Borsada günlük işlemler (1)

Borsada günlük işlemler (1)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım1,51-1,95-22,56
Acıpayam Selüloz3,62-6,2211,04
Adana Çimento (A)6,70-2,7610,74
Adana Çimento (B)4,78-1,4416,30
Adana Çimento (C)1,15-5,74-18,44
Adel Kalemcilik10,87-1,63-1,18
Adese Alışveriş Ticaret1,85-7,04-20,94
Afyon Çimento4,31-5,07-6,10
Ak Enerji0,55-3,51-12,70
Akbank5,53-8,14-6,03
Akçansa7,20-1,10-2,04
Akdenız Güvenlık Hız.2,07-4,172,99
Akfen GMYO1,43-1,38-13,33
Akın Tekstil8,46-4,62-10,48
Akiş GMYO2,48-3,13-3,13
Akmerkez GMYO17,14-2,394,70
Aksa8,75-3,2117,29
Aksa Enerji2,40-5,51-10,45
Aksigorta4,550,0044,93
Aksu Enerji8,72-1,3612,95
Alarko Carrıer40,88-0,153,86
Alarko GMYO42,18-7,22-6,10
Alarko Holding2,50-6,7220,77
Albaraka Türk1,52-8,4324,59
Alcatel Lucent Teletaş6,31-5,269,55
Alkim Kağıt4,04-0,74-2,65
Alkim Kimya24,800,404,64
Altınyağ0,45-2,172,27
Altınyunus Çeşme4,02-5,41-3,13
Anadolu Cam3,02-4,1312,69
Anadolu Efes18,20-4,91-11,65
Anadolu Grubu Holding11,30-2,2510,35
Anadolu Hayat Emek.5,33-1,30-6,40
Anadolu Isuzu6,97-5,6812,78
Anadolu Sigorta4,000,001,89
Anel Elektrik1,53-5,56-5,56
Arçelik16,59-8,495,07
Arena Bilgisayar3,33-4,31-24,49
Armada Bilgisayar8,50-6,70-8,50
Arsan Tekstil1,57-2,48-3,09
Artı Yatırım Holding0,931,096,90
Aselsan20,10-7,80-16,53
Aslan Çimento24,26-6,40-13,85
Ata GMYO3,86-1,03-3,74
Atakule GMYO1,16-4,92-11,84
Atlantis Yatırım Holding0,460,00155,56
Atlas Yat. Ort.1,54-13,4879,07
AvivaSA Emeklilik Hayat9,504,4328,40
Avrasya GMYO1,152,6830,68
Avrasya Petrol ve Tur.1,09-2,680,93
Avrasya Stratejik GMYF1.261,400,021,21
Avrupa Yatırım Holding2,58-1,906,17
Ayen Enerji2,40-4,762,13
Ayes Çelik Hasır Ve Çit1,55-1,909,15
Aygaz10,52-4,10-7,15
Bagfaş4,85-3,770,62
Bak Ambalaj4,80-5,88-5,33
Balatacılar Balatacılık0,380,0015,15
Bantaş Ambalaj1,48-8,6417,93
Banvit9,66-4,55-10,47
Baştaş Başkent Çimento1,84-2,65-8,91
Batı Çimento2,24-2,18-7,05
Batısöke Çimento0,93-7,00-14,68
Bera Holding1,69-5,06-17,96
Berkosan Yalıtım1,68-7,18-7,18
Beşiktaş Futbol Yat.1,38-4,83-14,81
Beyaz Filo3,47-5,7127,11
Bilici Yatırım1,66-5,1422,06
Bim Mağazalar76,30-5,22-12,30
Birko Mensucat0,25-3,85-16,67
Birlik Mensucat0,72-2,70-38,46
Bizim Mağazaları7,29-2,027,21
Bolu Çimento3,16-0,94-7,87
Bomonti Elektrik0,80-3,6166,67
Borusan Mannesmann9,03-6,6215,77
Borusan Yat. Paz.36,08-2,49-4,09
Bosch Fren Sistemleri158,30-4,58-2,28
Bossa4,17-3,70-0,81
Boyner Perakende Yat.3,97-2,930,76
Brisa7,22-2,4314,06
Burçelik2,95-6,35-8,10
Burçelik Vana1,49-1,970,68
Bursa Çimento4,45-3,261,14
Carrefoursa3,35-6,16-3,74
Coca Cola İçecek30,20-3,58-2,20
Cosmos Yat. Holding0,90-5,26-7,22
Credıtwest Faktorıng1,05-7,080,96
Çelebi68,90-5,948,68
Çelik Halat5,32-4,83-11,33
Çemaş Döküm0,74-2,63-2,63
Çemtaş5,45-3,88-10,36
Çimbeton30,00-2,224,90
Çimentaş14,98-0,9917,95
Çimsa6,64-4,73-12,05
Çuhadaroğlu Metal1,83-6,152,81
Dagi Giyim1,31-2,965,65
Dagi Yatırım Holding1,650,0063,37
Dardanel0,99-7,48-10,00
Datagate Bilgisayar6,57-12,8653,50
Demısaş Döküm3,05-2,2422,98
Denge Holding4,335,35273,28
Deniz GMYO3,3612,7510,53
Denizbank17,6420,00-7,64
Denizli Cam10,38-2,54-9,90
Derimod8,32-2,69-4,04
Desa Deri1,74-4,920,58
Despec Bilgisayar3,29-6,000,30
Deva Holding4,22-2,0928,27
Diriteks Diriliş Tekstil0,64-3,03-17,95
Ditaş Doğan5,50-3,510,36
DO-CO442,10-4,31-7,66
Doğan Burda2,60-4,76-13,62
Doğan Holding1,08-4,425,88
Doğtaş Kelebek Mobilya0,94-7,84-22,95
Doğusan1,42-8,39-41,08
Doğuş GMYO2,122,420,47
Doğuş Otomotiv4,33-7,08-0,23
Döktaş Dökümcülük9,02-3,3210,67
Duran Doğan Basım5,32-6,994,31
Dyo Boya2,90-10,770,00
Eczacıbaşı İlaç2,64-6,71-3,30
Eczacıbaşı Yatırım7,38-5,262,50
Edip Gayrimenkul0,65-4,41-15,58
Ege Endüstri441,50-3,6728,34
Ege Gübre23,14-6,626,64
Ege Profil12,871,5045,10
Ege Seramik3,38-0,590,90
Egeli & Co Tarım Girişim0,157,1415,38
Egeli&Co Enerji Yatırım0,30-3,2325,00
Egeli&Co Yatırım Holding0,10-9,090,00
Egeplast3,79-1,56-1,30
Ekiz Kimya0,28-3,45-15,15
Emek Elektrik0,80-5,88-18,37
Eminiş Ambalaj0,88-3,30-24,79
Emlak Konut GMYO1,51-1,950,67
Enerjisa Enerji5,34-4,644,71
Enka İnşaat4,73-4,253,28
Erbosan59,70-5,98-4,33
Ereğli Demir Çelik8,83-3,0722,30
Ersu Gıda0,81-3,57-11,96
Escort Teknoloji0,60-4,76-21,05
Etiler Gıda1,98-1,49-7,04
Euro Kapital Yat. Ort.0,68-1,45-4,23
Euro Trend Yat. Ort.0,60-1,64-6,25
Euro Yat. Ort.0,60-6,25-4,76
Euro Yatırım Holding0,64-1,5416,36
Fenerbahçe Futbol6,06-5,90-12,43
Flap Kongre Toplantı Hiz.2,75-4,513,38
F-M İzmit Piston17,19-3,70-0,35
Fonet Bilgi Teknolojileri4,48-6,6730,99
Ford Otosan45,76-6,61-8,48
Formet Çelik Kapı6,45-0,46407,87
Frigo Pak Gıda1,720,001,18
Galatasaray Sportif1,17-4,10-5,65
Garanti Bankası7,70-8,88-3,27
Garanti Faktoring2,97-1,6650,00
Garanti Yat. Ort.0,59-4,84-25,32
Gedik Y. Men. Değ.3,39-4,245,28
Gedik Yatırım Holding2,87-4,9722,13
Gediz Ambalaj4,44-2,206,99
Gentaş1,880,006,21
Gersan Elektrik1,97-6,19-19,27
Global Men. Değ.0,512,008,51
Global Yat. Holding3,17-4,526,02
Good-Year3,24-3,28-5,81
Göltaş Çimento10,08-6,49-18,91
Gözde Girişim3,35-4,2925,47
GSD Denizcilik1,36-4,2318,26
GSD Holding0,86-7,537,50
Gübre Fabrik.2,65-5,69-10,47
Güler Yat. Holding1,07-2,730,00
Güneş Sigorta1,37-6,16-8,67
Halk GMYO0,71-4,051,43
Halk Sigorta1,130,002,73
Hatay Tekstil3,73-3,12-5,57
Hedef Girişim1,07-3,60-7,76
Hektaş10,20-5,2910,03
HUB Girişim2,10-2,3311,70
Hürriyet Gzt.0,79-7,06-15,05
ICBC Turkey Bank3,67-4,43-25,56
İdealist Danışmanlık20,100,4086,11
İdealist GMYO1,52-6,17-6,75
İhlas Ev Aletleri0,70-6,67112,12
İhlas Gayrimenkul0,80-4,76-14,85
İhlas Gazetecilik0,67-5,639,84
İhlas Holding0,36-2,7012,50
İhlas Yayın Holding0,43-4,4430,30
İndeks Bilgisayar6,61-10,6810,72
Info Yatırım1,59-1,8554,37
İntema7,37-4,9022,90
İpek Doğal Enerji4,41-4,96-17,88
İskenderun Demir Çelik6,99-2,7823,50

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.