Borsada günlük işlemler (1)

Borsada günlük işlemler (1)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerSon FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım1,84-8,46-1,08
Acıpayam Selüloz5,34-7,77-16,17
Adana Çimento (A)7,96-4,10-18,02
Adana Çimento (B)6,59-0,90-7,57
Adana Çimento (C)1,94-2,02-13,00
Adel Kalemcilik11,15-9,72-28,98
Adese Alışveriş Ticaret1,25-10,71-12,48
Afyon Çimento5,53-2,98-11,94
Ak Enerji0,88-6,38-19,27
Akbank6,84-1,44-15,66
Akçansa7,90-1,50-21,31
Akdenız Güvenlık Hız.1,60-8,05-24,17
Akfen GMYO2,92-10,43-27,90
Akın Tekstil10,98-7,73-20,38
Akiş GMYO3,653,69-9,65
Akmerkez GMYO24,280,002,53
Aksa6,90-1,43-11,86
Aksa Enerji3,49-6,68-8,16
Aksigorta6,24-1,112,46
Aksu Enerji8,73-7,13-41,29
Alarko Carrıer41,52-7,77-30,80
Alarko GMYO10,75-9,82-29,19
Alarko Holding4,46-5,11-25,04
Albaraka Türk1,21-5,47-20,92
Alcatel Lucent Teletaş18,75-10,8055,73
Alkim Kağıt5,79-3,503,76
Alkim Kimya47,10-5,4222,91
Altınyağ0,65-2,9958,54
Altınyunus Çeşme7,48-11,90-25,13
Anadolu Cam3,20-5,60-26,61
Anadolu Efes20,50-3,30-11,18
Anadolu Grubu Holding14,32-4,09-18,59
Anadolu Hayat Emek.7,551,2110,38
Anadolu Isuzu9,75-6,43-19,88
Anadolu Sigorta4,96-0,4012,73
Anel Elektrik2,65-7,34-17,45
Arçelik16,92-0,24-18,81
ARD Bilişim Teknolojileri13,67-8,99
Arena Bilgisayar9,49-0,2126,03
Armada Bilgisayar17,70-7,287,99
Arsan Tekstil3,51-14,39-1,96
Artı Yatırım Holding0,909,7611,11
Aselsan25,90-6,7023,69
Aslan Çimento34,92-0,51-12,61
Ata GMYO3,57-3,51-21,19
Atakule GMYO1,42-12,35-26,04
Atlantis Yatırım Holding1,29-0,7729,00
Atlas Yat. Ort.1,30-11,56-9,72
AvivaSA Emeklilik Hayat14,37-0,903,08
Avrasya GMYO1,69-6,6311,92
Avrasya Petrol ve Tur.1,57-4,85-13,74
Avrasya Stratejik GMYF1.319,400,012,61
Avrupa Yatırım Holding1,28-1,54-16,88
Ayen Enerji2,69-10,63-22,48
Ayes Çelik Hasır Ve Çit2,36-0,847,76
Aygaz10,661,04-16,98
Bagfaş11,24-6,33-33,17
Bak Ambalaj5,48-7,12-25,44
Balatacılar Balatacılık2,61-9,69110,48
Bantaş Ambalaj2,16-7,69-14,29
Banvit16,90-2,31-8,99
Baştaş Başkent Çimento2,891,7611,58
Batı Çimento2,67-8,25-19,34
Batısöke Çimento0,99-10,00-24,43
Bera Holding2,96-6,92-23,12
Berkosan Yalıtım3,46-14,9926,28
Beşiktaş Futbol Yat.2,09-11,44-14,69
Beyaz Filo3,10-6,91-1,90
Bilici Yatırım7,30-1,4867,05
Bim Mağazalar51,30-0,879,94
Birko Mensucat0,31-3,130,00
Birlik Mensucat1,01-6,48-11,40
Bizim Mağazaları7,88-2,23-29,45
Bolu Çimento3,65-6,17-22,34
Bomonti Elektrik1,300,001,56
Borusan Mannesmann8,18-6,51-28,56
Borusan Yat. Paz.56,00-6,51-9,46
Bosch Fren Sistemleri215,00-4,15-25,84
Bossa8,10-3,800,50
Brisa7,40-5,01-22,19
Burçelik6,05-10,104,13
Burçelik Vana14,90-5,1053,45
Bursa Çimento3,06-4,38-23,56
Carrefoursa5,931,5425,90
Casa Emtia Petrol10,14-0,107,99
Ceo Event Medya5,94-8,19-27,91
Coca Cola İçecek42,301,499,30
Cosmos Yat. Holding2,386,2516,67
Credıtwest Faktorıng2,10-9,48-27,08
Çelebi74,65-3,93-26,89
Çelik Halat6,90-5,616,15
Çemaş Döküm1,00-8,26-20,22
Çemtaş5,47-4,20-33,94
Çimbeton33,10-2,93-19,78
Çimentaş12,60-3,08-16,00
Çimsa8,08-2,30-11,01
