• BIST 107.202
  • Altın 145,447
  • Dolar 3,5161
  • Euro 4,1312
  • Konya 25 °C
  • Haluk Şahar'dan "Darbe gecesi Konya Valisini aradım" iddiası
  • Kılıçdaroğlu'nun organize MİT tırları kumpası
  • Tarımsal destekler belirlendi
  • Haluk Şahar'dan "Darbe gecesi Konya Valisini aradım" iddiası
  • Kılıçdaroğlu'nun organize MİT tırları kumpası
  • Tarımsal destekler belirlendi

Yatırımcı rehberi (9)

Yatırımcı rehberi (9)
İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin piyasa değerleri, TL bazında en düşük, en yüksek ve kapanış fiyatları...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin piyasa değerleri, TL bazında en düşük, en yüksek ve kapanış fiyatları ile haftalık değişim oranları şöyle:

Hisse adıPiyasa DeğeriHaftalık DüşükHaftalık YüksekKapanışHaftalık Değişim (%)
T. IS BANKASI B GRUBU30.450.0001021105010502,94
T. IS BANKASI C GRUBU30.869.794.2006,636,956,862,85
ISKENDERUN DEMIR CELIK7.105.000.0002,352,452,452,08
IS FINANSAL KIRALAMA A.S.660.332.9091,081,111,12,8
IS GIRISIM SERMAYESI YAT ORT124.669.6411,621,681,673,09
IS GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI1.241.000.0001,451,481,460,69
T. IS BANKASI KURUCU0
IS YATIRIM MENKUL DEG436.650.0001,221,261,230
FINANS POR. BIST HY BYF44,2145,4745,322,51
IS YATIRIM BIST 30 A TIPI BYF29,4230,3330,212,55
IS YATIRIM ORTAKLIGI133.297.4050,830,840,830
ITTIFAK HOLDING A.S.106.800.0001,761,91,782,3
IZMIR FIRCA SANAYI TICARET AS30.037.5002,52,762,674,71
IZMIR DEMIR CELIK1.155.000.00033,133,083,01
IZOCAM596.179.6832424,5624,31,42
IZ HAYVANCILIK TARIM VE GIDA SAN16.865.7301,972,282,2816,33
JANTSA JANT SANAYI276.612.00024,425,4224,921,3
KAPLAMIN AMBALAJ SAN TIC A.S.51.000.0002,242,772,5510,87
KAREL ELEKTRONIK SAN TIC A.S.160.963.2002,532,822,769,52
KARSAN OTOMOTIV SAN TIC A.S.696.000.0001,131,181,162,65
KARTONSAN840.891.011295,5305,6296,4-0,37
KATMERCILER EKIPMAN A.S.258.750.0009,610,4910,358,83
KAV DANISMALIK PAZARLAMA0
KOC HOLDING41.132.265.56015,4616,2516,224,71
KENT GIDA MADDELERI SANAYI A.S.4.633.527.993157163159,90,76
KERVANSARAY YAT. HOL.117.701.0160,180,20,25,26
KEREVITAS GIDA293.218.24046,347,4646,961,29
TESCO KIPA KITLE PAZARLAMA TIC2.598.729.9001,8121,958,33
KILER GAYRIMENKUL YAT. ORT. A.S.255.440.0001,972,122,065,1
KLIMASAN KLIMA SAN TIC A.S.265.650.0007,468,158,058,78
TURK KALKINMA BANKASI A.S.2.300.000.0004,094,954,610,84
KONFRUT GIDA SAN VE TIC A.S.100.452.00014,6115,715,224,18
KOMBASSAN HOLDING A.S.261.324.0001,511,561,530
KONYA CIMENTO1.370.411.328278283,8281,21,52
KORDSA TEKNIK TEKSTIL1.565.959.0617,98,188,051,77
KOZA ANADOLU METAL MADENCILIK IS838.252.8002,082,252,163,35
KOZA ALTIN ISLETMELERI A.S.3.120.150.00020,321,320,460,99
KAPITAL YAT HOL A.S.2.040.0000,480,490,48-2,04
KARAKAS ATLANTIS KIY MAD A.S.29.370.0000
KARDEMIR A GRUBU358.052.4321,421,511,494,93
KARDEMIR B GRUBU182.789.6381,451,551,534,08
KARDEMIR D GRUBU990.887.0221,161,271,275,83
KORFEZ GMYO118.140.0001,751,821,791,13
KRON TELEKOM HIZ A.S.204.046.7009,7514,8914,3-0,9
KARSUSAN KARADENIZ SU URUNLERI20.580.0004,14,734,2-8,7
KRISTAL KOLA VE MESRUBAT SAN96.000.0001,872,1123,63
KARSU TEKSTIL A.S.18.603.2640,490,550,531,92
KUSTUR KUSADASI TURIZM ENDUSTRI39.883.4108,478,750
KUTAHYA PORSELEN284.608.2106,77,247,137,38
KUYUMCUKENT GAYRIMENKUL100.437.3653,483,753,695,13
LIDER FAKTORING A.S163.500.0005,365,835,450,37
LINK BILGISAYAR SISTEMLERI34.210.0006,16,416,223,15
LOKMAN HEKIM ENGURUSAG A.S.133.920.0005,445,85,582,95
LOGO YAZILIM1.510.000.00058,862,260,40,33
LUKS KADIFE42.100.0004,14,554,215,25
MARMARIS ALTINYUNUS98.129.64017,718,1917,79-0,34
MAKINA TAKIM A.S.430.000.0002,122,222,152,38
MARTI OTEL ISLETMELERI A.S.60.112.7990,530,690,6932,69
MCT DANISMANLIK A.S.26.219.1004,925,15,12
MEGA POLIETILEN KOPUK SAN VE TIC17.848.9571,111,391,3516,38
MENSA SINAI TICARI VE MALI YAT.0,140,150,14-6,67
MENBA HOLDING A.S.6.099.6000
MEPET METRO PETROL TESISLERI213.240.5002,782,892,832,91
MERIT TURIZM YAT ISL AS18.079.5006,517,637,095,04
MERKO GIDA SANAYI VE TICARET31.222.4991,081,221,157,48
METAL GAYRIMENKUL7.800.0000,730,850,786,85
METRO TICARI MALI YATIRIMLAR363.000.0001,191,251,211,68
METEMTUR OTELCILIK A.S.29.700.0001,431,781,6515,38
MIGROS TICARET A.S.4.190.826.20022,3623,6223,544,9
MILLIYET PAZARLAMA A.S.205.108.1941,111,211,153,6
MMC SANAYI VE TICARI YATIRIMLAR12.536.6660,930,970,941,08
MENDERES TEKSTIL SAN TIC A.S.172.500.0000,670,70,694,55
MARDIN CIMENTO491.762.7604,434,534,491,58
MARTI GMYO A.S.56.100.0000,460,520,5110,87
MARSHALL BOYA VE VERNIK366.400.00035,536,9836,642,35
MERT GIDA GIYIM SANAYI VE TIC A.6.120.0000
MISTRAL GMYO5,175,495,34-0,19
MAZHAR ZORLU HOLDING A.S.12.461.3991,141,151,150
NORTEL NETWORKS NETAS TELEKOM AS683.674.99210,3410,7210,542,63
NIBAS NIGDE BETON SAN VE TIC AS20.790.0000,750,810,770
NET HOLDING888.772.5002,372,492,430
NET TURIZM TIC VE SAN AS640.500.0001,771,841,833,98
NUROL GAYRI MENKUL YAT ORT356.800.0004,314,564,464,94
NUH CIMENTO SANAYI AS1.586.255.61610,4110,610,561,54
ODAS ELEKTRIK URETIM SANAYI AS541.214.04611,2311,9511,372,9
OLMUKSA AS308.093.6259,4109,45-1,25
ORGE ENERJI ELEKTIRIK TAAHHUT AS171.800.0007,68,618,5913,77
ORMA ORMAN MAHSULLERI INTEGRE SN26.226.0000,930,960,941,08
OSMANLI YATIRIM MENKUL DEGERLER47.083.0002,282,42,393,91
OSTIM ENDUSTRIYEL YAT VE ISLT AS61.559.9992,232,312,282,24
OTOKAR OTOMOTIV VE SAVUNMA SANAI3.060.000.000122,1128,7127,54,68
OYAK YATIRIM ORTAKLIGI AS20.400.0001,011,071,020,99
OYLUM SINAI YATIRIM AS17.927.5002,012,062,02-0,49
OZBAL CELIK BORU SANAYI AS30.399.2001,421,591,484,23
OZDERICI GAYRIMENKUL YAT ORT AS144.000.0001,441,541,44-3,36
OZAK GAYRIMENKUL YATIRIM OP497.500.0001,982,051,99-0,5
OZERDEN PLASTIK SANAYI VE TIC. A41.700.0002,462,792,7812,1
PANORA GAYRI MENKUL YAT ORT AS358.440.0004,084,274,12-0,72
PARSAN MAKINA645.427.4398,058,58,372,83
PERA GAYRIMENKUL YAT ORT AS83.754.0000,850,950,9410,59
PENGUEN GIDA SANAYI AS98.412.0001,761,821,770,57
PETKIM AS7.230.000.0004,664,864,822,99
PINAR ET VE UN SANAYI AS451.984.05010,410,9710,43-1,6
PEGASUS HAVA TASIMACILIGI AS1.615.897.60014,7916,0415,88,89
PIMAS AS151.200.00044,54,21,69
PINAR SU80.572.8751,781,831,80,56
PLASTIKKART AS61.425.0002,492,932,79,31
PETROKENT TURIZM AS48.833.2804748,5647,1-1,83
PLASPAK KIMYA SANAYI VE TIC AS3.960.0000
PINAR SUT AS714.721.71415,5116,0115,92,19
POLISAN HOLDING AS3.315.200.0008,779,698,96-6,67
POLITEKNIK METAL SAN VE TIC AS79.800.000182521,2819,22
TURK PRYSMIAN KABLO SIST AS242.425.4402,12,212,161,97
PARK ELEKTRIK URETIM MAD SAN400.452.8832,472,752,699,8
PRIZMA PRES MATBAACILIK AS72.240.0002,973,253,01-5,35
PERGAMON STATUS DIS TICARET A.S.31.185.0003,84,544,28,81
RAY SIGORTA AS197.314.5251,21,291,21-3,97
RHEA GIRISIM SERMAYESI YAT ORT44.458.50011,091,077
RODRIGO TEKSTIL SAN VE TIC AS17.712.5002,452,752,5-4,94
ROYAL HALI IPLIK TEKS MOB SN TIC55.800.0000,9310,93-2,11
RTA LAB BIY MAK SAN AS71.036.00011,7712,4312,042,91
REYSAS GAYRIMENKUL YAT ORT AS209.100.0000,770,90,858,97
REYSAS TASIMACILIK VE LOJISTIK116.963.0000,780,990,9824,05
SAF GAYRIMENKUL YAT ORT762.477.4350
HACI OMER SABANCI HOLDING21.383.433.92010,0410,5210,483,56
SARAY MATBAA KAGIT KIRT TIC SAN21.045.0001,131,171,151,77
SANEL MUHENDISLIK ELEK. TAAHHUT23.937.2501,761,851,812,84
SANIFOAM SUNGER SANAYI VE TIC AS19.539.1431,461,671,48-5,73
SANKO PAZARLAMA ITHALAT AS232.800.0003,73,943,884,86
SARKUYSAN475.000.0003,753,843,81,33
SASA POLYESTER SAN AS1.835.163.0004,495,085,0113,61
SAY REKLAMCILIK YAPI TAAHHUT SAN38.882.5001,491,531,511,34
SEKER FINANSAL KIRALAMA AS75.150.0001,581,741,676,37
SEKURO PLASTIK AMBALAJ SAN AS123.437.6508,89,268,891,02
SELCUK ECZA DEPOSU2.173.500.0003,463,63,51,74
SELCUK GIDA ENDUSTRI IHR ITH AS5.542.6240,250,260,260
SERVE KIRTASIYE6.357.7200,550,570,550
SEYITLER KIMYA SANAYI A.S.29.408.0002,873,463,211,89
SILVERLINE ENDUSTRI & TICARET AS48.032.0001,511,611,586,04
T. SISE VE CAM FABRIKALARI AS8.815.000.0004,174,334,32,63
SEKERBANK1.388.952.3911,161,21,191,71
SOKTAS PAMUK VE TARIM URUNLERI67.983.0002,052,162,153,86
SINPAS GAYRI MENKUL YAT ORT AS366.000.0000,580,610,613,39
SENKRON GUVENLIK VE ILETISI12.998.0001,931,981,941,57
SONMEZ PAMUKLU SANAYII AS239.793.7502,943,0533,09
SODA SANAYII AS4.672.500.0006,166,356,230,32
SODAS SODYUM SAN AS25.800.0004,274,494,30,47
SONMEZ FILAMENT170.437.60033,13,042,7
SERVET GAYRI MENKUL YAT ORT AS170.040.0003,083,43,271,55
TAC TARIM URUNLERI AS18.095.0002,993,133,081,32
TARAF GAZETECILIK4.608.0000
TAT GIDA SANAYI AS954.720.0006,777,117,023,85
TAV HAVALIMANLARI AS5.343.867.18714,515,114,711,8
TURK TUBORG2.983.201.3409,099,39,251,87
TURKCELL ILETISIM HIZMETLERI AS26.862.000.00011,7612,4312,212,35
TACIRLER YATIRIM HOLDING18.100.0003,63,843,620,56
TEK ART INSAAT TICARET TURIZM AS112.279.1810,750,80,772,67
TGS DIS TICARET AS28.650.0003,753,863,822,69
TURK HAVA YOLLARI AS7.824.600.0005,485,685,673,47
MONDI TIRE KUTSAN266.000.0001,261,351,335,56
TEKFEN HOLDING AS3.422.500.0008,719,429,255,84
TEKNOSA IC VE DIS TICARET AS455.399.9993,714,264,1412,81
TAZE KURU GIDA SAN VE TIC AS8.250.0008,19,88,250,98
TEMAPOL POLIMER PLASTIK & INS AS74.985.7504,245,445,290,76
TUMOSAN MOTOR VE TRAKTOR SAN AS877.450.0007,117,677,638,38
TOFAS TURK OTOMOTIV FABRIKASI AS14.450.000.00028,1428,9428,92,12
TURCAS PETROL AS540.000.0001,92,0426,38
TORUNLAR GAYRI MENKUL YAT ORT AS2.465.021.1154,675,044,935,57
TRAKYA CAM3.171.300.0003,253,463,414,6
TRANSTURK HOLDING AS12.299.1760,480,50,480
TSKB GAYRIMENKLUL YATIRIM ORT AS97.500.0000,640,650,651,56
T. SINAI KALKINMA BANKASI AS3.034.000.0001,411,511,484,96
TRABZONSPOR SPORTIF YAT TIC AS264.000.0002,592,712,642,33
TURK TELEKOMUNIKASYON AS20.895.000.0005,8165,972,58
TURK TRAKTOR AS4.341.568.15080,158381,350,37
TUGCELIK ALUMINYUM METAL MAMULLERI130.200.0004,134,494,345,85
TUKAS GIDA SANAYI VE TIC AS373.530.5001,311,421,375,38
TUPRS TURKIYE PETROL AS21.223.027.20083,7585,584,75-0,24
TURKER PROJE GAYRIMENKUL VE YATI260.332.6403636,9236,561,73
UFUK YATIRIM YONETIM VE GAYRIMENKUL55.747.9301,161,211,19-0,83
ULASLAR TUR YAT DAY TUK MALLARI17.628.0601,521,661,580
ULKER BISKUVI SANAYI AS6.576.660.00018,219,2619,236,95
ULUSOY ELEKTRIK IMALAT TAAHHUT V446.000.00010,7811,211,152,95
ULUSOY UN SANAYI VE TICARET A.S.162.240.0001,9121,92-0,52
UMPAS HOLDING AS21.420.0000,50,510,512
UNYE CIMENTO521.534.6534,14,254,223,18
USAK SERAMIK93.172.2512,042,222,155,39
USAS YATIRIMLAR HOLDING AS69.931.9190,360,390,382,7
ABD HAZ BONOSU DOLAR BYF354,2360,4355,8-1,14
UTOPYA TUR INSAAT ISL TIC AS62.500.0002,452,692,50,4
UYUM GIDA233.400.0000
UZERTAS BOYA SAN VE TIC AS4.009.5000,810,820,81-1,22
TURKIYE VAKIFLAR BANKASI TAO15.049.999.9995,876,176,022,03
VAKIF FINANSAL KIRALAMA AS198.359.9992,212,352,283,64
VAKKO TEKSTIL VE HAZIR GIYIM AS401.599.9992,432,642,515,02
VANET GIDA SANAYI IC VE DIS TIC60.500.0002,392,522,420,83
VERUSATURK GSYO A.S.148.200.0002,82,92,852,52
VERUSA HOLDING AS919.800.00013,0113,513,14-1,2
VESTEL BEYAZ ESYA AS2.500.400.00012,7213,3913,163,62
VESTEL ELEKTRONIK2.465.603.6217,167,477,352,51
VIAGO GMYO1.116.000.0000
VAKIF YATIRIM ORTAKLIGI33.400.0001,631,771,672,45
VAKIF GAYRIMENKUL YAT ORT AS579.360.0002,662,812,722,64
VIKING KAGIT VE SELULOZ25.200.0000,550,570,560
YAPRAK SUT VE BESI CIFT SAN TIC15.620.0001,92,22,215,79
YATAS YATAK450.256.0001010,8410,526,59
YAYLA ENERJI URETIM TURIZM AS23.341.5002,332,372,341,3
YAZICILAR HOLDING AS3.510.400.00021,8222,4821,941,2
YIBITAS INSAAT MALZEME AS195.110.0001889,91951,21951,13,24
YESIL YATIRIM HOLDING15.524.9991,92,32,312,2
YENI GIMAT GAYRIMENKUL YAT OR AS1.356.902.40012,3112,7512,620,16
YESIL GAYRI MENKUL YAT ORT AS204.550.6670,840,910,872,35
YAPI VE KREDI BANKASI AS18.474.971.0004,064,294,253,66
YAPI KREDI KORAY GAYRIMENKUL YO50.000.0001,221,261,253,31
YONGA MOBILYA SAN TIC AS61.320.0002702922924,7
YUNSA96.519.6003,093,363,315,75
YESIL YAPI ENDUSTRI AS283.903.5341,181,311,225,17
ZORLU ENERJI ELEK URET OTOPRD GR2.300.000.0001,131,161,152,68

(Sürecek)

AA

Kaynak: Haber Kaynağı
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Erzurum Ticaret Borsası18 Ağustos 2017 Cuma 20:03
  • Avrupa borsaları günü düşüşle kapattı18 Ağustos 2017 Cuma 19:48
  • Denizli Ticaret Borsası18 Ağustos 2017 Cuma 19:03
  • Borsa şirketlerinin piyasa değeri18 Ağustos 2017 Cuma 18:48
  • Borsada günlük işlemler (1)18 Ağustos 2017 Cuma 18:43
  • Borsada günlük işlemler (2)18 Ağustos 2017 Cuma 18:43
  • Borsada şehir endekslerinin değişimi18 Ağustos 2017 Cuma 18:43
  • Borsada endekslerin değişimi18 Ağustos 2017 Cuma 18:43
  • Borsada işlem hacmi sıralaması18 Ağustos 2017 Cuma 18:43
  • Borsada en çok değer kazanan hisseler18 Ağustos 2017 Cuma 18:43
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0332 352 16 16 | Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim