Borsada günün ilk yarısı (2)

Borsada günün ilk yarısı (2)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

HisselerSon FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)380.383,00129,38
İş Bankası (B)40.100,000,6332,87
İş Bankası (C)5,873,53-8,42
İş Bankası (Kur.)379.999,9080,95
İş Fin.Kir.2,915,43-23,42
İş Girişim3,715,10-2,37
İş GMYO1,603,23-9,09
İş Y. Men. Değ.4,375,05-2,89
İş Yat. Ort.2,911,0458,15
İşbir Holding591,005,5437,44
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,585,45-6,45
İttifak Holding2,631,94-29,30
İz Hayvancılık Tarım2,380,00-9,04
İzmir Demir Çelik9,50-0,9416,00
İzmir Fırça2,184,8121,11
Jantsa Jant Sanayi53,201,62-8,75
Kafein Yazılım12,344,0510,77
Kapital Yat. Holding3,321,2237,19
Kaplamin6,194,9211,53
Kardemir (A)2,45-0,41-7,55
Kardemir (B)2,432,10-7,95
Kardemir (D)2,492,47-6,39
Karel Elektronik14,385,97-1,03
Karsan Otomotiv1,723,618,86
Karsu Tekstil2,383,48-26,54
Kartonsan355,102,57-8,93
Katmerciler Ekipman3,192,90-16,93
Kent Gıda204,700,8416,44
Kerevitaş Gıda3,283,140,61
Kervansaray Yat. Holding0,452,27-18,18
Kiler GMYO2,725,02-28,23
Klimasan Klima17,301,76-21,65
Koç Holding17,522,52-13,78
Konfrut Gıda6,601,54-15,60
Konya Çimento225,102,97-17,03
Kordsa Teknik Tekstil11,942,05-8,72
Koza Altın70,651,44-4,59
Koza Madencilik10,312,592,79
Körfez GMYO2,093,47-12,55
Kristal Kola1,614,556,62
Kron Telekomünikasyon17,881,7640,57
Kuştur Kuşadası Turizm27,00-3,5713,92
Kuyumcukent Gayrimenkul1,474,26-10,91
Kütahya Porselen7,692,5316,16
Lider Faktoring3,632,54-1,09
Link Bilgisayar22,623,4824,63
Logo Yazılım76,700,6626,15
Lokman Hekim Sağlık6,481,7312,11
Lüks Kadife9,303,567,64
Makina Takım1,664,40-11,70
Mardin Çimento5,300,38-10,47
Marka Yatırım Holding1,253,315,93
Marmaris Altınyunus75,903,276,90
Marshall45,703,72-3,87
Martı GMYO1,131,8011,88
Martı Otel0,893,49-2,20
Mavi Giyim52,102,16-10,02
Mazhar Zorlu Holding14,906,8123,24
Mega Polietilen2,383,938,18
Menderes Tekstil1,625,8823,66
Mensa0,336,453,13
Merit Turizm18,706,86-3,81
Merko Gıda1,072,881,90
Metal Gayrimenkul0,842,44-7,69
Metemtur Otelcilik1,532,68-14,04
Metro Holding1,324,76-4,35
Metro Petrol ve Tesisleri1,793,47-8,67
Metro Yatırım Ortaklığı6,207,08-23,65
Migros Ticaret21,801,40-9,99
Milpa2,536,3015,53
Mistral GMYO1,653,77-12,70
MLP Sağlık17,43-1,538,94
MMC San. Ve Tic. Yat.0,953,26-16,67
Mondi Tire Kutsan6,126,4347,83
Mükafat PY Ataşehir Metropol GMYF1.084,401,04
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret19,106,4750,16
Net Holding1,801,12-30,77
Netaş Telekom.13,212,481,15
Niğbaş Niğde Beton6,40-3,323,23
Nuh Çimento10,083,17-15,15
Nurol GMYO3,333,10-6,72
Odaş Elektrik1,954,2834,88
Olmuksan-IP4,215,7864,39
Orge Enerji Elektrik4,512,73-9,07
Orma Orman Mahsulleri4,517,6463,41
Osmanlı Menkul6,383,2451,90
Ostim Endüstriyel Yat2,054,0622,02
Otokar142,601,06-10,31
Oyak Yat. Ort.5,62-14,98141,20
Oylum Sınai Yatırımlar2,603,17-15,83
Özak GMYO2,68-1,474,28
Özbal Çelik Boru1,861,0915,39
Özderici GMYO1,645,134,46
Özerden Plastik2,249,80-1,75
Panora GMYO5,802,65-6,45
Papilon Savunma8,983,5815,87
Park Elek.Madencilik2,861,78-6,23
Parsan14,214,49-16,12
Pegasus47,004,35-45,60
Peker GMYO2,581,98-17,57
Penguen Gıda4,016,0893,72
Pera GMYO0,944,440,00
Pergamon Dış Ticaret8,102,401,00
Petkim3,483,26-8,66
Petrokent Turizm157,901,2223,26
Pınar Et Ve Un9,081,57-0,98
Pınar Su2,452,945,60
Pınar Süt11,433,63-9,79
Plastikkart8,987,80-3,13
Polisan Holding2,423,42-20,13
Politeknik Metal68,950,73-9,36
Prizma Press Matbaacılık5,040,0017,21
Qinvest PY Re-Pie GMYF1.160,400,024,75
QNB Finans Fin. Kir.154,000,5219,29
QNB Finansbank48,000,9728,00
Ral Yatırım Holding8,79-2,3329,26
Ray Sigorta3,448,180,58
Reysaş GMYO7,105,0354,68
Reysaş Lojistik7,566,3372,60
Rhea Girişim1,902,7059,66
Rodrigo Tekstil1,761,15-2,76
Royal Halı2,000,0045,99
RTA Laboratuvarları2,121,92-8,62
Sabancı Holding9,333,09-2,20
Safkar Ege Soğutmacılık3,820,2675,23
Salix Yatırım Holding4,48-0,22-37,86
Sanel Mühendislik3,70-5,13-8,64
Sanifoam Sünger5,809,4316,00
Sanko Pazarlama6,463,53-16,54
Saray Matbaacılık1,803,450,56
Sarkuysan5,448,8012,63
Sasa Polyester7,893,002,07
Say Reklamcılık3,014,1534,37
Sekuro Plastik4,362,35-18,66
Selçuk Ecza Deposu6,404,074,92
Selçuk Gıda1,462,10-15,12
Senkron Güvenlik2,334,95-14,65
Serve Film Prodüksiyon1,770,0011,32
Servet GMYO10,972,5229,06
Seyitler Kimya9,490,0039,76
Silverline Endüstri2,053,54-5,09
Sinpaş GMYO1,15-1,71-0,86
Smartiks Yazılım7,874,65-19,78
Soda Sanayii5,512,04-10,84
Sodaş Sodyum Sanayii14,49-0,3448,31
Söktaş2,88-1,038,68
Sönmez Filament5,314,128,81
Sönmez Pamuklu5,462,6310,98
Sumaş Suni Tahta9,701,15-2,02
Şeker Fin. Kir.4,293,12-10,25
Şekerbank1,103,77-16,03
Şişe Cam4,582,69-13,09
Şok Marketler8,572,76-20,35
T. Halk Bankası5,873,53-0,68
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası33,862,86-22,34
T.S.K.B.1,093,81-9,92
T.Tuborg15,175,3527,48
Taç Tarım Ürünleri2,550,39-18,27
Tat Gıda6,251,30-0,64
TAV Havalimanları18,913,22-35,20
Taze Kuru Gıda6,31-2,17-12,85
Tek-Art Turizm1,255,04-0,79
Tekfen Holding14,553,93-24,69
Teknosa İç ve Dış Ticaret7,7810,3585,24
Temapol Polimer Plastik4,773,70-8,62
TGS Dış Ticaret4,49-2,39-3,85
Tofaş Oto. Fab.25,305,42-5,81
Torunlar GMYO2,493,32-9,45
Trabzon Liman10,552,43-1,03
Trabzonspor Sportif5,811,93170,23
Trakya Cam3,173,26-9,43
Trend GMYO1,89-3,08-14,09
TSKB GMYO1,643,1422,39
Tuğçelik4,844,3122,53
Tukaş11,70-2,50-5,26
Turcas Petrol2,873,247,49
Turkcell14,102,172,17
Tümosan Motor ve Traktör5,533,36-13,73
Tüpraş95,451,76-24,72
Türk Hava Yolları10,945,39-24,34
Türk Prysmian Kablo3,203,9023,08
Türk Telekom7,385,280,14
Türk Traktör54,65-0,73-1,35
Türker Proje Gayrimenkul43,40-1,143,33
Ufuk Yatırım3,850,0049,22
Ulaşlar Turizm Yat.2,015,79-5,19
Ulusoy Elektrik32,000,3120,30
Ulusoy Un Sanayi3,75-0,79-1,83
Umpaş Holding0,521,96-16,13
Uşak Seramik1,583,95-6,51
Utopya Turizm4,432,31-9,96
Uzertaş Boya1,97-0,51-11,26
Ülker Bisküvi22,142,50-0,98
Ünye Çimento4,361,16-18,96
Vakıf Fin. Kir.1,944,30-19,83
Vakıf GMYO2,383,93-3,64
Vakıf Yat. Ort.2,061,98-11,59
Vakıflar Bankası5,364,08-2,72
Vakko Tekstil5,283,7316,30
Vanet Gıda1,251,63-12,59
Verusa Holding17,570,00-5,33
Verusaturk Girisim3,951,54-26,72
Vestel12,483,14-1,11
Vestel Beyaz Eşya20,363,40-5,74
Viking Kağıt2,9614,7358,29
Yapı Kredi Koray GMYO2,602,367,44
Yapı ve Kredi Bank.2,404,80-3,23
Yaprak Süt ve Besi Çift.7,171,8514,35
Yataş7,043,23-4,09
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş1,833,3913,66
Yeni Gimat GMYO12,790,79-1,69
Yeşil GMYO0,643,230,00
Yeşil Yapı0,623,33-6,06
Yeşil Yatırım Holding14,103,6825,56
Yibitaş İnşaat Malzeme4.906,1010,0066,59
Yonga Mobilya10,868,6017,53
Yükselen Çelik7,802,6327,24
Yünsa10,805,577,04
Zorlu Enerji1,333,10-18,40

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Son)

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.