• BIST 109.666
  • Altın 156,594
  • Dolar 3,8910
  • Euro 4,5831
  • Konya -1 °C
  • 5 milyon arama incelendi! FETÖ'nün kripto askerleri ankesörlü telefondan çözüldü
  • FETÖ sanığının "Erman Toroğlu" ifadesi tepki çekti
  • "Batı'da kim Mesnevi okursa, Müslüman oluyor"
  • 5 milyon arama incelendi! FETÖ'nün kripto askerleri ankesörlü telefondan çözüldü
  • FETÖ sanığının "Erman Toroğlu" ifadesi tepki çekti
  • "Batı'da kim Mesnevi okursa, Müslüman oluyor"

Yatırımcı rehberi (8)

Yatırımcı rehberi (8)
İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin piyasa değerleri, TL bazında en düşük, en yüksek ve kapanış fiyatları...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin piyasa değerleri, TL bazında en düşük, en yüksek ve kapanış fiyatları ile haftalık değişim oranları şöyle:

Hisse adıPiyasa DeğeriHaftalık DüşükHaftalık YüksekKapanışHaftalık Değişim (%)
ACISELSAN ACIPAYAM SELULOZ SAN.30.771.2792,852,962,87-2,05
ADANA CIMENTO A GRUBU607.552.5526,867,056,89-1,15
ADANA CIMENTO B GRUBU404.245.0774,874,954,89-1,01
ADEL KALEMCILIK446.276.25016,0419,3418,8917,92
ADESE ALISVERIS MERKEZLERI TIC223.020.0001,751,791,770,57
ADANA CIMENTO C GRUBU133.921.6820,810,830,810
ANADOLU EFES BIRACILIK A.S.11.842.105.26019,6820,2820-0,1
AFYON CIMENTO886.999.9998,769,058,87-1
ATAKULE GAYRIMENKUL YAT ORT217.560.0002,532,652,59-1,89
AKBANK37.200.000.0009,239,629,3-2,21
AKCANSA CIMENTO SAN TIC AS2.270.562.22911,6112,3611,86-3,5
AK ENERJI ELEKTRIK URETIM AS648.955.9600,890,930,89-1,11
AKFEN HOLDING A.S.0
AKFEN GAYRIMENKUL YAT ORT231.840.0001,241,291,26-0,79
AKSIORTA A.S.823.140.0002,622,742,691,89
AKDENIZ GUVENLIK HIZMETLERI A.S.93.620.0002,993,133,02-0,98
AKMERKEZ GAYRIMENKUL YAT ORT872.722.88021,123,7823,42-0,51
AKSA AKRILIK A.S.2.149.700.00011,3111,8411,629,52
AKSA ENERJI URETIM A.S.1.919.219.33933,173,134,68
AKIS GAYRIMENKUL YAT ORT1.298.877.3872,883,023,024,86
AKSU ENERJI VE TIC A.S.110.079.36012,8413,613,18-1,93
ALARKO HOLDING1.289.404.5905,625,815,771,41
ALBARAKA TURK KATILIM BANKASI1.098.000.0001,21,261,22-1,61
ALARKO CARRIER SAN VE TIC A.S.609.120.00056,158,756,4-2,59
ALCATEL LUCENT TELETAS TELEKOM361.080.3309,159,59,331,63
ALARKO GAYRIMENKUL YAT ORT459.475.25342,8644,943,14-2,49
ALKIM KAGIT SANAYI VE TIC A.S.216.825.0004,134,574,13-3,73
ALKIM ALKALI KIMYA A.S.674.992.50026,9627,7227,3-0,62
ALTERNATIFBANK0
BOYNER PERAKENDE YAT.2.686.512.000464846,56-2,68
ALTINYAG KOMBINALARI A.S.42.000.0000,670,720,72,94
ANADOLU CAM1.660.560.0003,63,753,743,31
ANEL ELEKTRIK PROJE TAAHHUT A.S.275.000.0002,392,532,50,4
ANEL TELEKOMINIKASYON24.000.0000,470,490,48-2,04
ANADOLU HAYAT EMEKLILIK2.322.000.0005,265,425,4-0,18
ANSA YATIRIM HOLDING A.S.25.188.0001,191,221,20
ANADOLU SIGORTA A.S.1.285.000.0002,522,612,572,8
ARCELIK15.703.923.48423,0423,8623,24-1,94
ARENA BILGISAYAR A.S.132.479.9994,124,254,14-0,48
ALTERNATIF YAT.ORT.0
ARMADA BILGISAYAR A.S.140.880.0005,756,355,87-6,23
ARSAN TEKSTIL TIC A.S.128.728.8001,511,61,52-2,56
ARTI YAT HOLDING A.S.6.000.0000,570,60,61,69
ARTOG0
ASIL CELIK SANAYI VE TICARET A.S657.300.4033,653,83,65-4,45
ASELSAN21.180.000.00019,821,7821,188,45
ASLAN CIMENTO A.S.2.901.020.00039,540,339,740,61
ANADOLU ISUZU OTOMOTIV449.425.60017,618,0617,68-0,51
ASYA KATILIM BANKASI A.S.783.000.0000
ATAC INSAAT0
ATA GAYRIMENKUL YAT ORT99.275.0004,114,224,18-0,24
AKIN TEKSTIL A.S.233.100.0009,29,389,250,22
ATLAS MENKUL KIYMET YAT ORT25.400.0001,251,341,270,79
ATLANTIK PETROL URUNLERI16.268.5151,321,41,33-1,48
ATLANTIS YATIRIM HOLDING A.S.6.320.0000,750,80,79-1,25
AVRASYA GAYRIMENKUL YAT ORT323.280.0004,264,94,49-6,46
UNICO SIGORTA A.S.0
AVOD KURUTULMUS GIDA VE TARIM51.299.9991,091,141,142,7
AVRASYA PETROL VE TURISTIK TESIS342.900.0007,47,757,623,11
ALTINYUNUS CESME65.017.1603,833,913,881,04
AYEN ENERJI A.S.708.115.1224,074,484,141,47
AYES CELIK HASIR VE CIT SAN. A.S25.247.3761,571,681,685
AYGAZ4.356.000.00013,9815,314,522,47
BAGFAS497.700.00010,7811,1311,062,79
BAK AMBALAJ SAN VE TIC A.S.147.960.00044,34,11-0,72
BALATACILAR BALATICILIK8.547.8400,510,530,530
BANVIT VITAMINLI YEM SAN TIC1.097.258.66110,4711,0110,973,78
BASTAS BASKENT CIMENTO381.521.4482,832,952,91,75
AVRUPA YATIRIM HOLDING14.691.0001,651,81,77-1,12
BEYAZ FILO OTO KIRALAM312.475.0008,58,78,62-0,23
BOSCH FREN SISTEMLERI359.500.000143,2145,9143,80,07
BIM BIRLESIK MAGAZALAR A.S.17.426.640.00057,1558,4557,4-1,12
BISAS TEKSTIL SANAYI VE TICARET22.260.0001,051,131,06-4,5
BIZIM TOPTAN SATIS MAGAZALARI AS459.600.00011,4311,7511,49-1,63
BESIKTAS FUTBOL YAT SAN VE TIC1.128.000.0004,634,784,7-0,84
BILICI YATIRIM SANAYI VE TIC AS65.700.0001,191,491,4622,69
BMEKS BILGI ISLEM VE DIS. TIC.86.400.0000,70,740,720
FINANS POR. BANKA HY BYF16,6617,1716,8-1,58
BOLU CIMENTO845.088.4475,856,285,9-4,38
BOSSA TIC VE SAN ISLETMELERI408.240.0003,344,053,7814,2
BOYNER MAGAZACILIK0
BRISA2.090.050.5936,817,176,85-0,15
BIRKO BIRLESIK KOYUNLULAR31.800.0000,530,540,530
BERKOSAN YALITIM TECRIT MAD29.016.0001,831,881,86-0,53
BIRLIK MENSUCAT A.S.28.107.6491,531,911,7111,04
YESIL YAPI ENDUSTRI AS309.501.3931,261,371,332,31
BORUSAN MANNESMAN BORU SAN VE TI1.400.490.0009,7510,019,88-0,7
BORUSAN YATIRIM VE PAZARLAMA AS1.109.250.00039,440,3239,44-1,4
BATISOKE SOKE CIMENTO SANAYI165.375.0002,052,342,1-7,89
BATICIM BATI ANADOLU CIMENTO500.800.0006,236,656,26-5,01
BURSA CIMENTO611.615.3705,716,025,78-2,86
BURCELIK31.926.9603,484,033,798,29
BURCELIK VANA SAN TIC AS14.989.2501,562,122,0427,5
BOYASAN TEKSTIL0
CARREFOURSA(A)0
CARREFOURSA(B)0
COCA COLA ICECEK A.S.8.877.540.29134,5636,6234,9-3,38
CELIK HALAT56.265.0003,293,773,410,59
CEMAS DOKUM SANAYII AS353.130.0001,481,581,49-3,87
CEMTAS357.453.9073,533,753,54-2,48
KERVANSARAY YAT. HOL.282.482.4380,260,480,4892
CIMSA CIMENTO1.984.390.45214,6515,1914,69-2
CELEBI HAVA SERVISI A.S.556.470.00022,623,5822,90,26
CIMBETON HAZIRBETON VE PREFABRIK63.826.20036,0237,1836,06-2,59
CIMENTAS939.072.35310,711,7910,78-6,67
COMPONENTA DOKUMCULUK TIC VE SAN271.389.8883,994,074,060,25
COSMOS YATIRIM HOLDING A.S.5.760.0000,940,960,961,05
CREDITWEST FACTORING132.800.0001,641,671,660,61
DAGI YATIRIM HOLDING A.S.15.011.9991,361,411,390,72
DAGI GIYIM SAN VE TIC AS54.558.0001,221,271,264,13
DARDANEL ONENTAS GIDA A.S.98.571.2431,731,871,858,82
DENIZLI CAM69.120.00011,3911,911,52-0,86
DENGE YATIRIM HOLDING A.S.38.500.0003,323,723,54,79
DENIZBANK A.S.12.468.536.0003,583,813,765,03
DERIMOD39.258.0007,227,577,27-1,89
DESA DERI SANAYI VE TIC A.S.53.159.7601,051,151,080
DESPEC BILGISAYAR PAZ. VE TIC.94.990.0004,084,254,132,48
DEVA HOLDING824.079.4654,084,374,12-3,29
DATAGATE BILGISAYAR MALZ TIC AS162.900.0005,415,675,43-2,34
DOGUS GAYRIMENKUL YAT ORT1.008.581.3964,24,284,22-0,47
DOGAN GAZETECILIK AS321.300.00033,253,06-4,38
DIRITEKS DIRILIS TEKSTIL SAN TIC11.082.5001,461,741,55-3,73
DITAS DOGAN YEDEK PARCA50.800.0004,465,875,0811,65
DEMISAS DOKUM EMAYE MAMUL44.800.0001,221,411,28-5,19
DENIZ GAYRIMENKUL YAT ORT90.500.0001,81,841,810
DOGUS OTOMOTIV2.008.600.0008,969,219,130,33
DOGAN BURDA DERGI YAYINCILIK70.413.0303,64,133,6-13,67
DOCO AKTIENGESELLSCHAFT2.401.896.000237,2249,8246,53,35
DOGUSAN BORU SANAYII VE TICARET23.800.0001,041,411,1912,26
DOGAN HOLDING1.910.364.7400,720,750,73-1,35
DURAN DOGAN BASIM VE AMBALAJ34.809.6002,042,272,12,94
DOGAN YAYIN HOL.0
DYO BOYA FABRIKALARI SAN TIC AS336.000.0003,33,463,36-1,75
ECZACIBASI YAT ORT34.020.0001,591,651,621,25
ECZACIBASI ILAC2.939.765.4004,154,384,291,18
ECZACIBASI YAPI0
ECZACIBASI YATIRIM1.124.550.00010,310,7510,713,68
EDIP GAYRIMENKUL YATIRIM SAN TI61.100.0000,90,970,944,44
EGELI CO YATIRIM HOLDING A.S.6.400.0000,150,160,160
EGELI CO TARIM GIRISIM SER YAT O13.860.0000,620,660,63-1,56
EGE ENDUSTRI795.060.000247,3254,8252,4-0,24
EGE GUBRE225.600.00021,822,5622,562,73
EGELI CO B TIPI MK YAT ORT10.200.0000,50,510,510
EGE PROFIL TICARET VE SAN A.S.736.300.0009,0910,69,25-3,65
EGE SERAMIK283.500.0003,693,913,783,85
EMLAK KONUT GARIMENKUL YAT ORT11.020.000.0002,852,982,9-1,69
EKIZ YAG VE SABUN SANAYII A.S.3.229.9780,420,460,45-2,17
EURO MENKUL KIYMET YATIRIM ORT16.600.0000,80,870,83-3,49
EMEK ELEKTRIK A.S.35.478.0001,351,471,467,35
EMINIS AMBALAJ64.995.7184,454,524,46-0,45
ENKA INSAAT VE SANAYI A.S.24.840.000.0005,265,495,4-1,1
EGEPLAST EGE PLASTIK39.000.0001,791,951,958,94
ERBOSAN328.077.00062,4565,0562,85-0,48
EREGLI DEMIR CELIK22.120.000.0006,216,536,32-2,92
ERICOM TELEKOMUNIKASYON0
ERSU MEYVE VE GIDA SAN A.S.31.680.0000,860,90,881,15
ESCORT TEKNOLOJI YATIRIM A.S.61.990.2041,221,271,240
ESEM SPOR GIYIM SANAYII3.329.0000,240,250,250
ETILER GIDA VE TICARI YATIRIMLAR188.325.00011,6817,2316,210,96
EURO TREND YAT ORT16.200.0000,780,840,81-1,22
EURO KAPITAL YAT ORT18.000.0000,880,920,9-1,1
EURO YATIRIM HOLDING AS44.400.0000,70,760,74-1,33
FENERBAHCE FUTBOL A.S.1.001.660.00034,4235,4834,54-2,92
FENIS ALUMINYUM12.107.4170
FINANS FINANSAL KIRALAMA546.250.0004,54,754,7513,1
FINANSBANK16.726.499.9995,225,45,31-0,38
FLAP KONGRE TOPLANTI HIZMETLERI83.250.0003,23,43,332,46
FEDERAL MOGUL IZMIT PISTON PIM184.170.59112,7613,712,9-4,73
FINANS YAT. ORT.0
UFUK YATIRIM YONETIM VE GAYRIMENKUL58.090.2801,21,241,245,08
FRIGO PAK GIDA MADDELERI16.120.0000,620,630,620
FORD OTOMOTIV SANAYI13.671.453.60038,4240,0438,96-1,37
FAVORI DINLENME YER.0
T. GARANTI BANKASI39.690.000.0009,349,719,45-1,46
GARANTI FAKTORING HIZMETLERI173.310.0002,162,212,18-0,91
GEDIK GIRISIM SERMAYESI YAT ORT23.200.0001,151,181,160
GEDIK YATIRIM HOLDING A.S.42.000.0001,381,551,4-2,1
GEDIK YATIRIM MENKUL DEGERLER153.653.7602,262,332,28-1,72
GIMSAN GEDIZ IPLIK MENSUCAT SAN0
GENTAS GENEL METAL SAN VE TIC154.508.0001,441,531,524,83
GERSAN ELEKTRIK SANAYI VE TIC87.500.0001,731,81,75-0,57
GLOBAL MENKUL DEGERLER A.S.17.200.0000,430,440,430
GULER YAT HOLDING18.400.0001,021,241,1513,86
GLOBAL YATIRIM HOLD A.S.630.810.0002,943,323,2610,88
GOLTAS GOLLER BOLGESI CIMENTO SN569.160.00078,6581,779,050,19
GOODYEAR1.169.100.0004,264,464,330
GOZDE GIRISIM SERMAYESI1.058.750.0002,272,812,7519,57
GARANTI YATIRIM ORTAKLIGI24.640.0000,760,790,77-1,28
GSD DENIZCILIK GAYRIMENKUL INS74.096.8151,331,441,423,65
GSD HOLDING288.000.0000,590,650,646,67
GALATASARAY A.S.519.912.90023,9224,4624,02-0,74
GUBRE FABRIKALARI1.693.380.0004,895,165,073,89
GUNES SIGORTA345.600.0001,231,321,28-2,29
T HALK BANKASI A.S.14.512.500.00011,4811,8811,61-1,44
HALK SIGORTA A.S.353.460.0002,712,752,741,11
HATEKS HATAY TEKSTIL ISLETMELERI99.750.00044,924,7515,85
HEKTAS327.702.3844,194,334,321,65
HITIT HOLDING0
HURRIYET GAZETECILIK419.520.0000,760,80,76-3,8
HAZNEDAR REFRAKTER SANAYI70.087.5000
MISH DEKORASYON5.454.4990,240,250,240
IDEALIST GMYO18.300.0001,771,841,830
ISIKLAR ENERJI YAPI HOL A.S.91.558.8040,310,330,32-3,03
IHLAS EV ALETLERI88.030.2000,450,50,46-4,17
IHLAS GAZETECELIK86.400.0000,710,740,72-1,37
IHLAS HOLDING347.776.0000,420,450,440
IHLAS GAYRIMENKUL75.565.4110,9210,95-2,06
IHLAS YAYIN HOLDING A.S.90.000.0000,430,470,450
INDEKS BILGISAYAR A.S.586.880.0009,9310,5110,485,22
INFO YATIRIM A.S.28.624.3531,481,721,55-4,32
INTEMA INSAAT VE TESISAT87.820.20017,8218,7218,071,52
IPEK DOGAL ENERJI KAYNAK ARAST.488.396.8551,871,921,88-1,57
T. IS BANKASI A GRUBU14.500.0000
ISBIR HOLDING A.S.69.917.904110,1116,9110,1-6,14

(Sürecek)

AA

Kaynak: Haber Kaynağı
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Bakanlıktan "dolandırıcılık" uyarısı14 Aralık 2017 Perşembe 20:03
  • Walt Disney, 21st Century Fox'u 52,4 milyar dolara satın aldı14 Aralık 2017 Perşembe 19:58
  • ABD'de imalat sanayi PMI 11 ayın zirvesinde14 Aralık 2017 Perşembe 18:58
  • "İstihdam da devlet katkısının payı yüksek"14 Aralık 2017 Perşembe 18:53
  • Denizli Ticaret Borsası14 Aralık 2017 Perşembe 18:53
  • Mondrian Investment, Halkbank sermayesindeki payını yüzde 5,04'e çıkardı14 Aralık 2017 Perşembe 18:48
  • Borsada değer kaybeden hisseler14 Aralık 2017 Perşembe 18:48
  • Borsa şirketlerinin piyasa değeri14 Aralık 2017 Perşembe 18:48
  • Piyasalarda gün sonu14 Aralık 2017 Perşembe 18:43
  • Borsada günlük işlemler (1)14 Aralık 2017 Perşembe 18:43
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0332 352 16 16 | Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim