• BIST 93.616
  • Altın 208,990
  • Dolar 5,3413
  • Euro 6,0898
  • Konya 1 °C
  • Şehit yakını, gazi ve gazi yakını atama kuraları gerçekleştirildi!
  • AK Parti'nin adaylarını açıklayacağı tarih belli oldu!
  • Boşanmak isteyen eşini 'FETÖ'cü' diye ihbar etti!
  • Şehit yakını, gazi ve gazi yakını atama kuraları gerçekleştirildi!
  • AK Parti'nin adaylarını açıklayacağı tarih belli oldu!
  • Boşanmak isteyen eşini 'FETÖ'cü' diye ihbar etti!

Basketbol: Haftanın programı

Basketbol: Haftanın programı
- Spor Toto Basketbol Süper Ligi'ne 27. hafta maçlarıyla devam edilecek- Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi'nde play-off çeyrek final serisi ilk müsabakaları yapılacak- Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde ise normal sezon 34. hafta karşılaşmalarıyla sona erec


İSTANBUL (AA) - Spor Toto Basketbol Süper Ligi'ne 27. hafta maçlarıyla devam edilecek. Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi'nde normal sezon sona ererken, play-off çeyrek final serisi ilk müsabakaları oynanacak. Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde ise normal sezon 34. hafta karşılaşmalarıyla sona erecek.

Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre bu üç ligde haftanın maç programı şöyle:


- Spor Toto Basketbol Süper Ligi


Bugün:

18.00 Banvit-Halk Enerji TED Ankara Kolejliler (Banvit Kara Ali Acar)

Yarın:

16.00 Demir İnşaat Büyükçekmece-Yeşilgiresun Belediyespor (Gazanfer Bilge)

17.00 Galatasaray Odeabank-Pınar Karşıyaka (Abdi İpekçi)

17.00 TOFAŞ-Muratbey Uşak (TOFAŞ)

18.00 Best Balıkesir-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Yeni Balıkesir)

23 Nisan Pazar:

16.00 Gaziantep Basketbol-Beşiktaş Sompo Japan (Karataş Şahinbey)

Ligde bu hafta oynanması gereken Darüşşafaka Doğuş-Anadolu Efes ve Trabzonspor Medical Park-Fenerbahçe maçları, THY Avrupa Ligi play-off müsabakaları nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi.


- Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi


Play-off çeyrek final serisinde ilk maçlar yarın yapılacak.

Program şöyle:

14.00 Galatasaray-Hatay Büyükşehir Belediyespor (Abdi İpekçi)

16.00 Yakın Doğu Üniversitesi-İstanbul Üniversitesi (Caferağa)

16.00 Fenerbahçe-Mersin Büyükşehir Belediyespor (Metro Enerji)

16.00 Bellona AGÜ-Beşiktaş (Kayseri Atatürk)


- Türkiye Basketbol 1. Ligi


Yarın:

16.00 Mamak Belediyespor-Akhisar Belediyespor (Mamak Belediyesi)

16.00 Pertevniyal-Bandırma Kırmızı (Bayrampaşa)

16.00 Acıbadem Üniversitesi-Gelişim Koleji (Acıbadem Üniversitesi)

16.00 Yalova Group Belediyespor-Afyon Belediyespor (Yalova 90. Yıl)

16.00 Muğla Orman-Türk Telekom (Muğla Atatürk)

16.00 Astra Group Sakarya Büyükşehir Belediyespor-Petkimspor (Sakarya Atatürk)

16.00 Nesine.com Eskişehir Basket-İstanbulspor Beylikdüzü (Anadolu Üniversitesi)

16.00 Düzce Belediyespor-Final Gençlik (Kalıcı Konutlar Merkez)

16.00 Bursaspor Durmazlar-Samsun Büyükşehir Belediye Anakent (Bursa Atatürk)




AA

Kaynak: Haber Kaynağı
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Selendi Belediyespor: 2- Salihli Gücü: 017 Kasım 2018 Cumartesi 23:33
  • Basketbolda maçın ardından17 Kasım 2018 Cumartesi 23:23
  • A Milli Futbol Takımı, C Ligi'ne düştü17 Kasım 2018 Cumartesi 22:48
  • Basketbol: 2019 Kadınlar Avrupa Şampiyonası Elemeleri17 Kasım 2018 Cumartesi 22:48
  • Futbol: UEFA Uluslar Ligi17 Kasım 2018 Cumartesi 22:23
  • Enes Uslu dünya üçüncüsü oldu17 Kasım 2018 Cumartesi 22:18
  • Futbol: UEFA Uluslar Ligi17 Kasım 2018 Cumartesi 22:13
  • Milli Takım küme düştü!17 Kasım 2018 Cumartesi 22:03
  • Metin Türel'in vefatı17 Kasım 2018 Cumartesi 21:38
  • 23 Yaş Altı Dünya Güreş Şampiyonası17 Kasım 2018 Cumartesi 21:23
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0332 352 16 16 | Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim