Ahmet Kekeç, STV yorumcusu İmamoğlu'nu yazdı

Ahmet Kekeç, STV yorumcusu İmamoğlu'nu yazdı

Ahmet Kekeç, mazbatayı almadan kendini başkan ilkan eden Ekrem İmamoğlu'nun kapatılan FETÖ'nün yayın organı STV'deki spor yorumculuğunu köşesine taşıdı.

 

Star yazarı Kekeç,  İmamoğlu için "Eski programları izlediğinizde göreceksiniz.  Hiç hoşgörülü ve hazımlı değil.  Bilakis hazımsız ve terbiyesiz bir adam..." ifadelerini kullandı

 

Yüzündeki şey, bir Fetullah maskesidir!

“…Kulübünün fanatiği olarak (Trabzonspor yöneticisi olarak) bazı tatsız ve nahoş laflar ediyordu ama bu, dediğim gibi, “kulübünün fanatiği” kimliğine yorulabilir, dolayısıyla hoş görülebilir. 

Başka “irkiltici” sözleri vardı... 

Birincisi, Tük futbolunu “büyük bir komplonun uzantısı” olarak görüyordu ve istisnasız bütün bir Türkiye’nin onurunu kırmış 3 Temmuz sürecini hararetle destekliyordu. 

Daha doğrusu, “futbolumuzdaki kirliliği” gerekçe göstererek Fetullahçılık yapıyordu. 

Bunu kaç yıl yaptı, bilmiyorum... 

Belki üç, belki dört... 

Ne zaman Samanyolu TV’nin spor programını açsanız, dudaklarını büzüştürerek konuşan Ekrem İmamoğlu görüntüsüyle karşılaşıyordunuz. 

Bir de, “Fenerbahçe” aleyhindeki sözleri... 

Bunlar, takdir edersiniz ki, yenilir yutulur cinsten sözler değildi... 

En hafifinin “şikeci Fenerbahçe” olduğunu söyleyeyim de, gerisini siz tamamlayın... 

Haa, bir de sözde “şike operasyonunu” yürüten Fetullahçı polis ve yargıçlar hakkındaki (şu an tamamına yakını tutuklu ya da hükümlü bulunuyor) övgü dolu sözleri... 

Benim hatırlayabildiklerim bunlar... 

Başka ne çamlar devirdiği (Fetullah örgütüne nasıl perestişte bulunduğu) o programların tamamı bulunup izlendiğinde ortaya çıkacaktır... 

Eski programlarını gündeme getirmemin sebebi şu: 

Muhterem, seçim kampanyası boyunca “hoşgörü” şiarıyla ortalarda dolaştı ve “herkese eşit mesafedeyim, herkesin belediye başkanı olacağım, belediyenin kapısını bütün ideolojik eğilimlere açacağım” düsturuyla insanlara yaklaştı. Bu arada, tabii, “siniri alınmış ve hazımlı adam” rolü oynadı. Siz ne söylerseniz söyleyin, hangi ithamı yöneltirseniz yöneltin, karşınızda öteki yanağını da uzatan hoşgörülü bir “İsa” buluyorsunuz. Hatta rencide edici laflar edin, dönüp size gülümsüyor. 

Ekrem İmamoğlu gerçekten böyle bir insan mı? 

Eski programları izlediğinizde göreceksiniz. 

Hiç hoşgörülü ve hazımlı değil. 

Bilakis hazımsız ve terbiyesiz bir adam...

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.