Çuhadaroğlu Metal2,59-8,16-18,81
Dagi Giyim2,15-7,33-14,00
Dagi Yatırım Holding2,71-4,9119,91
Dardanel4,41-10,0016,36
Datagate Bilgisayar7,412,92-5,12
Demısaş Döküm2,99-7,72-14,08
Denge Holding1,18-1,67-13,87
Deniz GMYO3,69-4,90-26,93
Denizli Cam6,36-5,64-23,74
Derimod5,86-11,21-17,93
Derlüks Deri2,73-8,08-33,09
Desa Deri3,76-11,74-17,18
Despec Bilgisayar5,297,9624,76
Deva Holding8,29-8,19-7,79
Diriteks Diriliş Tekstil0,721,41-7,69
Ditaş Doğan9,78-1,312,30
DO-CO394,00-5,74-30,14
Doğan Burda3,62-3,47-40,36
Doğan Holding1,56-1,89-15,22
Doğtaş Kelebek Mobilya1,54-9,41-6,67
Doğusan1,71-7,57-17,79
Doğuş GMYO5,52-6,2821,85
Doğuş Otomotiv8,82-1,89-7,35
Döktaş Dökümcülük23,988,02-24,22
Duran Doğan Basım14,49-5,913,21
Dyo Boya4,26-10,88-13,06
Eczacıbaşı İlaç3,33-8,01-10,24
Eczacıbaşı Yatırım9,19-6,22-9,10
Edip Gayrimenkul1,54-10,9810,79
Ege Endüstri541,40-6,66-6,74
Ege Gübre39,78-7,75-20,12
Ege Profil10,12-5,95-15,46
Ege Seramik4,03-8,208,63
Egeli & Co Tarım Girişim0,30-9,09-6,25
Egeli&Co Enerji Yatırım0,46-9,8017,95
Egeli&Co Yatırım Holding0,29-3,3345,00
Egeplast12,50-8,760,00
Ekiz Kimya1,10-5,9880,33
Emek Elektrik1,60-7,510,63
Eminiş Ambalaj2,14-7,3640,79
Emlak Konut GMYO1,28-5,19-12,33
Enerjisa Enerji7,61-4,762,98
Enka İnşaat5,86-8,58-8,72
Erbosan19,17-1,69-23,26
Ereğli Demir Çelik8,661,52-4,20
Ersu Gıda2,56-6,2323,67
Escort Teknoloji2,41-11,4073,38
Etiler Gıda1,98-0,50-19,18
Euro Kapital Yat. Ort.1,20-11,11-28,14
Euro Trend Yat. Ort.1,02-5,56-18,40
Euro Yat. Ort.1,00-7,41-15,25
Euro Yatırım Holding1,33-2,21-11,33
Fenerbahçe Futbol9,00-10,27-37,80
Flap Kongre Toplantı Hiz.3,04-9,25-33,48
F-M İzmit Piston40,80-3,13-18,20
Fonet Bilgi Teknolojileri6,51-2,84-15,34
Ford Otosan70,60-4,92-0,35
Formet Çelik Kapı2,05-2,38-31,67
Frigo Pak Gıda9,60-4,86-25,93
Galatasaray Sportif2,57-14,6226,60
Garanti Bankası9,351,85-16,07
Garanti Faktoring4,254,949,82
Garanti Yat. Ort.1,39-3,4728,70
Gedik Y. Men. Değ.13,75-8,21145,54
Gedik Yatırım Holding16,44-6,43113,78
Gediz Ambalaj6,30-2,63-6,80
Gentaş2,263,203,20
Gersan Elektrik2,60-7,47-18,50
Global Men. Değ.1,94-8,923,19
Global Yat. Holding3,542,61-27,31
Good-Year3,83-7,71-5,43
Göltaş Çimento11,94-4,48-32,88
Gözde Girişim3,02-7,36-41,25
GSD Denizcilik2,01-5,63-21,48
GSD Holding1,18-6,35-20,81
Gübre Fabrik.15,54-8,5971,90
Güler Yat. Holding1,47-3,92-27,59
Güneş Sigorta2,14-5,31-1,83
Halk GMYO1,38-9,2113,11
Halk Sigorta3,29-1,7966,16
Hatay Tekstil7,880,3814,70
Hedef Girişim1,81-9,50-30,65
Hektaş8,70-1,258,48
HUB Girişim21,66-7,44130,70
Hürriyet Gzt.1,15-4,170,88
ICBC Turkey Bank3,68-4,91-30,17
İdealist Danışmanlık2,77-2,12-16,57
İdealist GMYO2,65-8,62-13,40
İhlas Ev Aletleri3,55-8,0313,42
İhlas Gayrimenkul1,19-5,56-0,83
İhlas Gazetecilik3,97-0,50-41,70
İhlas Holding0,66-7,04-27,47
İhlas Yayın Holding0,88-6,38-13,73
İndeks Bilgisayar8,94-5,20-7,84
Info Yatırım8,900,000,00
İntema8,50-5,87-8,21
İpek Doğal Enerji7,61-6,28-1,42
İskenderun Demir Çelik7,03-1,54-12,23

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.