• BIST 95.953
  • Altın 238,721
  • Dolar 5,8391
  • Euro 6,5739
  • Konya 5 °C
  • Kılıçdaroğlu'na yumruklu saldırı! Köşe yazarları ne yazdı?
  • Kaftancıoğlu'ndan şok sözler CHP kendi kolluk gücünü mü kuracak?
  • İstanbul'da hilesiz hurdasız yapılacak seçimi Binali Yıldırım kazanır
  • Kılıçdaroğlu'na yumruklu saldırı! Köşe yazarları ne yazdı?
  • Kaftancıoğlu'ndan şok sözler CHP kendi kolluk gücünü mü kuracak?
  • İstanbul'da hilesiz hurdasız yapılacak seçimi Binali Yıldırım kazanır

Geçici aday listeleri seçim kurullarında - YALOVA

Geçici aday listeleri seçim kurullarında - YALOVA
YALOVA (AA) - Yalova'da 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim...

YALOVA (AA) - Yalova'da 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.

Yalova'da, siyasi partilerin il ve ilçe seçim kurullarına sunduğu geçici aday listelerindeki belediye başkan adayları şöyle:

- Adalet ve Kalkınma Partisi

Yalova: Yusuf Ziya Öztabak (Cumhur İttifakı)

Altınova: Metin Oral

Armutlu: Mehmet Birkan

Çınarcık: Numan Soyer

Çiftlikköy: Ali Murat Silpagar

Termal: Sinan Acar


- Cumhuriyet Halk Partisi

Yalova: Vefa Salman (Millet İttifakı)

Altınova: Yasemin Fazlaca

Armutlu: Ali Çetinkaya

Çınarcık: Avni Kurt

Çiftlikköy: Nedim Güler

Termal: Selçuk Can Uslu


- Halkların Demokratik Partisi

Yalova: Semra Gönenç ve Yüksel Akın


- Milliyetçi Hareket Partisi

Altınova: Eyüp Ata

Armutlu: Mustafa Tokat

Çınarcık: Harun Yorulmaz

Çiftlikköy: İsa Yılmaz

Termal: Burak Sevengil


- İYİ Parti

Altınova: Boler Arslan

Armutlu: Arif Ürgüp

Çiftlikköy: Metin Dağ

Termal: İbrahim Taner


- Saadet Partisi

Yalova: Resul Genç

Altınova: Mustafa Aydın

Armutlu: Osman Yılmaz

Çınarcık: Yaşar Başkan

Çiftlikköy: İbrahim Haberal

Termal: Doğan Doğru

- Bağımsız Türkiye Partisi

Yalova: Rahmi Baltacı

Altınova: Güven Göle

Armutlu: Abdülkadir Durak

Çınarcık: Ramazan Ganiler

Çiftlikköy: Erdal Akyüz

Termal: Beyzanur Durak

- Vatan Partisi

Yalova: Fatma Jülide Keskin

Çınarcık: Ayşegül Aydın

Çiftlikköy: Hakkı Yıldırım


- Demokrat Parti

Yalova: Rıdvan Acar


- Demokratik Sol Parti

Yalova: İbrahim Yumuşak


- Türkiye Komünist Partisi

Yalova: Hülya Yıldız




Kaynak: Haber Kaynağı
Etiketler:
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0332 352 16 16 | Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim