Borsada günün ilk yarısı (1)

Borsada günün ilk yarısı (1)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

HisselerSon FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım1,942,114,30
Acıpayam Selüloz4,85-8,49-23,86
Adana Çimento (A)7,49-4,46-22,86
Adana Çimento (B)6,25-6,86-12,34
Adana Çimento (C)1,94-1,02-13,00
Adel Kalemcilik10,02-7,99-36,18
Adese Alışveriş Ticaret1,27-3,79-11,08
Afyon Çimento4,84-8,16-22,93
Ak Enerji0,73-12,05-33,03
Akbank6,37-5,91-21,45
Akçansa7,36-5,28-26,69
Akdenız Güvenlık Hız.1,38-8,61-34,60
Akfen GMYO2,39-12,45-40,99
Akın Tekstil8,98-9,48-34,88
Akiş GMYO3,16-9,97-21,78
Akmerkez GMYO22,80-3,80-3,72
Aksa6,36-3,78-18,76
Aksa Enerji3,21-6,96-15,53
Aksigorta5,94-4,50-2,46
Aksu Enerji7,50-6,25-49,56
Alarko Carrıer37,28-4,95-37,87
Alarko GMYO9,75-5,61-35,78
Alarko Holding3,83-8,59-35,63
Albaraka Türk1,14-5,00-25,49
Alcatel Lucent Teletaş13,10-19,198,80
Alkim Kağıt5,29-5,87-5,20
Alkim Kimya44,84-3,3617,01
Altınyağ0,54-8,4731,71
Altınyunus Çeşme6,45-11,89-35,44
Anadolu Cam2,85-5,63-34,63
Anadolu Efes19,59-2,05-15,12
Anadolu Grubu Holding13,40-5,30-23,82
Anadolu Hayat Emek.7,30-3,316,73
Anadolu Isuzu8,25-9,54-32,21
Anadolu Sigorta4,67-5,856,14
Anel Elektrik2,41-8,37-24,92
Arçelik15,75-4,83-24,42
ARD Bilişim Teknolojileri11,39-12,59
Arena Bilgisayar7,93-11,505,31
Armada Bilgisayar13,74-14,98-16,17
Arsan Tekstil2,77-10,93-22,63
Artı Yatırım Holding0,81-10,000,00
Aselsan25,16-3,8220,15
Aslan Çimento34,98-0,68-12,46
Ata GMYO3,48-4,66-23,18
Atakule GMYO1,22-9,63-36,46
Atlantis Yatırım Holding1,27-0,7827,00
Atlas Yat. Ort.1,17-10,00-18,75
AvivaSA Emeklilik Hayat13,43-5,62-3,66
Avrasya GMYO1,35-11,18-10,60
Avrasya Petrol ve Tur.1,25-13,79-31,32
Avrasya Stratejik GMYF1.319,600,012,62
Avrupa Yatırım Holding1,15-4,17-25,32
Ayen Enerji2,28-8,80-34,29
Ayes Çelik Hasır Ve Çit1,98-10,00-9,59
Aygaz9,90-6,16-22,90
Bagfaş10,37-5,64-38,35
Bak Ambalaj5,28-7,69-28,16
Balatacılar Balatacılık2,12-9,7970,97
Bantaş Ambalaj1,87-8,33-25,79
Banvit16,32-2,28-12,12
Baştaş Başkent Çimento2,65-5,022,32
Batı Çimento2,39-6,27-27,79
Batısöke Çimento0,88-8,33-32,82
Bera Holding2,52-8,70-34,55
Berkosan Yalıtım2,51-14,92-8,39
Beşiktaş Futbol Yat.1,67-11,64-31,84
Beyaz Filo2,57-9,82-18,67
Bilici Yatırım6,69-6,4353,09
Bim Mağazalar56,852,6221,84
Birko Mensucat0,26-7,14-16,13
Birlik Mensucat0,93-7,00-18,42
Bizim Mağazaları10,299,70-7,88
Bolu Çimento3,47-3,07-26,17
Bomonti Elektrik1,07-9,32-16,41
Borusan Mannesmann7,39-6,34-35,46
Borusan Yat. Paz.45,00-12,88-27,24
Bosch Fren Sistemleri188,30-9,12-35,05
Bossa6,94-11,93-13,90
Brisa7,24-0,14-23,87
Burçelik4,91-14,16-15,49
Burçelik Vana12,50-13,7928,73
Bursa Çimento2,83-5,67-29,31
Carrefoursa8,1013,9271,97
Casa Emtia Petrol9,97-0,306,18
Ceo Event Medya5,09-8,94-38,23
Coca Cola İçecek38,44-6,79-0,67
Cosmos Yat. Holding2,3615,69
Credıtwest Faktorıng2,10-2,33-27,08
Çelebi65,10-7,66-36,24
Çelik Halat5,65-11,02-13,08
Çemaş Döküm0,81-11,96-35,38
Çemtaş5,14-7,72-37,92
Çimbeton29,04-6,74-29,62
Çimentaş10,92-8,16-27,20
Çimsa7,24-6,34-20,26
Çuhadaroğlu Metal2,12-11,30-33,54
Dagi Giyim1,76-11,11-29,60
Dagi Yatırım Holding2,19-13,10-3,10
Dardanel4,32-10,0013,98
Datagate Bilgisayar6,30-11,27-19,33
Demısaş Döküm2,48-11,43-28,74
Denge Holding0,98-9,26-28,47
Deniz GMYO3,04-10,32-39,80
Denizli Cam5,83-5,20-30,10
Derimod4,76-11,52-33,33
Derlüks Deri2,18-12,80-46,57
Desa Deri2,97-15,62-34,58
Despec Bilgisayar4,63-8,139,20
Deva Holding11,8819,5232,15
Diriteks Diriliş Tekstil0,62-8,82-20,51
Ditaş Doğan7,59-15,01-20,61
DO-CO336,50-9,05-40,34
Doğan Burda2,96-11,64-51,24
Doğan Holding1,51-1,95-17,93
Doğtaş Kelebek Mobilya1,25-11,97-24,24
Doğusan1,38-10,97-33,65
Doğuş GMYO4,26-12,70-5,96
Doğuş Otomotiv7,75-7,19-18,59
Döktaş Dökümcülük19,00-8,92-39,96
Duran Doğan Basım12,80-7,25-8,83
Dyo Boya3,53-10,63-27,96
Eczacıbaşı İlaç4,7819,8028,84
Eczacıbaşı Yatırım13,1419,2429,97
Edip Gayrimenkul1,26-14,86-9,35
Ege Endüstri505,00-2,70-13,01
Ege Gübre36,06-5,40-27,59
Ege Profil9,10-10,43-23,98
Ege Seramik3,71-7,940,00
Egeli & Co Tarım Girişim0,26-7,14-18,75
Egeli&Co Enerji Yatırım0,40-9,092,56
Egeli&Co Yatırım Holding0,25-7,4125,00
Egeplast11,97-10,00-4,24
Ekiz Kimya0,99-9,1762,30
Emek Elektrik1,28-14,09-19,50
Eminiş Ambalaj2,024,1232,89
Emlak Konut GMYO1,17-5,65-19,86
Enerjisa Enerji6,89-3,64-6,77
Enka İnşaat5,67-0,53-11,68
Erbosan16,63-8,63-33,43
Ereğli Demir Çelik8,03-5,08-11,17
Ersu Gıda3,0810,7948,79
Escort Teknoloji1,75-14,6325,90
Etiler Gıda1,853,35-24,49
Euro Kapital Yat. Ort.1,01-9,01-39,52
Euro Trend Yat. Ort.0,83-12,63-33,60
Euro Yat. Ort.0,85-10,53-27,97
Euro Yatırım Holding1,15-6,50-23,33
Fenerbahçe Futbol7,66-7,93-47,06
Flap Kongre Toplantı Hiz.2,60-8,77-43,11
F-M İzmit Piston38,84-6,77-22,13
Fonet Bilgi Teknolojileri5,20-15,31-32,38
Ford Otosan68,20-2,78-3,74
Formet Çelik Kapı1,90-5,00-36,67
Frigo Pak Gıda7,78-9,95-39,97
Galatasaray Sportif2,07-12,661,97
Garanti Bankası9,07-5,32-18,58
Garanti Faktoring3,57-11,85-7,75
Garanti Yat. Ort.1,09-14,170,93
Gedik Y. Men. Değ.13,33-4,79138,04
Gedik Yatırım Holding12,86-14,0467,23
Gediz Ambalaj6,03-4,74-10,80
Gentaş2,19-3,950,00
Gersan Elektrik2,20-10,20-31,03
Global Men. Değ.1,48-14,94-21,28
Global Yat. Holding3,18-8,36-34,70
Good-Year3,52-6,38-13,09
Göltaş Çimento11,35-5,42-36,20
Gözde Girişim2,96-10,03-42,41
GSD Denizcilik1,65-11,76-35,55
GSD Holding1,06-8,62-28,86
Gübre Fabrik.15,33-5,8469,58
Güler Yat. Holding1,40-4,76-31,03
Güneş Sigorta1,84-11,11-15,60
Halk GMYO1,28-6,574,92
Halk Sigorta2,75-9,8438,89
Hatay Tekstil6,55-11,96-4,66
Hedef Girişim1,74-4,92-33,33
Hektaş8,40-4,444,74
HUB Girişim16,22-18,9072,76
Hürriyet Gzt.1,02-8,11-10,53
ICBC Turkey Bank3,46-5,98-34,35
İdealist Danışmanlık2,27-9,20-31,63
İdealist GMYO2,04-11,30-33,33
İhlas Ev Aletleri2,55-19,81-18,53
İhlas Gayrimenkul0,99-11,61-17,50
İhlas Gazetecilik3,68-4,91-45,96
İhlas Holding0,59-9,23-35,16
İhlas Yayın Holding0,70-13,58-31,37
İndeks Bilgisayar7,75-9,25-20,10
Info Yatırım8,950,56
İntema8,14-2,05-12,10
İpek Doğal Enerji6,95-5,44-9,97
İskenderun Demir Çelik6,41-4,75-19,98

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.