Borsada günlük işlemler (2)

Borsada günlük işlemler (2)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)50.029,0020,009,00
İş Bankası (B)4.250,003,6638,88
İş Bankası (C)5,501,4821,41
İş Bankası (Kur.)81.000,1066,66
İş Fin.Kir.6,82-2,7147,30
İş Girişim2,923,9143,14
İş GMYO0,943,30-12,96
İş Y. Men. Değ.2,21-0,9019,66
İş Yat. Ort.0,79-1,257,03
İşbir Holding162,800,2517,97
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,300,00-64,29
İttifak Holding3,833,7923,55
İz Hayvancılık Tarım3,427,21-48,10
İzmir Demir Çelik1,641,86-1,20
İzmir Fırça1,641,23-20,77
İzocam19,880,96-7,19
Jantsa Jant Sanayi27,823,040,07
Kafein Yazılım7,090,711,87
Kapital Yat. Holding2,21-1,78-23,00
Kaplamin3,162,27-12,22
Kardemir (A)2,343,0828,57
Kardemir (B)2,333,5627,32
Kardemir (D)2,404,3510,09
Karel Elektronik6,94-1,0066,43
Karsan Otomotiv1,502,0417,19
Karsu Tekstil1,235,13-1,60
Karsusan Su Ürünleri San.4,6919,9526,76
Kartonsan345,000,005,73
Katmerciler Ekipman6,235,596,13
Kent Gıda118,001,03-0,84
Kerevitaş Gıda1,471,38-18,33
Kervansaray Yat. Holding0,270,00-22,86
Kiler GMYO2,141,9022,29
Klimasan Klima6,621,8567,17
Koç Holding16,091,1313,31
Konfrut Gıda23,502,71-1,59
Konya Çimento182,90-0,762,75
Kordsa Teknik Tekstil10,410,1910,03
Koza Altın41,960,53-18,21
Koza Madencilik5,582,76-22,71
Körfez GMYO1,130,89-7,38
Kristal Kola0,802,56-23,81
Kron Telekomünikasyon7,96-0,50-8,51
Kuştur Kuşadası Turizm19,96-0,2024,75
Kuyumcukent Gayrimenkul1,72-3,3752,21
Kütahya Porselen4,161,96-8,57
Lider Faktoring2,310,872,67
Link Bilgisayar13,64-3,2663,94
Logo Yazılım39,20-0,9144,44
Lokman Hekim Sağlık4,475,18-0,67
Lüks Kadife4,671,30-3,71
Makina Takım1,270,79-17,53
Mardin Çimento3,321,221,84
Marka Yatırım Holding0,560,00-9,68
Marmaris Altınyunus16,071,58-8,49
Marshall23,140,52-8,25
Martı GMYO0,610,00-6,15
Martı Otel0,571,79-1,72
Mavi Giyim38,563,2119,68
Mazhar Zorlu Holding3,86-1,031,31
Mega Polietilen2,23-3,049,31
Menderes Tekstil0,671,52-6,94
Mensa0,240,0071,43
Merit Turizm7,40-2,6323,54
Merko Gıda0,641,59-36,63
Metal Gayrimenkul0,870,000,00
Metemtur Otelcilik1,031,98-1,90
Metro Holding0,752,74-1,32
Metro Petrol ve Tesisleri1,131,802,73
Metro Yatırım Ortaklığı1,351,5014,41
Migros Ticaret13,560,15-8,99
Milpa1,452,111,45
Mistral GMYO1,202,56-21,57
MLP Sağlık12,600,8017,76
MMC San. Ve Tic. Yat.1,030,00-6,36
Mondi Tire Kutsan1,991,536,99
Net Holding1,720,00-12,24
Netaş Telekom.8,160,4926,32
Niğbaş Niğde Beton7,100,1477,50
Nuh Çimento6,94-0,14-10,34
Nurol GMYO2,13-1,391,43
Odaş Elektrik1,494,205,82
Olmuksan-IP3,822,1413,35
Orge Enerji Elektrik3,334,066,73
Orma Orman Mahsulleri1,02-0,97-15,00
Osmanlı Menkul1,601,27-6,98
Ostim Endüstriyel Yat1,060,95-1,85
Otokar104,903,1522,14
Oyak Yat. Ort.1,162,65-28,83
Oylum Sınai Yatırımlar1,105,777,84
Özak GMYO2,160,932,37
Özbal Çelik Boru1,111,83-19,57
Özderici GMYO0,832,47-64,68
Özerden Plastik2,83-0,7013,20
Panora GMYO4,180,0010,58
Park Elek.Madencilik2,281,79-5,39
Parsan9,00-0,222,74
Pegasus27,203,3418,67
Peker GMYO3,774,72-54,16
Penguen Gıda2,0011,1185,19
Pera GMYO0,516,25-33,77
Pergamon Dış Ticaret9,000,220,56
Petkim4,540,44-9,92
Petrokent Turizm65,00-2,84-5,39
Pınar Et Ve Un6,550,7727,93
Pınar Su1,284,072,40
Pınar Süt6,632,000,15
Plastikkart2,81-1,404,07
Polisan Holding3,18-0,314,30
Politeknik Metal42,96-1,8322,51
Prizma Press Matbaacılık1,620,004,52
QNB Finans Fin. Kir.4,823,88-29,12
QNB Finansbank6,66-0,45-26,08
Ral Yatırım Holding3,87-0,77110,33
Ray Sigorta1,957,1440,29
Reysaş GMYO0,873,5726,09
Reysaş Lojistik0,758,701,35
Rhea Girişim0,681,493,03
Rodrigo Tekstil2,784,1246,32
Royal Halı1,302,3631,31
RTA Laboratuvarları1,371,48-21,26
Sabancı Holding7,843,574,26
Safkar Ege Soğutmacılık2,090,006,63
Salix Yatırım Holding1,78-0,56-53,77
Sanel Mühendislik2,250,453,21
Sanifoam Sünger1,753,5540,00
Sanko Pazarlama2,081,96-9,96
Saray Matbaacılık0,971,04-3,00
Sarkuysan3,250,31-4,69
Sasa Polyester7,992,57-2,44
Say Reklamcılık0,853,66-9,57
Sekuro Plastik2,872,14-3,04
Selçuk Ecza Deposu3,830,5237,28
Selçuk Gıda1,280,00-3,76
Senkron Güvenlik3,090,32209,00
Serve Film Prodüksiyon2,41-3,2123,59
Servet GMYO4,444,96-5,53
Seyitler Kimya4,00-0,503,90
Silverline Endüstri1,142,70-14,93
Sinpaş GMYO0,402,568,11
Soda Sanayii7,50-1,455,63
Sodaş Sodyum Sanayii7,402,2117,46
Söktaş1,532,6820,47
Sönmez Filament3,15-0,630,96
Sönmez Pamuklu2,97-1,00-4,81
Sumaş Suni Tahta7,601,338,57
Şeker Fin. Kir.3,10-3,439,93
Şekerbank1,071,90-2,73
Şişe Cam5,832,642,82
Şok Marketler9,042,26-15,91
T. Halk Bankası6,382,41-9,12
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası21,426,89-23,50
T.S.K.B.0,764,11-6,17
T.Tuborg10,240,898,59
Taç Tarım Ürünleri3,145,72-37,94
Tat Gıda4,290,9412,30
TAV Havalimanları23,342,376,13
Taze Kuru Gıda6,12-0,65-10,00
Tek-Art Turizm0,712,90-16,47
Tekfen Holding22,54-1,918,78
Teknosa İç ve Dış Ticaret2,652,71-10,77
Temapol Polimer Plastik2,822,17-7,84
TGS Dış Ticaret2,582,389,79
Tofaş Oto. Fab.17,110,6510,31
Torunlar GMYO2,300,4452,32
Trabzon Liman9,033,327,63
Trabzonspor Sportif0,904,65-34,60
Trakya Cam3,322,479,57
Trend GMYO1,340,005,51
TSKB GMYO0,731,39-10,98
Tuğçelik2,25-0,445,63
Tukaş4,131,47148,80
Turcas Petrol1,402,19-0,71
Turkcell12,09-0,90-0,66
Tümosan Motor ve Traktör4,352,35-3,33
Tüpraş124,80-0,5619,61
Türk Hava Yolları12,932,62-19,74
Türk Prysmian Kablo2,002,5613,64
Türk Telekom4,350,9311,54
Türk Traktör30,70-0,32-12,03
Türker Proje Gayrimenkul26,200,77-18,48
Ufuk Yatırım1,120,00-1,75
Ulaşlar Turizm Yat.1,391,4621,93
Ulusoy Elektrik18,021,2912,91
Ulusoy Un Sanayi2,299,0510,10
Umpaş Holding0,422,44-23,64
Uşak Seramik1,024,08-8,11
Utopya Turizm6,350,3254,88
Uzertaş Boya1,022,0070,00
Ülker Bisküvi17,042,3416,16
Ünye Çimento3,000,67-13,54
Vakıf Fin. Kir.1,422,16-20,22
Vakıf GMYO1,801,12-9,55
Vakıf Yat. Ort.1,07-1,83-29,61
Vakıflar Bankası4,532,4916,15
Vakko Tekstil2,771,841,09
Vanet Gıda1,343,883,08
Verusa Holding21,920,7432,05
Verusaturk Girisim3,130,97-5,44
Vestel12,899,42132,25
Vestel Beyaz Eşya16,904,0040,60
Viking Kağıt1,001,01-9,09
Yapı Kredi Koray GMYO1,433,62-16,86
Yapı ve Kredi Bank.2,134,4133,12
Yaprak Süt ve Besi Çift.2,50-0,40-10,39
Yataş5,141,1814,99
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş0,823,80-12,77
Yeni Gimat GMYO9,010,6712,20
Yeşil GMYO0,264,00-3,70
Yeşil Yapı0,25-3,85-3,85
Yeşil Yatırım Holding8,641,17-10,28
Yibitaş İnşaat Malzeme2.089,70-0,49-4,97
Yonga Mobilya5,88-0,34-10,91
Yünsa4,641,986,42
Zorlu Enerji1,241,640,81

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Son)

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.