Bakan Kasapoğlu, Instagram canlı yayınında duyurdu! İşte Gençlik ve Spor Bakanlığı personel alım sonuçları

Bakan Kasapoğlu, Instagram canlı yayınında duyurdu! İşte Gençlik ve Spor Bakanlığı personel alım sonuçları

Bakan Kasapoğlu, Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı, 2021 Yılı Sözleşmeli Yurt Yönetim Personeli Alımı, 2021 Yılı Sözleşmeli Spor Uzmanı, Gençlik Çalışanı ve Psikolog Alımı Sonuçlarını duyurdu. İşte sonuçlar..

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, bakanlık merkez ve taşra teşkilatında görev yapacak personel alım detaylarına ilişkin müjdeyi, Instagram hesabından yaptığı canlı yayın ile verdi.

Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı merkez ve taşra teşkilatında 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/A maddesi kapsamında görev yapan personele yönelik olarak açılan ‘Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı’nın sözlü aşamasına katılan adaylar, sonuçlarını GSBNET üzerinden öğrenebilecek.

SÖZLEŞMELİ SPOR UZMANI, GENÇLİK ÇALIŞANI VE PSİKOLOG ALIMI SÖZLÜ SINAV SONUÇ DUYURUSU

Bakanlığa bağlı taşra teşkilatı il müdürlüklerinde istihdam edilmek üzere, 14 Mart – 01 Nisan 2022 tarihlerinde gerçekleştirilen “2021 Yılı Sözleşmeli Spor Uzmanı, Gençlik Çalışanı ve Psikolog Alımı” sözlü sınavına katılan adaylar, sınav sonuçlarını Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanlığı kariyer kapısı üzerinden öğrenebilecek.

SÖZLEŞMELİ YURT YÖNETİM PERSONELİ ALIMI SÖZLÜ SINAV SONUÇ DUYURUSU

Bakanlığa bağlı taşra teşkilatı yurt müdürlüklerinde istihdam edilmek üzere, 18-29 Nisan 2022 tarihlerinde gerçekleştirilen “2021 Yılı Sözleşmeli Yurt Yönetim Personeli Alımı” sözlü sınavına katılan adaylar sözlü sınav sonuçlarını Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanlığı kariyer kapısı üzerinden öğrenebilecek.

Alımlara ilişkin detaylı bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı Sonuçları için TIKLAYINIZ

2021 Yılı Sözleşmeli Yurt Yönetim Personeli Alımı Sonuçları için TIKLAYINIZ

2021 Yılı Sözleşmeli Spor Uzmanı, Gençlik Çalışanı ve Psikolog Alımı Sonuçları için TIKLAYINIZ

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.