Armağan Koleji’nden DSİ'ye ziyaret

Armağan Koleji’nden DSİ'ye ziyaret

Armağan Koleji Okul Müdürü Musa Bağcı, Halkla İlişkiler Sorumlusu Ayşe Nur Canbolat, İngilizce Öğretmeni Burak Güner ve 8.ve 7. Sınıf öğrencileri Konya DSİ Genel Müdürlüğünde DSİ Şube Müdürü Mevlüt Diri’ye ziyarette bulundular.

Armağan Koleji Okul Müdürü Musa Bağcı, Halkla İlişkiler Sorumlusu Ayşe Nur Canbolat, İngilizce Öğretmeni Burak Güner ve 8. ve 7. sınıf öğrencileri Konya DSİ Genel Müdürlüğünde 4. Bölge Müdür Yardımcısı Mehmet Muhittin Özyalvaç, 4. Bölge Müdür Yardımcısı Hasan Deveci ve DSİ Şube Müdürü Mevlüt Diri’ye ziyarette bulundu.

Çalışmalar hakkında bilgi veren DSİ 4. Bölge Müdür Yardımcısı, Hasan Deveci, “Bölge Müdürlüğümüz enerji, sulama suyu, içme-kullanma suyu ve taşkın koruma tesisi yatırımları ile ülke ekonomisine katkı sunmaya, tarım arazilerine can vermeye ve bölge insanının yaşam standartlarını yükseltmeye devam ediyor. Konya’da evlerin % 97’sine mavi tünelden gelen içme ve kullanma suyu iletiliyor. Bu proje şehre güvenli ve uzun vadeli içme suyu temini için son derece önemlidir” 


HABERE YORUM KAT

UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.