Antalya'da fuhuş operasyonu

Antalya'da fuhuş operasyonu

Manavgat ilçesinde düzenlenen fuhuş operasyonunda gözaltına alınan 4 kişi tutuklandı

ANTALYA (AA) - Antalya'nın Manavgat ilçesinde düzenlenen fuhuş operasyonunda gözaltına alınan 4 kişi tutuklandı.

İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince, yabancı uyruklu kadınlara para karşılığında zorla fuhuş yaptırıldığı ihbarı üzerine çalışma başlatıldı.

Kumköy Jandarma Karakol Komutanlığı ve istihbarat birimleri tarafından, Ilıca Mahallesi turizm bölgesinde K.S. ve M.S. tarafından işletilen apart otele operasyon düzenlendi.

Yapılan aramada 4 yabancı uyruklu kadın yakalanırken, ruhsatsız pompalı tüfek, motosiklet, 9 randevulaşma da kullanılan cep telefonu ele geçirildi.

Yabancı uyruklu 4 kadın, haklarında toplanan deliller ve ifadeler doğrultusunda sınır dışı edilmek üzere Antalya Valiliği Göç İdaresi Müdürlüğüne teslim edildi.

Gözaltına alınan otel işletmecileri M.S. ve K.S. ile aracılık ettiği belirlenen yabancı uyruklu kadınlar F.T. ile S.Y, jandarmadaki işlemlerin ardından adliyeye sevk edildi.

Savcılıktaki sorgularının ardından mahkemeye çıkarılan 4 zanlı, "fuhuş yaptırmak için yer temin etmek, fuhşa aracılık etmek ve yaptırmak, insan ticareti, basit yaralama, hırsızlık ve güveni kötüye kullanma" suçlarından tutuklandı.

AA

Kaynak:Haber Kaynağı

Önceki ve Sonraki Haberler