Ali Rıza Alaboyun Bera Holding başkanlığına aday olmayacağını ilan etti

Ali Rıza Alaboyun Bera Holding başkanlığına aday olmayacağını ilan etti

Bera Holding'de hareketli anlar. Bera Holding eski yönetim kurulu başkanı Ali Rıza Alaboyun, yaşanan gelişmeler nedeni ile adaylıktan çekildiğini açıkladı.

Bera Holding eski yönetim kurulu başkanı Ali Rıza Alaboyun, yaşanan gelişmeler nedeni ile adaylıktan çekildiğini açıkladı.

ALABOYUN ŞU CÜMLELERİ KULLANDI:

  • 17 Haziran 2021 Perşembe günü yapılacak olan Bera Holding Olağan Genel Kurulunda Holding yönetim kurulu için aday olduğumuzu ve yönetimde görev alacak arkadaşlarımızın isimlerini etik ve şeffaflık kuralı gereği Bera Holding yatırımcıları ve kamuoyu ile paylaşmıştık.
  • Ancak son bir hafta içinde yaşanan bazı gelişmeler üzerine yaptığımız istişareler ve değerlendirme sonucu 17 Hazirandaki genel kurula katılmama kararı almış bulunuyoruz.
  • İlgililerle yapılacak görüşmeler sonucunda gerekli bilgileri yatırımcılarımız ve kamuoyu ile paylaşacağız. Bu nedenle kamuoyunun bizim açıklamalarımız dışındaki dedikodulara itibar etmemesini rica ediyoruz.

Bera Holdingin daha başarılı olmasının herkesin ortak arzusu olduğuna vurgu yapan Alaboyun, bu süreçte kendilerine desteklerini esirgemeyen yatırımcılara ve kamuoyuna teşekkür ettiğini söyledi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum