• BIST 94.219
  • Altın 254,526
  • Dolar 5,8343
  • Euro 6,5347
  • Konya 16 °C
  • Mursi savunmalarında neleri haykırdı?
  • Mısır'ın seçilmiş ilk Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi kimdir?
  • Muhammed Mursi vefat etti! Allah Şehadetini kabul etsin!
  • Mursi savunmalarında neleri haykırdı?
  • Mısır'ın seçilmiş ilk Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi kimdir?
  • Muhammed Mursi vefat etti! Allah Şehadetini kabul etsin!

Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı
Spor Toto Süper Lig'e 29'uncu, Spor Toto 1. Lig'e 30'uncu hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek- TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de ise 32'nci hafta müsabakaları yapılacak

 

Futbolda Spor Toto Süper Lig'e 29'uncu, Spor Toto 1. Lig'e 30'uncu hafta maçlarıyla devam edilecek. TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de ise 32'nci hafta karşılaşmaları oynanacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

 

- Spor Toto Süper Lig

 

Bugün:

20.30 Kasımpaşa-Bursaspor (Recep Tayyip Erdoğan)

Yarın:

16.00 Trabzonspor-Evkur Yeni Malatyaspor (Medical Park)

16.00 Akhisarspor-Antalyaspor (Spor Toto Akhisar)

19.00 Göztepe-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Bornova)

19.00 Galatasaray-İstikbal Mobilya Kayserispor (Türk Telekom)

21 Nisan Pazar:

13.30 MKE Ankaragücü-Atiker Konyaspor (Eryaman)

16.00 Medipol Başakşehir-Çaykur Rizespor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

19.00 Aytemiz Alanyaspor-Fenerbahçe (Bahçeşehir Okulları)

22 Nisan Pazartesi:

20.00 Demir Grup Sivasspor-Beşiktaş (Yeni 4 Eylül)

 

- Spor Toto 1. Lig

 

Bugün:

19.00 Birevim Elazığspor-Osmanlıspor (Yeni Malatya)

Yarın:

14.00 Ümraniyespor-Eskişehirspor (Ümraniye Belediyesi)

14.00 Giresunspor-Abalı Denizlispor (Giresun Atatürk)

19.30 Gençlerbirliği-İstanbulspor (Eryaman)

21 Nisan Pazar:

14.00 Boluspor-Gazişehir Gaziantep (Bolu Atatürk)

16.30 Afjet Afyonspor-Altınordu (Zafer)

16.30 Altay-Hatayspor (İzmir Atatürk)

19.30 Adanaspor-Adana Demirspor (5 Ocak Fatih Terim)

22 Nisan Pazartesi:

19.00 Balıkesirspor Baltok-Kardemir Karabükspor (Balıkesir Atatürk)

 

- TFF 2. Lig

 

Kırmızı Grup

21 Nisan Pazar:

15.30 Konya Anadolu Selçukspor-Darıca Gençlerbirliği (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

15.30 Etimesgut Belediyespor-Kahramanmaraşspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

15.30 Bandırmaspor Baltok-Menemen Belediyespor (Bandırma 17 Eylül)

15.30 Tarsus İdmanyurdu-Fatih Karagümrük (Tarsus İlçe)

15.30 BAK Spor-Sivas Belediyespor (Ankara OSTİM)

15.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Fethiyespor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)

15.30 Pendikspor-Tuzlaspor (Pendik)

15.30 Şanlıurfaspor-Tokatspor (Şanlıurfa GAP)

15.30 Zonguldak Kömürspor-Kırklarelispor (Karaelmas Kemal Köksal)

 

Beyaz Grup

21 Nisan Pazar:

15.30 Bayrampaşa-Manisaspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

15.30 Niğde Anadolu-Sarıyer (Niğde 5 Şubat)

15.30 İnegölspor-Sancaktepe Belediyespor (İnegöl İlçe)

15.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Amed Sportif Faaliyetler (Bodrum İlçe)

15.30 Kastamonuspor 1966-Sakaryaspor (Gazi)

15.30 Yılport Samsunspor-UTAŞ Uşakspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

15.30 Eyüpspor-Ankara Demirspor (Esenler)

15.30 Keçiörengücü-Hacettepe (Ankara Aktepe)

 

- TFF 3. Lig

 

1. Grup

21 Nisan Pazar:

15.30 Erzin Belediyespor-Körfezspor (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)

15.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Nazilli Belediyespor (Tepecik Şenol Güneş)

15.30 Yomraspor-Artvin Hopaspor (Yomra İlçe)

15.30 Batman Petrolspor-Kozan Belediyespor (Batman Yeni Şehir)

15.30 Hekimoğlu Trabzon-Tire 1922 (Ahmet Suat Özyazıcı)

15.30 Şile Yıldızspor-Nevşehir Belediyespor (Stat henüz açıklanmadı)

15.30 Erbaaspor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Erbaa İlçe)

15.30 Ergene Velimeşespor-Silivrispor (Ergene Velimeşe)

 

2. Grup

21 Nisan Pazar:

15.30 Sultanbeyli Belediyespor-Van Büyükşehir Belediyespor (Maltepe Hasan Polat)

15.30 Pazarspor-Kırşehir Belediyespor (Pazar İlçe)

15.30 Yeni Orduspor-Kemerspor 2003 (Ordu 19 Eylül)

15.30 Düzcespor-Elaziz Belediyespor (Düzce 18 Temmuz)

15.30 Ofspor-Altındağ Belediyespor (Vali İsmet Gürbüz Civelek)

15.30 Bergama Belediyespor-Esenler Erokspor (Bergama 14 Eylül)

15.30 Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor-Alibeyköyspor (Ziya Altınoğlu)

15.30 Adıyaman 1954-Karşıyaka (Adıyaman Atatürk)

15.30 Kızılcabölükspor-Osmaniyespor (Kızılcabölük Semt Sahası)

 

3. Grup

21 Nisan Pazar:

15.30 Bayburt İl Özel İdare-Karacabey Belediyespor (Bayburt Genç Osman)

15.30 Bucaspor-Gölcükspor (Yeni Buca)

15.30 Diyarbekirspor-Muğlaspor (Diyarbakır)

15.30 Cizrespor-Yeni Çorumspor (Cizre İlçe)

15.30 Payasspor-Turgutluspor (Payas İlçe)

15.30 Serik Belediyespor-Fatsa Belediyespor (Serik İsmail Oğan)

15.30 Bağcılarspor-1461 Trabzon (Bağcılar Mahmutbey)

15.30 Kocaelispor-Ankara Adliyespor (Kocaeli)

15.30 Halide Edip Adıvarspor-Anagold 24 Erzincanspor (Yusuf Ziya Öniş)

UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Futbolda birinci transfer dönemi başladı17 Haziran 2019 Pazartesi 14:23
  • Konyasporlu para-badmintoncular Dünya Şampiyonası’na katılacak17 Haziran 2019 Pazartesi 14:09
  • Babalar ve Çocuklar All-Star festivalinde buluştu17 Haziran 2019 Pazartesi 14:07
  • Konyaspor'da sıra Aatıf'ta17 Haziran 2019 Pazartesi 12:02
  • Futbolda birinci transfer dönemi yarın başlıyor16 Haziran 2019 Pazar 17:57
  • Kongre ertelendi16 Haziran 2019 Pazar 17:01
  • Konyaspor'da görev dağılımı yapıldı16 Haziran 2019 Pazar 00:25
  • 1922 Konyaspor'un Akşehirspor'a devrine doğrulama15 Haziran 2019 Cumartesi 01:21
  • Riad Bajic resmen Konyaspor'da14 Haziran 2019 Cuma 20:58
  • Ormanspor Süper Lig'de14 Haziran 2019 Cuma 19:02
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0332 352 16 16 | Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim