• BIST 98.455
  • Altın 219,530
  • Dolar 5,3279
  • Euro 6,0542
  • Konya -2 °C
  • Dink suikastı davası 12. yılında
  • Yarıyıl tatilinde havalar mevsim normallerinde olacak
  • Darbeci generalin odasından "Türkiye'yi bölme planı" çıktı
  • Dink suikastı davası 12. yılında
  • Yarıyıl tatilinde havalar mevsim normallerinde olacak
  • Darbeci generalin odasından "Türkiye'yi bölme planı" çıktı

İstanbul'da tenis heyecanı

İstanbul'da tenis heyecanı
- Kadınlar tenis turnuvası TEB BNP Paribas İstanbul Cup'ta ana tablo maçları yarın başlayacak- Dünya 2 numarası Wozniacki, turnuvanın seribaşı tenisçisi olarak korta çıkarken, Türk sporcular Çağla Büyükakçay, Ayla Aksu ve İpek Öz ana tabloda yer alacak


İSTANBUL (AA) - Kadınlar tenis turnuvası TEB BNP Paribas İstanbul Cup'ta ana tablo maçları yarın başlayacak.

Esenyurt'taki Garanti Koza Park'ta bir hafta sürecek turnuvaya kadın tenisinin önemli isimleri katılacak. Turnuvanın seribaşı, dünya 2 numarası Danimarkalı Caroline Wozniacki olacak.

Wozniacki'nin yanı sıra Svetlana Kuznetsova, Agnieszka Radwanska, Shuai Zhang, Ekaterina Makarova, Sorana Cirstea, Irina Camelia Begu gibi WTA'da ilk 40 içinde yer alan tenisçiler de şampiyonluk mücadelesi verecek.

Bu turnuvayı 2016 yılında kazanan Çağla Büyükakçay da bu başarıyı bir kez daha tekrarlamak için korta çıkacak. Ana tabloda genç Türk tenisçiler Ayla Aksu ile İpek Öz de yer alacak.

Turnuvanın final müsabakası 29 Nisan Pazar günü oynanacak.

Turnuvada bugün eleme maçları oynanacak. Başak Eraydın ve Melis Sezer'in de yer alacağı elemeler sonunda 6 sporcu daha ana tabloya yükselecek.

Garanti Koza Park'ta yarın başlayacak ana tabloda ilk tur maçları şöyle:

Caroline Wozniacki (1) (Danimarka) - Ekaterina Alexandrova (Rusya)

Svetlana Kuznetsova (2) (Rusya) - Qiang Wang (Çin)

Agnieszka Radwanska (3) (Polonya) - Donna Vekic (Hırvatistan)

Shuai Zhang (4) (Çin) - Elemelerden gelecek tenisçi

Ekaterina Makarova (5) (Rusya) - Aleksandra Krunic (Sırbistan)

Sorana Cirstea (6) (Romanya) - Yulia Putintseva (Kazakistan)

Irina Camelia Begu (7) (Romanya) - Elemelerden gelecek tenisçi

Aryna Sabalenka (8) (Belarus) - Polona Hercog (Slovenya)

Çağla Büyükakçay - Maria Sakkari (Yunanistan)

Ayla Aksu - Pauline Parmentier (Fransa)

İpek Öz - Kateryna Bondarenko (Ukrayna)

Sara Errani (İtalya) - Kirsten Flipkens (Belçika)

Ajla Tomljanovic (Avustralya) - Alison van Uytvanck (Belçika)

Mona Barthel (Almanya) - Christina McHale (ABD)

Ana tabloda iki eşleşme de elemelerden gelecek isimlerden oluşacak.

AA

Kaynak: Haber Kaynağı
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Londra derbisi Arsenal'in19 Ocak 2019 Cumartesi 22:38
  • Voleybol: Efeler Ligi19 Ocak 2019 Cumartesi 22:03
  • Maçın ardından19 Ocak 2019 Cumartesi 22:03
  • Maçın ardından19 Ocak 2019 Cumartesi 21:53
  • Elazığspor yönetimine talip çıkmadı19 Ocak 2019 Cumartesi 21:48
  • Maçın ardından19 Ocak 2019 Cumartesi 21:43
  • Mustafa Kaplan: “Camiamızı üzdük”19 Ocak 2019 Cumartesi 21:38
  • Hasan Şaş: “2 forvet transferi yapacağız”19 Ocak 2019 Cumartesi 21:38
  • Galatasaray, ikinci yarıya "farklı" başladı19 Ocak 2019 Cumartesi 21:29
  • PSG’den Guingamp’a 9 gol19 Ocak 2019 Cumartesi 21:18
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0332 352 16 16 | Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim