ASRİAD İstanbul’da İftar programında buluştu

ASRİAD İstanbul’da İftar programında buluştu

ASRİAD Genel Merkezi tarafından İstanbul’da düzenlenen iftar programına Konya Şubesi tam kadro katıldı.

 

ASRİAD Genel Merkezi tarafından İstanbul’da düzenlenen iftar programına Konya Şubesi tam kadro katıldı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, AK Parti MKYK Üyesi Burhan Kuzu ile AK Parti İstanbul Milletvekilleri, ASRİAD Genel Başkanı Adnan Danışman, Konya Şube Başkanı Mustafa Balta, ASRİAD Konya Tanıtım Medya Başkanı Mustafa Gülsever ile iş dünyasından çok sayıda davetlinin katıldığı iftar programında konuşan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye'nin geçmişten bugüne çok bedeller ödediğini, bugün artık yön tayini için tercih vaktinin geldiğini söyledi. Son 6-7 yılda Türkiye’nin çok badireler atlattığını dile getiren Soylu, bunun bedelini en çok iş insanlarının ödediğini kaydetti.

ASRİAD Genel Başkanı Adnan Danışman ise; ASRİAD olarak Bursa’dan Diyarbakır’a, Samsun’dan Tunceli’ye her bölgede 32 şubeye eriştiklerini, yurt dışında bir şube ve 4 temsilcilik açtıklarının altını çizen Danışman, “kendilerine somut hedef olarak 2020 itibariyle Türkiye ihracatının %1 ini yani 2 milyar dolarlık kısmını gerçekleştirmek olarak belirlediklerini” söyledi. Danışman, düzenledikleri iftar programına katılan tüm davetlilere teşekkür etti.

asriad-istanbul’da-iftar--(1).jpeg

asriad-istanbul’da-iftar--(4).jpeg

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.