dursun, muhtarlarla birlikte Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımına devam edilen Aşıklar-Cinler Mahalleleri arası yol çalışmasını yerinde inceledi.

Konya Büyükşehir Belediyesi ilçelerdeki yol çalışmalarını sürdürüyor.

AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Zübeyir Dursun, Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımına devam edilen Aşıklar-Cinler Mahalleleri arası yol çalışmasını yerinde inceledi.

Başkan Dursun'a Başkan Yardımcıları Burak Sevinç, Çelebi Büke, Mustafa Ulutaş, Ahmet Ata ile Konya Büyükşehir Belediyesi 6. Bölge Şefi Uğur Güngör ve Cinler Mahallesi Muhtarı Murat Biter eşlik etti.

whatsapp-image-2021-06-17-at-17-28-42-2.jpeg

Ak Parti İlçe Başkanı Zübeyir Dursun, ''Büyükşehir Belediyesi olarak hizmet ataklarımız devam ediyor. Ereğli'mizin dört bir yanına hizmet etmek için gece gündüz çaba gösteriyoruz. Bir taraftan kitli taşlar bir taraftan yollarımız olmak üzere hizmetlerimiz devam ediyor.Bu kapsamda kanalizasyon çalışmamız vardı Cinler mahallemizi yaklaşık 29 kilometrelik ciddi bir yatırım. Bu yatırımımızda devam ediyor. Tabi bu yatırım yapılırken yollarımızda da bozulmalar meydana geliyor.Şuan da bulunduğumuz Cinler Mahallemizde bozulan yollarda bir tadilat yerine Büyükşehir Belediye Başkanımız Uğur İbrahim Altay ile görüşmelerimiz neticesinde yolun sıfırdan yapılması noktasında bir karar aldık. Bu anlamda da şuanda yol çalışmamız başladı.

whatsapp-image-2021-06-17-at-17-28-43.jpeg

Şuanda bulunduğumuz çalışma alanı 4 kilometre ve bunu akabinde de kanalizasyon çalışması devam ediyor Alhan köyü yolu çalışmamız var. Burası bittikten sonra orada da ara yolların bağlantıları bittikten sonra takiben 10-15 güne kadar inşallah Alhan köyünde bozulan yolda tamamlanıp kısa sürede inşallah vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Ben bu konuda emeği geçen başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Uğur İbrahim Altay'a,Konya Milletvekilimiz Hail Etyemez'e ve Ereğli Bölge şefimiz Uğur beye çok teşekkür ediyorum.Ereğli'de inşallah Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte hizmetlerimiz devam edecek'' diye konuştu.

whatsapp-image-2021-06-17-at-17-28-44-1.jpeg

whatsapp-image-2021-06-17-at-17-28-43-3.jpeg

HABERE YORUM KAT
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.