• BIST 90.182
  • Altın 147,216
  • Dolar 3,6478
  • Euro 3,9515
  • Konya 4 °C
  • Son referandum anketinde 'Evet' rekora gidiyor
  • Saadet Partisi referandumdan umutlu!
  • Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Hayır' Standına Sürpriz Ziyaret
  • Son referandum anketinde 'Evet' rekora gidiyor
  • Saadet Partisi referandumdan umutlu!
  • Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Hayır' Standına Sürpriz Ziyaret

Uluslararası Arena Aquamasters Şampiyonası sona erdi

Uluslararası Arena Aquamasters Şampiyonası sona erdi
Şampiyonanın son gününde yapılan Martı Otel Açık Su Yüzme Maratonu'nda 6 bin metre kadınlarda Ceylan Ertuğrul, erkeklerde Emre Doğan, 3 bin metre kadınlarda İmren Uyar, erkeklerde Tolga Öcal, bin 500 metre kadınlarda Nesrin Özgün, erkeklerde Adam Walker b


MUĞLA (AA) - Marmaris'te bu yıl 4. sü düzenlenen Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası, Martı Hotel Açık Su Yüzme Maratonu ile sona erdi.

İçmeler Mahallesi'nde Muğla Valisi Amir Çiçek'in verdiği startla başlayan yarışa, 6 bin metrede 55, 3 bin metrede 149 ve bin 500 metrede 127 olmak üzere 331 sporcu katıldı. Sporcular 3 saat boyunca Marmaris körfezinde kulaç attı.

Bin 500 metre yarışında dünyaca ünlü İngiliz açık su yüzücüsü Adam Walker ilk sırayı elde etmeyi başardı.

Aquamasters Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Demirel, AA muhabirine yaptığı açıklamada, iki gün süren ve ilk kez Marmaris'te gerçekleştirilen bayrak ve takım yarışlarını sorunsuz bir şekilde, başarıyla gerçekleştirdiklerini söyledi.

Yarışlar öncesinde Marmaris Su Sporları Kooperatifi üyelerinin "flyboard" gösterisi ilgiyle izlendi.

Martı Hotel Açık Su Maratonu'nda alınan sonuçlar şöyle:

6 bin metre:

Kadınlar:

1- Ceylan Ertuğrul (Ferdi)

2- Neşe Kılıç Yazar (Ankara Üniversitesi)

3- Renin Gemicioğlu (Galatasaray)

Erkekler:

1- Emre Erdoğan (Karşıyaka)

2- Denizhan Dağdelen (Galatasaray)

3- Emrah Gemicioğlu (Galatasaray)

3 bin metre:

Kadınlar:

1- İmren Uyar (ODTÜ)

2- Ayşe Aydoğan (Üsküdar Su Sporları)

3- Bahar Atamer (Galatasaray)

Erkekler:

1- Tolga Öcal (Üsküdar Su Sporları)

2- Umut Gözen (Galatasaray)

3- Mertcan Şenyüz (Antalya Güney Spor)

Bin 500 metre:

Kadınlar:

1- Nesrin Özgün (Üsküdar Su Sporları)

2- Bige Vardar (Üsküdar Su Sporları)

3- Seda Oğuzer (İstanbul Anadolu Spor Kulübü)

Erkekler:

1- Adam Walker (İngiltere)

2- Celal Altunbaş (İYİK)

3- Osman Zengin (Galatasaray)


AA

Kaynak: Haber Kaynağı
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Pınar Karşıyaka Dörtlü Final için sahada28 Mart 2017 Salı 09:33
  • Ziraat Bankası Fransa deplasmanında28 Mart 2017 Salı 09:13
  • Galatasaray HDI Sigorta, avantaj peşinde28 Mart 2017 Salı 09:13
  • Trabzonspor'dan açıklama28 Mart 2017 Salı 00:13
  • Brezilya'da tribünden düşen taraftar hayatını kaybetti28 Mart 2017 Salı 00:03
  • CAS'ın Trabzonspor Kulübü'nün başvurusunu reddetmesi27 Mart 2017 Pazartesi 23:53
  • Basketbol: Toplu sonuç27 Mart 2017 Pazartesi 23:38
  • Maçın ardından27 Mart 2017 Pazartesi 23:13
  • Basketbolda maçın ardından27 Mart 2017 Pazartesi 22:23
  • Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi27 Mart 2017 Pazartesi 22:03
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0332 352 16 16 | Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim