• BIST 110.932
  • Altın 175,132
  • Dolar 4,0581
  • Euro 4,9812
  • Konya 11 °C
  • Yastık altından 4,4 ton altın çıktı!
  • Eski Akdeniz Üniversitesi Rektörü Kurtcephe: Gülen bana cenneti vadetti.
  • AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yazıcı: Cumhurbaşkanı adayı milletvekili adayı olamayacak
  • Yastık altından 4,4 ton altın çıktı!
  • Eski Akdeniz Üniversitesi Rektörü Kurtcephe: Gülen bana cenneti vadetti.
  • AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yazıcı: Cumhurbaşkanı adayı milletvekili adayı olamayacak

Voleybolda baraj etabı maçlarının programı belli oldu

Voleybolda baraj etabı maçlarının programı belli oldu
- Baraj etabı birinci ve ikinci devre maçları Vestel Venus Sultanlar Ligi'nde Balıkesir, Efeler Ligi'nde ise Afyonkarahisar'da oynanacak


ANKARA (AA) - Voleybolda Vestel Venus Sultanlar Ligi ve Efeler Ligi'nde baraj etabı müsabakalarının tarihi ve yeri belli oldu.

Türkiye Voleybol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre 3-5 Mart'taki birinci devre müsabakaları, Vestel Venus Sultanlar Ligi'nde Balıkesir, Efeler Ligi'nde ise Afyonkarahisar'da oynanacak.

İkinci devre müsabakaları da 13-15 Mart'ta aynı kentlerde yapılacak.

Liglerde baraj etabı maçlarının programı şöyle:


- Vestel Venus Sultanlar Ligi

1. Devre:

3 Mart Cumartesi:

14.00 Seramiksan-İlbank

16.00 Kameroğlu Beylikdüzü Voleybol İhtisas-Çanakkale Belediyespor

4 Mart Pazar:

14.00 İlbank-Kameroğlu Beylikdüzü Voleybol İhtisas

16.00 Çanakkale Belediyespor-Seramiksan

5 Mart Pazartesi:

12.00 Çanakkale Belediyespor-İlbank

14.00 Seramiksan-Kameroğlu Beylikdüzü Voleybol İhtisas


2. Devre:

13 Mart Salı:

15.00 İlbank-Seramiksan

17.00 Çanakkale Belediyespor-Kameroğlu Beylikdüzü Voleybol İhtisas

14 Mart Çarşamba:

15.00 Kameroğlu Beylikdüzü Voleybol İhtisas-İlbank

17.00 Seramiksan-Çanakkale Belediyespor

15 Mart Perşembe:

12.00 İlbank-Çanakkale Belediyespor

14.00 Kameroğlu Beylikdüzü Voleybol İhtisas-Seramiksan


- Efeler Ligi

1. Devre:

3 Mart Cumartesi:

13.00 Jeopark Kula Belediyespor- TKD Kuzey Enerji Gümüşhane Torul Gençlik

15.00 İnegöl Belediyespor-Beşiktaş

4 Mart Pazar:

13.00 TKD Kuzey Enerji Gümüşhane Torul Gençlik-İnegöl Belediyespor

15.00 Beşiktaş-Jeopark Kula Belediyespor

5 Mart Pazartesi:

12.00 Beşiktaş- TKD Kuzey Enerji Gümüşhane Torul Gençlik

14.00 Jeopark Kula Belediyespor-İnegöl Belediyespor


2. Devre:

13 Mart Salı:

15.00 TKD Kuzey Enerji Gümüşhane Torul Gençlik- Jeopark Kula Belediyespor

17.00 Beşiktaş-İnegöl Belediyespor

14 Mart Çarşamba:

15.00 İnegöl Belediyespor-TKD Kuzey Enerji Gümüşhane Torul Gençlik

17.00 Jeopark Kula Belediyespor-Beşiktaş

15 Mart Perşembe:

12.00 TKD Kuzey Enerji Gümüşhane Torul Gençlik-Beşiktaş

14.00 İnegöl Belediyespor-Jeopark Kula Belediyespor

AA

Kaynak: Haber Kaynağı
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • New Orleans Pelicans konferans yarı finalinde22 Nisan 2018 Pazar 10:38
  • Osmanlıspor rahat nefes aldı22 Nisan 2018 Pazar 10:23
  • Fenerbahçe'nin konuğu Antalyaspor22 Nisan 2018 Pazar 10:08
  • Fenerbahçe ile Antalyaspor 44. randevuda22 Nisan 2018 Pazar 09:33
  • İspanya Kral Kupası Barcelona'nın22 Nisan 2018 Pazar 00:48
  • Maçın ardından21 Nisan 2018 Cumartesi 23:58
  • Judo: Ümit Erkekler Afrika Kupası21 Nisan 2018 Cumartesi 23:48
  • Maçın ardından21 Nisan 2018 Cumartesi 23:43
  • Atletizm: İznik Ultra Maratonu21 Nisan 2018 Cumartesi 23:38
  • Basketbol: Toplu sonuç21 Nisan 2018 Cumartesi 23:23
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0332 352 16 16 | Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim