Yatırımcı rehberi (8)

Yatırımcı rehberi (8)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin kapanış fiyatları ile haftalık ve yıl başına göre değişim oranları şöyle:...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin kapanış fiyatları ile haftalık ve yıl başına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıHaftalık Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım2,19-7,9817,74
Acıpayam Selüloz7,795,5622,29
Adana Çimento (A)9,520,95-1,96
Adana Çimento (B)6,92-1,00-2,95
Adana Çimento (C)2,220,91-0,45
Adel Kalemcilik16,606,145,73
Adese Alışveriş Ticaret2,09-11,068,85
Afyon Çimento7,045,3912,10
Ak Enerji1,235,1312,84
Akbank8,26-5,711,85
Akçansa10,626,205,78
Akdenız Güvenlık Hız.2,151,901,90
Akfen GMYO4,030,75-0,49
Akın Tekstil15,720,7014,00
Akiş GMYO4,404,028,91
Akmerkez GMYO25,58-0,318,02
Aksa14,08-1,812,77
Aksa Enerji4,08-1,927,37
Aksigorta6,831,4912,15
Aksu Enerji12,60-9,61-15,27
Alarko Carrıer64,85-1,298,08
Alarko GMYO88,90-3,47-3,16
Alarko Holding6,190,654,03
Albaraka PY Batışehir GMYF1.223,900,060,25
Albaraka PY Dükkan GMYF1.158,700,060,25
Albaraka PY One Tower GMYF1.173,200,060,26
Albaraka Türk1,69-2,3110,46
Alcatel Lucent Teletaş15,58-3,8329,40
Alkim Kağıt6,731,6620,61
Alkim Kimya44,20-2,6015,34
Altınyağ0,580,0041,46
Altınyunus Çeşme9,02-4,65-9,71
Anadolu Cam4,741,948,72
Anadolu Efes24,78-4,697,37
Anadolu Grubu Holding20,02-0,7913,81
Anadolu Hayat Emek.7,261,266,14
Anadolu Isuzu11,82-4,75-2,88
Anadolu Sigorta4,94-0,6012,27
Anel Elektrik3,34-3,754,05
Arçelik20,90-4,740,29
Arena Bilgisayar9,70-4,8128,82
Armada Bilgisayar24,18-1,1447,53
Arsan Tekstil4,291,6619,83
Artı Yatırım Holding0,99-1,0022,22
Aselsan23,462,2712,03
Aslan Çimento39,623,23-0,85
Ata GMYO4,040,50-10,82
Atakule GMYO2,09-3,248,85
Atlantis Yatırım Holding1,1318,9513,00
Atlas Yat. Ort.1,56-5,458,33
AvivaSA Emeklilik Hayat14,05-1,330,79
Avrasya GMYO1,81-3,2119,87
Avrasya Petrol ve Tur.1,88-4,573,30
Avrasya Stratejik GMYF1.316,700,042,40
Avrupa Yatırım Holding1,56-1,891,30
Ayen Enerji4,202,4421,04
Ayes Çelik Hasır Ve Çit2,8913,3331,96
Aygaz13,21-3,372,88
Bagfaş19,18-4,5814,03
Bak Ambalaj7,441,921,22
Balatacılar Balatacılık1,94-10,1956,45
Bantaş Ambalaj3,43-4,7236,11
Banvit19,214,463,45
Baştaş Başkent Çimento3,133,3020,85
Batı Çimento3,75-4,0913,29
Batısöke Çimento1,47-3,9212,21
Bera Holding4,402,8014,29
Berkosan Yalıtım3,326,0721,17
Beşiktaş Futbol Yat.2,562,814,49
Beyaz Filo4,5948,5445,25
Bilici Yatırım5,73-0,5231,12
Bim Mağazalar48,78-3,024,54
Birko Mensucat0,346,259,68
Birlik Mensucat1,44-0,6926,32
Bizim Mağazaları11,17-7,840,00
Bolu Çimento4,60-1,71-2,13
Bomonti Elektrik1,45-6,4513,28
Borusan Mannesmann12,66-0,0810,57
Borusan Yat. Paz.70,00-5,0213,18
Bosch Fren Sistemleri299,90-4,193,45
Bossa8,461,934,96
Brisa9,563,350,53
Burçelik8,15-17,9340,28
Burçelik Vana13,05-38,6234,40
Bursa Çimento6,60-0,305,94
Carrefoursa7,6718,5562,85
Ceo Event Medya7,20-4,64-12,62
Coca Cola İçecek46,303,2119,64
Cosmos Yat. Holding2,6925,7031,86
Credıtwest Faktorıng2,36-3,67-18,06
Çelebi100,20-1,57-1,86
Çelik Halat8,30-4,6027,69
Çemaş Döküm1,19-5,07-5,07
Çemtaş8,200,12-0,97
Çimbeton48,08-0,6616,53
Çimentaş17,0214,6913,47
Çimsa9,844,468,37
Çuhadaroğlu Metal3,899,8921,94
Dagi Giyim2,905,4516,00
Dagi Yatırım Holding4,34-1,3692,04
Dardanel6,550,3172,82
Datagate Bilgisayar9,25-5,9018,44
Demısaş Döküm3,986,7014,37
Denge Holding1,39-1,421,46
Deniz GMYO5,34-6,645,74
Denizli Cam10,4111,9424,82
Derimod9,25-1,6029,55
Derlüks Deri3,87-2,52-5,15
Desa Deri4,663,332,64
Despec Bilgisayar5,8218,7837,26
Deva Holding11,225,9524,81
Diriteks Diriliş Tekstil0,74-3,90-5,13
Ditaş Doğan9,55-4,40-0,10
DO-CO587,50-2,084,17
Doğan Burda6,35-12,774,61
Doğan Holding2,04-1,9210,87
Doğtaş Kelebek Mobilya2,121,4428,48
Doğusan2,472,4918,75
Doğuş GMYO6,1515,6035,76
Doğuş Otomotiv12,03-4,2226,37
Döktaş Dökümcülük69,0013,1127,90
Duran Doğan Basım21,42-10,3852,56
Dyo Boya6,434,8931,22
Eczacıbaşı İlaç4,18-0,2412,67
Eczacıbaşı Yatırım11,12-0,639,99
Edip Gayrimenkul1,804,0529,50
Ege Endüstri673,203,2515,97
Ege Gübre54,10-0,558,63
Ege Profil14,16-8,6518,30
Ege Seramik4,932,4932,88
Egeli & Co Tarım Girişim0,47-2,0846,87
Egeli&Co Enerji Yatırım0,7610,1494,87
Egeli&Co Yatırım Holding0,45-6,25125,00
Egeplast16,271,5630,16
Ekiz Kimya1,312,34114,75
Emek Elektrik2,063,0029,56
Eminiş Ambalaj1,72-2,2713,16
Emlak Konut GMYO1,670,0014,38
Enerjisa Enerji8,111,889,74
Enka İnşaat7,055,549,81
Erbosan25,40-2,681,68
Ereğli Demir Çelik9,33-3,013,21
Ersu Gıda3,62-12,3574,88
Escort Teknoloji2,75-4,1897,84
Etiler Gıda2,35-4,08-4,08
Euro Kapital Yat. Ort.1,851,6510,78
Euro Trend Yat. Ort.1,414,4412,80
Euro Yat. Ort.1,304,0010,17
Euro Yatırım Holding1,55-1,273,33
Fenerbahçe Futbol17,134,4518,38
Flap Kongre Toplantı Hiz.4,760,424,16
F-M İzmit Piston58,00-1,1916,28
Fonet Bilgi Teknolojileri9,37-11,6921,85
Ford Otosan75,001,215,86
Formet Çelik Kapı2,60-5,45-13,33
Frigo Pak Gıda12,04-2,90-7,10
Galatasaray Sportif2,344,9315,27
Garanti Bankası11,90-0,586,82
Garanti Faktoring5,22-5,9534,88
Garanti Yat. Ort.1,6424,2451,85
Gedik Y. Men. Değ.9,90-0,5076,79
Gedik Yatırım Holding19,94-14,79159,30
Gediz Ambalaj8,902,8931,66
Gentaş2,49-0,8013,70
Gersan Elektrik3,49-2,519,40
Global Men. Değ.2,1710,7115,43
Global Yat. Holding4,84-5,65-0,62
Good-Year4,7510,9817,28
Göltaş Çimento18,300,052,87
Gözde Girişim4,95-6,07-3,70
GSD Denizcilik3,29-3,2428,52
GSD Holding1,58-12,716,04
Gübre Fabrik.10,2510,6913,38
Güler Yat. Holding2,01-8,64-0,99
Güneş Sigorta2,56-6,9117,43
Halk GMYO1,490,0022,13
Halk Sigorta1,99-2,450,51
Hatay Tekstil8,062,6817,32
Hedef Girişim2,62-7,420,38
Hektaş10,353,2929,05
HUB Girişim30,80-35,83121,90
Hürriyet Gzt.1,18-4,073,51
ICBC Turkey Bank5,65-1,917,21
İdealist Danışmanlık3,262,52-1,81
İdealist GMYO3,430,2912,09
İhlas Ev Aletleri2,88-0,35-7,99
İhlas Gayrimenkul1,14-2,56-5,00
İhlas Gazetecilik4,45-0,89-34,65
İhlas Holding0,85-4,49-6,59
İhlas Yayın Holding0,99-3,88-2,94
İndeks Bilgisayar13,030,7734,33
Info Yatırım7,6015,15-14,61
İntema11,06-4,8219,44
İpek Doğal Enerji9,902,9128,24
İskenderun Demir Çelik7,77-2,88-3,00


(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.